Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Hurá, konečně se dočkám vlka.
    Super akce, jdu do toho jako vždy.
     
  2. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ani ježka ,ani vlka ešte nemám tak idem do toho
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja do akcie idem ako vždy.Vynechám len 3 úlohu lebo ježkov mám niekoľko v lište a vlkov tiež.Len tú s vlkmi musím urobiť celú kôli dekorke ktorá sa hodí do stonky.Len nech padajú dobre vypadávatka aj tým čo mávajú s nimi problémy že im nepadajú.Pekne krásne sa nachystajte.
     
  4. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    no konečně budu mít vlky, ale skromný dotaz - na co je ten elixír?
     
    evainfo, Simissek a mendalam2 tohle ocenili.
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Já bych to hodnotil kladně: lípa je hezká a k Česku patří, chmel rovněž, majoránku používáme taky často a vlky a ježky sice mám (vlci mi vyskočili z jedné TS při poslední akci), ale když jich budu mít více, budu jedině rád. A že cena vlků na trhu klesne? Inu takový je zákon nabídky a poptávky. Tak holt nebudu rejžovat (stejně jsem to zatím s vlky nedělal - mám je krátce - a tak ani nezačnu...). Aspoň budou moci i další hráči plnit některé stálé úkoly, jejichž splnění se mi ještě před měsícem zdálo nemožné.
    A hlavně - moje Kristýnka bude mít konečně vlčí doupě! A z toho mám největší radost.
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Až na absenci hvězdiček není proč nadávat,ale mlýn to neopraví,bohužel.:(
     
  7. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Vlci v odměnách - to je vážně super, už se na ně moc těším. Žádného vlka zatím nemám.
     
  8. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Zdravím.Ja akciu robiť budem.Keď že nekupujem žiadne tajomné sadenice ani stajne tak z akcie budem mať ježkov aj vlkov.SupééérxDxD.
     
  9. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím,hezká akce líbí se mi....... odměny jsou pěkné, stonek super .......jdu na to jako vždycky takticky ;) :) všem přeji pěknou hru
     
  10. nešika11

    nešika11 Zelenáč fóra

    Tak já nevěřím vlastním očím ! Já nemám v inventáři ani ježky a vlci jsou pro mě něco jako odměna snů :inlove:....
    Takže já se na akci těším více než obvykle a myslím, že pro českou komunitu je otázkou prestiže ji úspěšně dokončit ;)
    Mám otázku - ač jsem usilovně hledala, nenašla jsem slibovaný bonusový kód na zvýšení rychlosti mlýna (myslím, že psali na 14 dnů)
    - což by se hodilo když budeme usilovně vyrábět krmivo pro ježky a vlky (aby nám ti mazlíci nestrádali)....
    Poradíte mi prosím...
     
  11. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Do akce půjdu jako vždy a nejvíc se těším na vlky a ježky, konečně je budu mít :D
     
  12. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    babča2011 - elixír je potřebný v řemeslec u SPA manažera. Bez něj tam nic nevyrobíš.
    Na akci se docela těším. Vlka sice už mám, ale stonek nikoliv a elixíry se mi hodí. Akorát začnu později, zítra tu nejsem. Tak se moji sousedé nezlobte, že dostanete na zahradu granát až večer.
    nešika11 - Mill2015
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    dík za odpověď, už jsem to konečně taky našla (mám jich skoro 30000)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Milý RT tak teda klobouk dolů.
    Opravdu jsi se trefil do české nátury a ten strom lípa je třešnička na dortu.
    Opravdu ČESKÁ akce.
    Jsi skvělý a miluju tě.
    Tvoje vděčná Amálka.
    :inlove::inlove::inlove:
    PS: jdu si převlíknout montérky, normálně jsem se z té akce orosila
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  15. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    To už je zase jenom kombajn? Na akci se těším. Konečně budou vlci.
     
    evainfo, babioli a -Spoony- tohle ocenili.
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    bmv2596.... no jo, máš pravdu, to mi nějak uniklo, zase jen kombajn. Mě osobně je to fuk, mám pomocníky na měsíc, ale jde o princip. Takže je to jasné ..jde jen o prachy. Kombajn těm, co předplacené pomocníky nemají , je rozhodně na dvě věci ...
    Hvězdičky ne, z pomocníků jen kombajn, zaplácneme jim hubu vlkama....nebo lípou a oni budou nadmíru spokojení...dobrá politika.
    Zapomenou na Magický stonek, na turbomlýn a ještě nádavkem jim k tomu dáme akci Párty balíčky, ať solí a my jsme bez starostí. Je mi z nich špatně ...jak bylo řečeno v jednom z mých oblíbených filmů - "chce se mi zvracet" ..:p

    Amalka1070 ..... jestli to je humorná ironie , oceňuji vtipnost...jestli RT opravdu miluješ, jsi velmi šťastný, hodný , dobrosrdečný člověk a vzdávám ti hold....já je za poslední dobu jen a jen proklínám a ani lípou to nenapraví ....xD
     
    Naposledy upraveno: 13/4/15
  17. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, na vlky se těšim ty nemám. Jen nevím proč teď dávají jen kombajn a né pomocníky, asi aby nás nerozmazlovali.Přeji hezký den.:)
     
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce i odměny vypadají suprově;)až na ty hvězdičkyo_O
     
  19. marluverluu

    marluverluu Zelenáč fóra

    Souhlasím...vlci super
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ano, vlci a ježci jsou super, dost lidí ještě nemá. Není to zase ten cukříček po tom spráskání bičem ve mlýně ? :eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.