Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hogofogo59

    hogofogo59 Pisálek fóra


    měla jsem ten samý problém ted i v minulé hře.....taky proso....bourat a nanovo....
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak pěkný deštivý den všem farmářům :) .... " Návrat domů, volný víkend .. na farmě mě čeká trýzeň xD [​IMG] je deštivé počasí, žabičky tu skotačí ... [​IMG] řádí tady s radostí a já mám s blátem starosti o_O
    tak se omlouvám modíkům :inlove: za můj příspěvek ... i když prší, mám dnes vážně fajn náladu :D ......no akce jde dobře ... majoránky ještě chybí 2684 - chmelu 2726 a pokladů jen 167 kusů .. vážně jsem sama překvapená :p ... tentokrát se mi vypadávátka drží souměrně s akčními květinkami .. no na noc jsem na Baha a hlavní dala chmel a vedlejší s lesní zase cibulku ... nejvíce vypadávek dávají obří stromky, které mám i při akcích na ploše ... celkem 38 kusů ... jedu jen s vodou ... tak přeji všem hodně granátků ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hogofogo59,

    jen pro úplnost zde máte gif, který má slova jen podtrhuje.
    [​IMG]
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak se na mě usmálo štěstí,za PL z odměn jsem si vytočila Strašákaaaaa xD Můj prvníííí
    Na akci s PL jsem nekupovala žádné

    [​IMG]

    Edit: pajda361 ,to si nemyslím,když jsem točila PL pouze z odměn téhle akce
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda361 - tedy ty máš ale kytek, asi takhle nějak vypadal kdysi kulak .... ;)

    Ještě jedna otočka chmele, protože jsem to klasicky blbě spočítal a jsem tam včetně vypadávátek. Mám z toho velmi dobrý pocit
    a cítím se jako ještě větší vlastenec než jsem byl před začátkem akce :)
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bbowling: jj kulak, ale po vyvlastnění :D. Oproti některým, zde jsem jen chudý příbuzný.

    jesterka74:
    chápu tvojí radost, ale prosím tvůj příspěvek patří spíše do diskuse ke kolu, než k naší akci.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hrnkajda: mi věř, že mě by určitě nekleplo, kdyby mi to udělali moje děti. Jsem dělala v tom věku to stejné ... jsem do školky donesla myšičku a v pozdějším věku jsem domů vodila zatoulané pejsky xD, ježky, netopýrka (jsme si ho s bráškem ochočili) a nakonec rybičky a rodiče si vážně oddechli a s radostí koupili akvárko :p ... nemohli nic říkat, protože nás vedli k tomu, že zvířátka jsou boží tvorečkové .... krásné vzpomínky :p ... tak chmel bude asi déle trvat, protože ho mám jen na Baha a majoránka snad večer, nebo zítra a supr konec ..... akce hezká, jen je tu stále splínek s chování RT k nám věrným hráčům :oops:
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce splněna,byla super;)
     
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já už jen pár granátů a je také hotovo. Akce se mi líbila, odměny super. Doufám, že jim to dlouho vydrží dávat tak pěkné odměny.
     
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahoj
    Moje babička mi vyprávěla, že kdysi byl v televizi pořad o Městě kde kvetou lípy.
    A máme je všude. Někdo psal, že lidi nepoznají lípy, nám tu roste lípa velkolistá na náměstí, v parcích, v ulici k nádraží. Tam je ted hodně pokáceli, protože vítr je osekával sám. Ale sázeli nové.
    Na náměstí chtěli dát jiné stromy, protože je chtějí udělat hezčí, ale lidi se vzbouřili, takže taky dodali nové lípy
    ALe taky v jedné aleji nad zahradama někdo navrtal do velkých lip díry, něco tam nalil a stromy většinou umřely, nebo zůstala jen jedna větev živá. A nikdo nezjistil kdo to byl.
    Někdo tu psal, že plod lípy, taková tvrdá kulička je k ničemu, není.
    Dají se z něj dělat korálky, ale musíš je natrhat než uplně uschnou, protože jsou hrozně tvrdé


    Poradíte mi?
    Zítra už budu dávat růže, abych měla vypadávátka, takže: mam nechat pidipole, nebo je lepší dát normělní 2x2 pole, z kterých to bude padat líp?

    vypadávátek mám 320
    kytky se mi docela daří, takže na noc už bych chtěla dát ty růže.



    Klárka
     
  11. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    věř a ono to padne :p.. Jo hod tam růže a uvidíš. Bud to padne nebo ne :)... Štestíčko to bude chtít vid :D... Hodně štestí tedy :p.. Já na to prdím, něco napadne nebo ne :p.. |Uritě ti tady poradí jiní frajéři :D
     
  12. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    No já jsem lehce zpožděná, od rána nešel internet, pak se v poledne zjistila chyba u dcery, no a nakonec celou domácí síť shodil manžel zapnutím svého počítače.3 otočky kytek v háji,SH, které bylo v rezervě taky,no teď se mi podařilo najít mobilní internet- tak zas jedu dál.
     
  13. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Trpaslík Tak já mám také hotovo , bez pomocníků by to nešlo . V noci jsem v pohodě vstávala , protože celé dny musím ležet . Vlci jsou nejlepší . Přeji všem hodně štěstí . trpaslík
     
  14. janastibi

    janastibi Zelenáč fóra

    Píši znova,pořídím si kombajn a sám sází proso,bourám a stále dokola,je to otrava
     
  15. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    ***** odstraněna zbytečná citace

    janastibi, jenom píšeš, nebo i čteš co ti k tomu kdo napsal?
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Česká-akce-14-4-20-4-diskuze.12284/page-21#post-93895
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Česká-akce-14-4-20-4-diskuze.12284/page-22#post-93900

    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Česká-akce-14-4-20-4-diskuze.12284/page-25#post-94111
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Česká-akce-14-4-20-4-diskuze.12284/page-25#post-94149
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/Česká-akce-14-4-20-4-diskuze.12284/page-26#post-94158

    Zkusila jsi aplikovat všechny poskytnuté rady?
    Kdyby ani to nepomohlo, vyměň myš, nebo počítač, nebo ruce a nebo vše najednou.

    Ještě mne napadlo že si můžeš okno pomocníků tažením myší posunout například úplnědolů úplnědoleva a pod tlačítkem Zasít již nebude žádná rostlina, která by se ti "sama" zasela.

    pajda361, tu citaci jsem si nějak neuvědomil budu se více kontrolovat.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/15
    findy22, danda-vnovis a micka63 tohle ocenili.
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pohodová to akcička,
    spokojená je moje dušička,
    již jen vypadávátka doskáčou,
    odměny za to stály, nechť všichni
    získali, co si přáli....


    [​IMG]

     
  17. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, tak zatím to jde .. teď začnu pěstovat nejvíc ... :)

    Chmel deluxe: Mám 4592. Ideální stav 4950. Plním na 92,8% Hotovo 45,9%
    Majoránka: Mám 4277. Ideální stav 6435. Plním na 66,5% Hotovo 32,9%
    České granáty: Mám 438. Ideální stav 371. Plním na 118,1% Hotovo 58,4%
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Orlíček - Ahoj Klárko, já nechávám minipolíčka a taky dám na noc dlouhodobky, aby bylo víc padátek. A někdo mi tu psal, myslím v minulé akci, že lepší jsou dlouhodobější plodiny, než růže. Že prý to padání záleží na délce růstu.. Tak zkusím něco jiného - s vodou..
    Taky mám teď málo padátek.. Jednu dekorku už mám na Baha.. A prodloužený kombajn. A 2 lípy na mýtině. A teď ještě za kozí mlíka všechny pomocníky na 36 hodin, z kterých už zbylo jen málo.. Ale na jednu sklizeň a zasetí by to ještě vyjít mělo.. jestli neusnu...

    A díky moc za informace o lípě. To jsem vůbec nevěděla. To je fajn, že z těch plodů se dají dělat korálky. Jak jsou velký v průměru?
     
  19. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    1robinsonka1 a Hrnkajda tohle ocenili.
  20. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Lidičky, jsem jen lehce opožděná blondýna,ale úplně pi.... nejsem, může mi někdo vysvětlit situaci - používám hnůj, kombajn místo kytek seje proso? Já už dnes po potížích s internetem nic nechápu
     
    1robinsonka1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.