Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    farmář-Šimon Mesicni svet je souhrnny nazev pro vsechny 3 plochy. Pestovat se da na Mesicnim poli a v Houbovem lese. Treti plocha (Strasidelny dum) je urcena dekoracim.
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj farmář-Šimon,

    co je na tom zmatečného, měsíční pole a houbový les jsou pěstební plochy Měsíčního světa. Viz. Měsíční svět. Je stejné jako Farma a hlavní louka, divoká louka a lesní mýtina nebo Bahamarama, plantáž, deštný prales a křišťálové vodopády.

    .... a koukám, že pozdě :D
     
    Apachie1 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Lada106

    Lada106 Pisálek fóra

    Hlásím se jako testovač.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, akce super- průběžné čtení diskuse mi pomohlo pochopit na 100% to, co jsem četl ve FAQ. Jediná věc mi trochu bere dech, u krvavého dubu je napsáno, že dává 4 sazenice! Není to jaksi šotek? Bych bral třeba krvavý žalud atp. Půlnoční dub už byl v akci na spešl ploše, tenkráte to byl Vílí svět. Také to byla vydařená akcička.
    Na polích bych měl mít minimálně netopýří bylinu, tak uvidím. Jako testovač se nehlásím, protože hned jak zasadím rostlinky, mizím z dohledu PC... Leda bych si koupil připojení za 30 Kč (doma mám WIFI) a sklízel po cestě. To ovšem budu riskovat, že mne nějakej okolovanej trouba srazí... jak ty ježky - chudinky.
    Hm, za tři pětky jsou troje milované kulaté sušenky na O. Název sem dát nesmím. Tak to asi vyhrají, sto dvacet her stejně nedám, neb mi to pracovní proces neumožní.
    Janaj, mastím pro testovací potřeby...
     
  5. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Ahojek, taky prosím o přidělení kombinace.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Taky se hlásím, s tím, co napsala Prepperka a osobním dodatkem: Snad to nezvojtím.
     
    Honzulka05, matlafous123 a maribeja tohle ocenili.
  7. Euphrasia

    Euphrasia Pisálek fóra

    Ahoj, taky se hlásím jako testovač.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Pokud bude potřeba, hlásím se také jako testovač.
    hudy536
     
    matlafous123 a maribeja tohle ocenili.
  9. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Ahoj, taky se hlásím jako testovač-
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se tedy hlásit nebudu, neb zkazím, na co šáhnu a ostatních dobrovolníků je dost. Já si počkám, až to začne a pak to nějak barevně sladím a splichtím a snad dokončím ;)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pokud je ještě potřeba, tak se také hlásim na testování.
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Všichni hold testovat nemůžem,ani já nebudu...,ale mohu vám slíbit,že si z těch vašich vyberu to nejlepší. :inlove:xD
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Obsazeno 35 testovacich mist z 60 - tak sup, sup... kdo bude dalsi obeti? :D
    Y_n_O Neboj, my te ohlidame ;)
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak ako vidím táto akcia je niečo ako farmárský teambuilding Poďte všetci do toho zapojte sa všetci nech sa spojíme a vyhráme top odmeny :D hlásim sa do akcie :D pripíš mi tam tie kombinácie do tAbuľky:p
     
  15. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Matlafousku zapiš mě taky jako testovače;)
     
  16. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    chci se též zapojit do testotýmu
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    trosku mi to tu pripomina heslo PROLETARI VSECH ZEMI SPOJTE SE :D
    ale je to fajn, jak komunita drzi spolu
     
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ještě jsem si nemohla přečíst, oč jde, ale vidím testovače, předpokládám, že jde o typ akce, jako tehdy farmářská komunita testovala různé kombinace - hlásím se k testovačům a navečer si přečtu jak akci, tak diskuzi - kdybych to náhodou blbě chápala, tak si posypu hlavu popelem. xD
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já mám jenom toustovač, testovač nechci ,-))))) z takového davu mám obavy ,-))))))
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky..
    ohledně boostrů jeden funkční bude je na 8 hodin za 600 rama mincí a je přímo na akční plodiny, +1 ks..
    ale zda je to rentabilní čas vs výnos vs cena boostru.. mno pochybuji, za mě je to drahá sranda a přírůstek nebude nic moc pokud se hojně nepodpoří SH na pidi….

    Jinak Matla doufala jsem ve stejnou aktivitu jako již jednou při podobné akci, též si mě tam někam napiš ;) díky za aktivní přístup :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.