Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nehlásím se jako testovač ale budu vás všechny kontrolovat-to bude zmatků- u mě určitě:p;)
     
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Minule jsem měla pocit, že jsem někomu vzala možnost zúčastnit se ale pokud je potřeba, nemám problém vypomoct komunitě (včetně samozřejmě sebe). Takže jestli máš matlafous pocit, že bude málo testovačů, hlásím se. Ale odmítám předem všechny odměny za testování. A ne že mi zase bude někdo vyhrožovat shnitím úrody.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    tak bohužel mají pravdu Bulhaři a Němci a každý hráč má unikátní odměnu ke každé kombinaci, takže to testování můžete zrušit.
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    pajda : tak tohle jsi měl napsat až po začátku akce. Chtěl jsem si užít zmatené přízpěvky a udivené komentáře že každý máme něco jiného.
    Stejně si to tady všechno vykecáme a budem si navzájem závidět :)
     
  5. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Hele sousede :D já vím že to máš v popisu práce :D :D :D ale nepruď jo...
    no škoda nedá se nic dělat už jsem se lekla že bude náhoda v pozadí akce :D :D :D
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Náhody,náhody a pak hádky,rozvody...Hurá,zas nikdo nedostane to,co chce. Už to vidím jak zde píší (včetně mě),že maj samý bz a hňůj. Nevím proč dělá RT takové peklo,je nepravděpodobné,žeby každý splnil vše a tudíž všichni doslali stejně.I když vlastně...ani to by nepomohlo,nikde není psáno,že se mění jen variace a odměny zůstávají.Klidně může přijít ta samá z různých barev.
    :wuerg:
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Chjo. Jinými slovy hráč ani nemá jistotu, že všechny odměny v rámci všech těch kombinací skutečně ve své hře měl... Už vidím svůj mozek, až po desátých TBZ, osmých krejcarech a šestých ponožkách vlezle skřehotá "ani to tam nemáš, RT tě vynechal". Fuj, to se blbě brání, a navíc mi zabránili užít si zase jednou farmářskou spolupráci... to mají teda jeden paleček dolů ještě před zahájením akce...
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Matlafousku a pajdo děkuji za odpověď farmáři-Šimonovi , dorazila jsem až nyní.
    Alespoň nemusel dlouho čekat na odpověď. :inlove::inlove:
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jůůů, počkejte až se dozví matlafousová že se s tou tabulkou malovala zbytečně :music:
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Škoda, moc se mi líbí taková spolupráce a snaha se zapojit a ostrouháme mrkvičku :) jedině, když se kápne na dobrou odměnu, tak si to zopakovat bez prémie, ale teď jsem se znovu jukla a hlavně ty bonusové odměny jsou zajímavé, základ nic moc
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Safra,jestli to bude taková odměna jako mám na kole neštěstí ,TCH ,TS , šlechtění , tak nevím jestli mám vůbec začínat:(
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hm, toz jsem se vratila ted ze zahrady a koukam, ze mame po ftakach! :wuerg: O tabulku nejde, to je otazka par minut, ale ze RT nejdriv navnadi komunitu na spolupraci k ziskani skvelych odmen pro vsechny a pak nas hodi do vody nahody, cimz mezi nami udela zas tlustou caru (kor u takto casove narocne akce), to me teda vytaci maximalne!!! Prosim modiky o report nespokojenosti na spravna mista!
     
  13. zina

    zina Perspektivní autor

    Dovolím si sem doplniť zopár postrehov. Každému hráčovi budú vygenerované odmeny a tie sa už meniť nebudú. To znamená, ak 2. krát zvolíte rovnakú kombináciu, základnú odmenu získate rovnakú ako pri 1. použití kombinácie, ale nezískate už bonusovú odmenu, ktorá je viazaná iba na 1. použitie danej kombinácie.

    Pomoc:

    Zeleno blikajúca kniha ukazuje, že táto kombinácia ešte nebola použitá a bude aj bonusová odmena.
    [​IMG]



    Modro blikajúca kniha ukazuje, že táto kombinácia už bola použitá a už nebude bonusová odmena.
    [​IMG]


    [​IMG]

    Obrázky: http://www.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/the-witchs-brew.33717/#post-209679
     
  14. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer všem přeji,
    já už za branou hřbitůvku jsem a jen čekám na Gordonku a jdeme vařit , odvar a vše co do toho kotle patří..
    Štěstí přeje připraveným..;)
    Ať se nebojíte..
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ještě trochu doplním Zinu, které tím to děkuji za nakopnutí.

    To, že jste danou kombinaci použili poznáte nejen podle barvy knihy, ale i podle toho, že se vám odhalená odměna zobrazí nad knihou:
    Tedy takto vypadá již použitá kombinace: [​IMG] zde bonusovou odměnu již nedostanete.
    Takto neodhalená kombinace: [​IMG] zde získáte i bonusovou odměnu.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tusim ze vim presne, co nedostanu na tech prvnich 40 pokusu... vypsal jsem si odmeny ale jak koukam, jsou mi nanic...
    Takze opet ciste kolo stesti, nekdo vsechno, nekdo nic (duleziteho), coz hlavne na desivce je o tom, ze neni zas tolik casu napestovat na ukoly kdyz jsou tam tyhle akce a pokazdy z toho je neco noveho...
    Jeste jsem ani nedokoukal co vsechno tam pridali za novinky...
     
  17. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ach jo. Tabulka ale rozhodne zbytecna neni, ja podle ni pojedu a aspon budu vedet presne, co zadat a co uz ne. Za mne jsem napocitala jen asi cca 12 uplne nezajimavych odmen, mozna tedy zkusim zvladnout vsech 120 her, ale popravde nevim, rozhodnu se az v prubehu, jak mne to bude bavit. Mam v druzstvu jeste par ukolu, co je treba dodelat, nicmene kdyz tak pockaji. Jen mi proste zatim prijde spis zbytecne plnit nad 60 her.
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akcí nás provází kočka Kadabra nebo jak se jmenuje ale vypadá to že je to super čarodějka do akce se rozhodně pustím
     
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Na farmu jsem se dostala až teď a nestačím se divit, co je novinek:D Strašidelné nové úkoly v družstvu si budou muset počkat. Rakvový kalendář mě potěšil:) Nové věci v měsíčním světě se daly čekat, tu kytku dostaneme jak, nebo si jí koupím kde? Akci jako obvykle nechápu (teda nechápu jak mam docílit, abych nedostávala jen ty základní odměny, ale i ty bonusové):wuerg: Asi se přejmenuju z Tykadla na Trubku. Radost z Matlafousovy tabulky mě v závěru diskuze přešla:( Snad se chytnu, až se akce spustí.
     
  20. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    tykadlo: Že jsi to ty, tak dostaneš rovnou kytky tři - Zubatou mandarinku, Sírovou fazoli i Rulík, o který předpokládám v tvém dotazu jde :)
    V Měsíčním světě se kytky nekupují, ale dostaneš 5 kusů. Pokud se někdy v budoucnu vlastní (ne)šikovností dostaneš na nulu (resp. pod 5), bude ti opět do košíčku přisypáno, abys měla 5 kusů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.