Česká akce (14.4. - 20.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Landreth

    Landreth Pisálek fóra

    Tak ja Vam nevim... Vsak ani caromira neni na farme, tak bylo jasne, ze akce nejede.. Ja uz se nad tim ani nerozciluji, jelikoz je to zbytecne..... Po vcerejsich problemech jste to spis mohli cekat... :)
     
  2. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    No nezbývá než čekat a doufat,že v 16h bude akce spuštěna bez problémů.Lípu si ujít nenechám :p
     
    petaM2001 a Loublancmajeste tohle ocenili.
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj,
    plodná to diskuze, plodná jen co je pravda... Přišla jsem na farmu koukám nebliká kolečko :D šup na fórko.. ofiko? posunutí? No jasně.. no nic už musím letět kroužky dětí volají.. rozpěstuji po šesté ;) až se vrátím mezi pendlováním mezi noťasem a plotnou... :D Nějaký recept by se také hodil ale já to vidím na palačinky s domácím jahodovým a borůvkovým džemem ;)

    Andulííí
     
    skalara.v, bursuk59 a findy22 tohle ocenili.
  4. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Tak tentokrát jsem byla chytřejší nejdřív mrkla na časomíru nebyla tak na forko ooooooo jaké překvapení posunutí akce :D:D:D
    že se vůbec divím že? :D no 16h se blíží uvidíme zda pojedem či ne moment překvapení xD sakra ale že mi už svrbí prstíky :D

    JZD_Sestajovice---- návrh odeslán :p
     
  5. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny farmáře. Konečně po 5 letech hraní FARMERAMY jsem se dočkal (a myslím, že i ostatní) zavítání Čech na farmu. Hrozně moc jsem si přál, aby někdy na farmu zavítala nějaká česká akce, aby bylo vidět, že jsme taky známou republikou a taky proto, že přeci jen Čech jsem, tak proč si neužít nějakou národní akci ze života :D. Odměny se mi strašně moc líbí už jen z toho důvodu, že jsem neměl možnost, i po všech získaných TS získat obydlí pro ježka a v této akci získám hned tři a k tomu vlka, který se taky moc hodí a hlavně plodiny a vypadávátka. Dlouho jsem přemýšlel, co by mohlo být vypadávajícím předmětem ve hře a musím říci, že granáty jsou moc překrásným vypadávátkem a na akci se moc a moc těším a konečně budu plnit akci s úsměvem a s radostí (ne, že by se mi ostatní akce nelíbily, právě naopak :D). Co se týče dekorací, tak jsou také moc překrásné a už se těším, až budu vlastnit konečně nějaký ten český záhon spolu s krtečkem a s nejznámějším českým výtvarníkem Alfonsem Muchou a jeho nejznámějším výtvarným dílem :D. Tak hlavu vzhůru a s radostí do akce a doufám, že jí každý bude plnit na 100% :D
     
  6. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    JZD_Sestajovice - co je to za rasu, má rodokmen
    Tak stále čekám a čekám, kdy to bude spuštěno, ale věřím, že v 16.00. I oběd jsem odložila na pozdní formu
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nevím nevím naběhlo tam toho moc
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nejdřív nic a pak i Obchodovat a darovat xD Odvažte se někdo sklidit, ať víme, že to padá :p

    Je to okok...granátů 140..nejvíc z růžových kachen..měla pod každým křídlem jeden granát :)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    granát padá jedem
     
  10. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    padá
     
  11. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    jděte do háje, já pitomá si zase nezkontrolovala, zda akce běží a v 15:06 sklidila....to je už tak trapný tohle jejich věčné zpoždění a neschopnost jednou dodržet čas!
     
  12. 82timka82

    82timka82 Zelenáč fóra

    nemam akcne plodiny,halooooooo,nepomohlo ani F5 ani znovunacitanie hry.Stale je tam velka 0.
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    To neni hra, to je šnek :( Granátů pro začátek 80.
     
  14. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    132 granátů.A jedem jako s medem.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No tak nevím jak vy, ale já nejedu. Načte se mapa, ale nemůžu se dostat ani na jednu plochu.
    Oprava: Tak už jo. Ale je to pomalý jak šnek do kopečka...
     
    Naposledy upraveno: 14/4/15
  16. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    16,15 akce nikde a nevím komu padají granáty???????????
     
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Přechod mezi plochami u mě taky krapet pomalejší,ale jde to.
    Vypadávátek Český granát : 116ks
    Na Baze lze pěstovat jen tu delší akční plodinu asi,tak budu dávat na noc a to všude.Ke konci pak dle vypadávátek.Sklidím skoro vše co se dá,nechám jen pár růžovek a xxl stromků,ať mám splněno raději s předstihem a nenervuju se
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) asi se zase něco "nepovedlo", v družstvu mi naskočil kromě očekávaného a avízovaného úkolu i jeden poněkud divný - jmenuje se TODO a chce zvířátka ... zatím mu nic nedám, je tam datum 23.květen ...
    jinak granáty vypadávají a i sazeničky mi naskočily - už jsou na políčkách :)
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    129 granátů....
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    AHOJTE opět jsem zasadila kombajnem na malá pole na rozpěstování, jsem zase za lamu-nebo auva-už je to podruhé. Ach jo, to bude tím dvouhodinovým čekáním-asi- nebo hlavou?:mad::cry::p Jo a v družstvu mám taky nějaké TODO tidle nebo co.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.