Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Odehráno [​IMG] získáno vše co jsem chtěl a půlnoční duby [​IMG] jeden na ploše,

    a [​IMG] a tam taky zůstanou,dokud nebudou potřeba.

    Já jsem spokojen a hurá na úkoly. ;)
     
  2. lipo231

    lipo231 Pisálek fóra

    120 hotovo, příští podobnou akci nebudu plnit naplno, byl to masakr
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 106/120 a to co jsem nejvíc chtěla - krvavý dub xxl - se nezadařilo, ale jinak jsem spokojená, půlnočních 3 a krvavý v základu, bubu tajemničky stromy tuším všechny v xxl, pěkná hra
    :music:
    Při OaD vyměním krvavý dub xxl a dám půlnoční, pokud bude mít někdo zájem a pokud to vůbec půjde
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja by som aj pokračoval,ale sadil som po 60-tke iba na 1 ploche a odohraných hier mám 94.Chcel som ešte xxl medúzový a uhlíkový ale padli xxl karmínovooká liana a kaktusový tie som práve nepotreboval do arbotérumu,tak budú strašiť v lište nedá sa svietiť babka zjedla knot;);).
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...tak odohratych 105...ziskala som vsetko co len slo,,premna uplna spokojnost...:p
     
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG] Akce výborná, dokonce to na jen těch dvou plochách občas šlo v pohodě i bez pomocníků. Jediné, co z toho lepšího nepadlo, jsou svíce XXL a medůza XXL. Duby mám 2.
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dotáhla jsem to na 103/120, tentokrát mě hodně brzdila padátka. Většinu lepších odměn mám, tak mě nic nenutilo použít SH, natož padátka dokoupit. Za mě to byla na odměny hodně štědrá akce, i když bych i já preferovala pro všechny stejné kombinace a vzájemnou výpomoc.
    Teď bude spoustu času na dopěstování chybějících plodin, plodů i zvěře. Také je fajn, že padátka na další akci padají ze všech ploch.
     
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. U mě 84 her. Skončila jsem včera ráno, už mě nebavilo odkrývat tu spoustu nářadí, vrtulí a podobného...bedny kam se podívášo_O U mě to teda v odměnách nebylo žádné terno, vzhledem k tomu, kolik kytek jsem napěstovala. Půlnoční dub padl v 1., 80. a 84 hře, tak neremcam, někdo nemá ani jeden. Akce na náhodné odměny se mi nelíbí, mám ráda akce s konkrétními odměnami, kde hráč má za vynaložené úsilý to svoje. Příkladem uvádím poslední akci s vláčkem, kde jsem posílala vlak co hodinu a z desítek tajemných chlívků, které mi přivezl nazpátek, ani jedni mořští koníci. Dceru to nebavilo, poslala sem tam vlak, když byla na farmě a z 12 tajemnejch má dva koníky. Pak má mít člověk motivaci:p
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    zuzik.t - teda, ty jsi dostala ale sprchu.
    :D
    Třeba nějaký ten doubek v budoucnu vyměníš (bude-li umožněno) za něco, co ti náhoda zase jen tak nedopřeje.
    Kdoví?
    xD
    K čemu je vlastně dobrá ta kaktusová svíce v XXL provedení, když i tak trvá strašně dlouho?
    Nějak jsem to nepobral.
    :D
    Edit
    satelit, děkuji.
    Body nikdy nesleduji a u počtu mě zmátla asi vrtule u obyč. svíce.
    Dobře mi tak.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
    myš59, satelit a Štika tohle ocenili.
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mikeš - dává jednou tolik bodů a jednou tolik svíce.

    [​IMG] [​IMG]
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, dekorku Ingridin student najdeš v inventáři mezi ostatními dekoracemi - levá lišta - bedna - pod ikonou vázičky - záložka dekorace. Zkus použít vyhledávací okýnko
    [​IMG]

    Kenny75
    - Na hřiště pro mazlíky tato dekorace umístit nejde, takže bude v inventáři na hřišti přeškrtnutá.
     
  12. Plea

    Plea Pilný autor

    Akci hodnotím více než kladně, nakonec odehráno 121 her, ale posledních pár jsem využila jen na parfémy deluxe, těch tam bylo požehnaně. Škoda, že se kombinace neshodovaly.. Jediný systém, na který jsem přišla byl, že odměny byly ob jedno políčko a více se mi vyplatilo zpočátku dávat různé barvičky, než zadávat kombinaci po kombinaci, měla jsem tak vyšší procento úspěšnosti a záhy všechny 4 duby.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hmm ... teda ti to vzaly hopem to proplacení přebytků.
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem nestihla ráno už moc registrovat a psát, na co mi stačily poslední pokusy, myslím jich bylo nakonec 78. Až na samém konci jsem se zastavila kvůli padátkům, což u bubuakce je vzácné a příjemně překvapilo (obvykle to padá hůř).
    Symbolicky úplně poslední pokus vydal čtvrtý půlnoční dub, ač bych s jediným asi byla spokojená a doufala jsem v jiné věci, které mě nakonec obešly. Žádná červená stáj se nekonala, oslavila jsem červenou výrobnu skejtů, tu jsem neměla, ale kartáčky a k mé velké lítosti i perový atelier červený i základní tam zůstaly. Bohužel nepřišel ani xxl uhlíkový buk, to jsem slzičku zamáčkla, ani 2x booster úplňkové sklizně, který by byl hodně platný. Nemám ani všechny bubu stromky, co ve hře byly, ale dost věcí se zase podařilo a líbily se.
    Líbila se mi boční lišta s přehledem použitých kombinací, ráno jsem hodně spěchala a bylo prima, že jsem mohla rychle nabouchat kombinace, které ještě chyběly, takže jsem ani v rychlosti nebouchla podruhé zbytečně pokus bez bonusu. Za to RT moc chválím.

    Celkový dojem podepisuju Slootrovi. Sebrali tomu ten rozměr navíc.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Uhlíkový buk v základu můžeš získat v úkolu Strašidelný thriller v družstvu.

    [​IMG] ;)
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Nakonec jsem skončil na 91 lektvarech. Padly 3 Půlnoční duby a z těch ostatních extra odměn skoro všechno hodnotnějšího, už jsem to ani moc nesledoval. Za mě je tahle varianta lepší, než ta původní, protože takto mohou být za první vyzkoušení kombinace lepší odměny. Jediné, co by se ještě dalo vylepšit je, aby se automaticky nabízely nevyzkoušené kombinace, které by samozřejmě mohl hráč případně upravit.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben: ale co s těmi odměnami navíc, když ke každé kombinaci nepatřila jen jedna a padla vícekrát za různé a tím pádem další přepokládaná nanašla cestu na farmu? Za mne tedy na farmě paní Náhodě velikánské ne. A nevadí mi, že ten půlnoční dub nemám a nebo mi nevyšly všechny XXL stromy... Prostě Náhoda je na dvě věci - na guáno a na nic. Když makám, tak potřebuju vědět, že to má smysl. Tady to smysl nemělo, byla jen naděje...
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ani nevím, co jsem nezískala a to co jsem získala našla v liště. Taky si mně nelíbilo, že po 6O hrách jsem měla 4 půlnoční duby, přitom tolik chtěla ten vylepšený krvavý, nakonec z posledních 6 ranních pokusů se podařilo:)

    zuzik, chápu, náhodě na vzdory... nejde o to kolik se do toho investuje, to je pouze zástupné. Problém je jinde. Sama jsem u jedné akce měla, že jsem ji vlastně dělala 2x . No, šprajcla jsem se a naházela tam spousty SH a lístků. Navzdory... a tak jsem i ten Tvůj příspěvek pochopila:)
    Yno, odvolám výrobnu a nabízím dub...

    edit: Doben, nechci být falešným prorokem, ale i Tebe jednou náhoda doženexD
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Y_n_o, tak já jsem např. vůbec žádné stromky nezískala, svět se nezbori a snad časem pujdou získat jinou cestou... Toto snad ani nebyla náhoda....Ani jsem si pořádně nepamatovala, co jsem michala.. ;)
     
    myš59, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    eh? Nějak jsem nepostřehla, že už je dneska konec, tak mne to zaskočilo. Sotva mne to začalo bavit...
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.