Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Mám: majoránka - 12 250ks, chmel - 8701ks a 520 granátů. Jde se do finále, večer předělám farmu na normál a potom..., zbohatnu na prodeji hnoje apod.;)
     
  2. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky..Tak ja mám lipku a vlčika tralala no a ma skoro piclo ked som si z dvoch nahratých párty lístkov vytočila piráta a strašiaka..
    Halooo vy kde sa tak ponáhľate že už o chvíľu aj končíte z akciou však ledva začala..júúúú ja čumím;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce v podstatě hotová,chybí mně akorát úkol č.1/3 . :) Akce byla hodně pohodová a odměny jsou opravdu slušný!:)
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tassadar - chybí mi tvé statistické údaje "co a jak". Tolik jsem si na ně zvyknul,
    že jsem teď normálně vedle sebe, když nevím, jestli jsem s pěstováním a vypadávátky pod či nad průměrem.
    Děje se něco?
    :DxD
     
  5. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Když sis nenadělal do kalhot před začátkem akce tak teď už boom "zlatého" hnoje pominul, už si je zbytečně nešpiň. :)
    Já jsem obětoval krejcarům start akce a u plodin to ani nepociťuju a granátů je taky zatím dost, takže stíhám ji bez problémů dokončit i se zahnojenými kaťaty.

    Tak jsem se podíval na trh a zatím to jde a ještě se prodáva hnůj stříbrný ;) Jdi do toho!
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  6. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Tak u tohoto typu akce je jasné, že MUSÍM splnit stříbrné úkoly, což jsem považovalA (jsem holka) za samozřejmé. Ostatní si můžu vybrat i když diamantový slot neudělám bez předchozího zlatého ;). Myslím, že chtěl, tak pochopil.
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Tak já akci plním tak nějak na přeskáčku.Ani nemám tucha,kolik čeho ještě vypěstovat.Už mám jedny vlčky a stonek (zatím bez dekorek) a s ním tedy i 4 lípy.Ještě mi chybí zbytek diamantových úkolů a v 1 a 3 i zlaté.Času spousta,české granáty zatím padají docela i z akční majoránky a chmele.
    Ať se všem daří.
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Logistika na mé farmě opět na nevalné úrovni :wuerg: Počítám to tady na prstech, kuličkovém počítadle i kalkulačce ještě ze základní školy, takže z pravěku a vychází mi to všude stejně blbě. A to, že až za dvě a půl hoďky sklidím, bude mi chybět 72 kusů majoránky. To budou ty slivoně, které jsem tam v návalu radost, že je mám z tajemnic nechala. Mohla bych zavřít oči a pár polí pozuzit, ale když já jsem taaak šetřivá xD
    Spíš asi těch pár kousků nechám na zítra a nebudu zbytečně tahat to Zuzi letadlo. Přeci jen, času dost, takže proč to hrotit. Každopádně zítra budu hotová, asi hned po ranní sklizni :p
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mončo, ty jsi moje holka, dělám to přesně tak - a jsem šťastná. Českou vlajku už mám, takže jsem prokázala vlastenectví, lípa už mi taky kvete - co bych ještě chtěla?
    Twinulko, když nebudeš plejtvat hnojivem, kam narveš to přebývající? Nejlepší je udržovat hladinku a to ostatní prošustrovat.
     
  10. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    já ještě neodevzdala nic, potom uvidím kolik budu mít granátů a co vlastně zvládnu mít

    Twinulko, děkuju
     
  11. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Ahojík farmáři.
    Tak já dodělám poslední dva úkoly a mám hotovo.5 a 6 úkol diamant.
    Všem hodně štěstí.
     
  12. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, mám vlka, jedu na lípu a víc mě nebere, splnila jsem si to co jsem chtěla a řádek klidně vynechám, takže spokojenost ;):D
     
  13. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    -pechfógl- jj,já to prostě hážu,nejdřív tam po čem mé srdce touží- vlk a lípa a pak ten zbytek.Nikdy nevydržím vše napěstovat a pak naházet.Jsem v tomhle velký nedočkavec.
    Škoda,že české vlajky nejsou 2. Jedna do stonku a druhá do parčíku. Jsou nejhezčí z květinových vlajek.I mě potěšilo z jakých jsou kytiček.Kopretin,vlčího máku a fialek-snad to jsou fialky.I to jsou kytky, které u nás hojně kvetou.

    Právě jsem zjistila,že nemám majoránku do bramboráků.Odloupnu kus displeje,tam mi kvete všude a doma ani špetka.
    Ale to bych byla bez farmy,tak radši letím naproti do večerky:)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Coolischec - já jsem svůj příspěvek opravdu nemyslela špatně. Pokud jsi to tak pochopila, pak se Ti omlouvám. A budu si pamatovat, že jsi holka ;)
     
  15. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, tak Lípu mám takže už jsem rád nic moc rychle neplním, protože ŠKOLA ! :D Ale což aspoň mám tu Lípu !! :)

    Chmel deluxe: Mám 3038. Ideální stav 3610. Plním na 84,2% Hotovo 30,4%
    Majoránka: Mám 3158. Ideální stav 4693. Plním na 67,3% Hotovo 24,3%
    České granáty: Mám 341. Ideální stav 271. Plním na 125,8% Hotovo 45,5%
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ahojky, no jo, kdyz mam pres den minimum casu, terminy se blizi a tak az doma se dostanu k vypsani co a jak :)
    Otocky jsem zvladnul s malym zpozdenim, takze Baha jedou dlouhy a jednou dorovnam cas hnojem, na hlavni a divoky jsou 3 kratky a jedna dlouha... a jak to vidim tak zitra uz pojedou jen kratky, Baha a noc na dlouhy v pohode staci :)
    Vypadavatka jsou mohutne v predstihu :)

    Vypadavat ma 125 granatu/den, v tuto chvili ma byt 272 ([3.ukol]+10 ) nebo chybet 478, mam 690 (chybi 60 ), mam 92% hotovo.
    Stav chmele : idealne 3615 kusu (1667/den, [3.ukol]+65 kusu ), mam 7492 z 10000 (74% ).
    Stav majoranky : idealne 4700 kusu (2167/den ), mam 6394 z 13000 (49% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 91 hodin.
     
  17. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný večer...Tak já jsem tedy velmi spokojená jak mi to v té stodole přibejvá:music:
    Chmel:6602
    Majoránka:12 016
    Granát:676

    Já si nemůžu pomoci,ale mám kamaráda a příjmením se jmenuje Granát vždy si na něj vzpomenu...jooo kdyby chudák věděl jak zběsile mi tu lítá z políxD
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tassadar - tisíceré díky, jsi jednička. Jsem v obraze a myslím, že i v normě.
    Vlci budou výti a lípy rozkvetou.
    :D
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě to vypadá takto:

    Majoránka: mam 9.002/13.000 chybí 3.998
    Chmel deluxe
    : mam 2.050/10.000 chybí 7.950
    Český granát
    : mam 353/750 chybí 397

    No takže Majoránka zítra ráno hotová asi a granáty dopadají. Co se týče chmele ten dopěstuju přes víkend navíc jedu k bratranci takže budu mít větší soustředění na akci. :)
     
  20. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    Vlci a ježci super, ale granáty abys pohledal . Do háje, když pěstuji akční rostliny, proč nepadají taky náležitě akční vypadávátka?:mad:>:(
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.