Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je smutný,že neustále dostáváme neúplné informace.:(
    Mohla to bejt zase dobrá RVHP!:)
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kaolín11: je smutné, že si jen furt někdo stěžuje, že mu někdo nepopsal do detailu kam má kliknout, ale když pak sháníme moderátory, tak je odpovědí jen hluboké ticho a nikomu se do toho nechce. Dobrá pro příští akci vám předáme informace, které k akci obdržíme, bez návodu na klikání, protože ten mám RT, tak nějako neposílá.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To není narážka na naše moderátory,ale na RT!
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kaolín11: RT bohužel zcela podrobné návody prostě neposílá a obávám se, že ani posílat nebude. To co dostáváte je ve velké míře práce kolegy, který nedělá nic jiného než že testuje akce. Bohužel ne vždy odhalí všechny záludnosti akce a věř, že i když nad něčím stráví 9 a víc hodin, tak se hold občas stane že mu něco někde unikne. Nemá jen fórum, má též svojí práci a rodinu a tohle mu žere dost podstatnou část dne :(. No a nakonec si přečte, že je zase někde chyba, protože o tom, že je někde něco dobře se v Čechách nepíše. Docela ho v tomto chápu, několikrát jsem to zkusil a věř já bych to dělat prostě nechtěl. Bohužel RT si tyhle tvoje narážky určitě nepřečte, ale my je vidíme a někdy se nás hold dost dotýkají, protože nevíme jak jsou myšleny. Ono už z toho že je rozdíl mezi jednotlivými jazykovými mutacemi, je dost patrné, že testování si dělá, každý team sám a nás prostě na to není dost nebo je v poslední dobou akcí tolik, že už dochází energie :(.
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pajdulko - hoď nožky na stůl, nalevo dej ořechovou bábovku a napravo kakajíčko a energie bude! Neb kakao je na to výkonné. Ještě lepší je udělat si nápoj z rozpuštěné čokolády a nebo ji nalít na tu buchtu. A jak si lebedíš, tak je ti šumák po tom, co my tu plodíme za hradní kecy...
    Je škoda, že spolupráce nebude - loni to bylo pěkné.
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak když už sem tu hřbitovní káru nakopnul, tak dojedu až do konce. Sice v mém Luna-světu padátka nepadají tak jak bych chtěl, ale je na to fůra času, tak to snad dám.


    Pro náš celý MÓD TEAM, myslím že si to zaslouží

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Muzes mi, prosim, uprime odpovedet na jednoduchou otazku? Jak se do naseho OFI (a zrejme nejen do naseho, protoze i Madari meli pripravenou testovaci tabulku) dostala veta o tom, ze pod jednotlivymi kombinacemi budou odmeny pro vsechny hrace stejne, vc. toho, ze se o ne tudiz muzeme na foru podelit s ostatnimi, kdyz v Bulharsku a Nemecku byly informace zcela opacne?
    Nechci nikoho obvinovat z chyb! Ty muze udelat kazdy. A jestli tahle konkretni vznikla u nas, pak zklapnu podpatky, protoze jeden pretizeny clovek ma pravo se jich dopoustet. Jen mi proste neni jasny system, jak k tomu doslo, pokud RT tyto podrobne informace nedodava a spolehate se pouze na kolegu, ktery akce testuje a pripravuje pro nas omacku.

    EDIT: A vis co? Ja s tvym navrhem souhlasim - hodte po nas pri pristi akci info, ktere obdrzite ofi cestou (bez jakychkoliv uprav). Min. si uvedomime, co vsechno se v zakulisi deje, abychom my si mohli hrat.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matlafous123: dostala se tam tak, že ne vždy se informacím od RT dá věřit a tyto informace jsou dost často měněny a upřesňovány. No při testu na dvou účtech se stalo to, že ze zkušebních vzorků padly stejné odměny a tak se použila informace z robotí akce. Když jsem to dnes ověřoval, tak se mi stalo to samé :( a až později při vyzkoušení dalších XY vzorků jsme narazili na rozdíly.

    EDIT: podklady od RT jsem shlédl ve verzi, kde tato informace vůbec nebyla.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Myslela jsem si, ze k tomu doslo nejak takhle (ty akce jsou si hodne podobne), ale byla jsem zmatena tim, ze se to same povedlo i Madarum.
    Diky! ;) Tobe za uprimnost, kolegovi za testovani akci pro nas. A beru timto svou predchozi stiznost zpet.
     
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Co matlafousová s tabulkou... (promíííííň ;)) - ale víte co mi dalo práci najít odpovídající lentilky? xD
    Jdu je sež...spapat :p
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak hned z práce nakukuji, jakou mám přidělenou kombinaci a abych ji co nejdříve zadala a on se má nakonec každý starat jen o ten svůj krchov xD ... to teda není od RT vůbec hezké :p. Matlafousku tabulka je skvělá, mám ji na ploše a budu v ní škrtat postupně všechny varianty, protože jsem po práci schopná udělat klidně i tři stejné :D ... se znám. Takže i díky za skvělou práci a pomůže to určitě mnohým hráčům ;)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem na tom po prvním přečtení podobně jako Bezejmenný...
    Nerozumím tomu. Snad je to po těžkém pracovním a rodinném dni normální :eek:
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No co se dá dělat. :oops:
    RT prostě nastavil pravidla tak, aby odměny byly v globále takříkajíc náhodné, protože jim bylo jasné, že jinak půjdou hráči po vzájemné spolupráci po těch nejcennějších odměnách (budou vyzobávat rozinky a dusivou buchtu nechají RT). To by tak hrálo, aby se hráči mezi sebou domluvili, jako tomu bylo u předchozí podobné akce! Rázem by se zaměřili jen na různé SK, SH, UH, ZH a nejvzácnější podivuhodnosti, které by pak nekupovali.
    Nezbývá, než se s tím smířit. :)
    Škoda, že se tímto RT tak trochu snaží hráčskou komunitu "rozdělit". Přitom právě vzájemná spolupráce hráčů daleko lépe motivuje jednotlivé hráče pokračovat ve hře, zatímco nárůst náhodnosti ve Farmeramě mnoho hráčů znechucuje a demotivuje. Například já tajemné stáje či tajemné sazeničky už dávno nekupuji (rozhodně ne v masivním množství). Prostě mi maximálně hrozí, že budu mít zase další stálý úkol nedokončený. A že jich je! Když už šlechtící úkoly jsou bez reálných peněz nedohratelné, když vlastně celá Farmerama je nedohratelná (300 levelů, exponenciální nárůst obtížnosti), tak na nějakém dalším nedokončeném stálém úkolu stejně nesejde.
    Ať nám to tedy roste, ať nám to padá!;)

    Napadla mě možná jedna možnost, jak systém obelstít:

    Vzhledem k tomu, že možná místo jedné varianty shodné pro všechny hráče bude několik variant shodných pro skupinu hráčů, mohli bychom zkusit skutečně všichni si zaznamenat výsledek u varianty pracovně nazvané 1-2-3-4 a po zisku některé zajímavé odměny (třeba TS "Jeníček") zveřejnit jak kombinaci s touto zajímavou odměnou, tak i výsledek kombinace 1-2-3-4. Možná tak najdeme pár variant uspořádání odměn a aspoň trochu si vzájemně pomůžeme, jakkoli se této vzájemné pomoci RT brání. Samozřejmě je možné, že konfigurace kombinace-odměna bude naprosto náhodná, potom však je RT z výše popsaných důvodů sám proti sobě, protože možná ztratí pár dosud věrných hráčů...
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - je to naprosto zcela určitě normální. Ono se to do zítra vstřebá ;)
     
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vůbec to nechápu, ale to už je standard. Akce na krchově nedělám, ale potřebuji ty prokleté mince, tak asi budu muset. Ale dlouhá děsivka je velice lákavá a potřebuji otvírat další políčka a plnit další úkoly v družstvu. Tož to je tedy dilema. Asi si hodím korunkou :,)))))
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem všemi deseti pro, dát pouze info od RT, to bude nadšených příspěvků ,-)))
    Nasázím varianty a hotovo, přece se nebudu hádat o jednu malovanou ponožku navíc ,-))
     
  17. Norquis

    Norquis Perspektivní autor

    Zdravím. Mám 2 dotazy :
    Dekorace Ingridin student : platí popisek u Ingridin studentský balíček , nebo je to jinak upravená dekorace ?
    Sklidím 30 x 6 kusů SK ?

    Když je v odměnách xxl stromkový upgrade, tak je to i se základem, nebo je to jen upgrade ?

    :)

    Chtěl jsem se přidat jak testovač, ale teď nevím zda to má smysl. Možná jako pokus, jestli se u hráčů nebudou vyskytovat skupinky odměn, jak píše jan.svatek.
    Kdyžtak dejte vědět jestli mám dávat informace o kombinacích.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Norquis,

    ano, pro dekoraci platí popis co je ve FAQ, proto je to na něj i nalinkováno. Ohledně stromů upgrady jsou bez základu.
     
  19. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Matlafous123 v riadku 46 máš asi chybu : červená, žlutá, nachová, modrá
    Možno tam má byť fialová
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  20. bionta

    bionta Perspektivní autor

    já taky a proto jsem akce přestala dělat
     
    Mikeš a Ifča73 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.