Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Půlnoční dub nemám, základ na získaný XXL krvák už mám od Jacka; ale hlavně mám dekoraci na SK, pošetřím ložiska u mlýna na ten cirkus, co nás čeká. Držím pěsti všem, co finišují, já jsem chtěla taky původně skončit u stonku 8)
     
  2. milteska

    milteska Expert fóra

    tak půlnoční duby mám dva z kombinace modrá,růžová,červená,žlutá a zelená-růžová,modrá,žlutá.................zajímalo by mne,jestli je to fakt o náhodě a nebo ta kombinace je daná pro všechny
     
  3. jirinasinova198

    jirinasinova198 Pisálek fóra

    Asi o náhodě, já z těchto kombinací získala strom marschmallownových duchů xxl a krvavý dub, který mám už od Jacka, jinak jsem získala červené tučňáky a červený perový ateliér (na základní si musím počkat) a červenou výrobnu kartáčků, kaktusovou svíci základní ( mám jich celkem 9, ale ne z této akce) a xxl, popínavé rudé oko xxl a půlnoční dub nikde :( , na stonek jsem dosáhla teď ráno a dál to už nedám málo padátek, jinak přeji všem pěknou hru :) .
     
    Naposledy upraveno: 23/10/18
  4. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    dobré ráno, o půl páté jsem sklidila mandarinky a ponurý květ - takže jsem konečně otevřela poslední část plochy :music:. Mandarinek nebylo moc, vyšlo to na 1 elixír + jsem opět sama sebe přesvědčila, že teda ještě znova mandariny zasadím.
    V polospánku jsem šla dát kočce tu 1 kombinaci a konečně !!:inlove: se objevil půlnoční dub. Na 57. pokus.
    Za hoďku sklidím poslední nasazené mandarinky, mělo by to vyjít na Ingrid a tím je pro mě toto mixování ukončeno. Mám už vše, co jsem chtěla - i když za 5 minut 12. Přeji ať všichni ještě stihnete vyčarovat to, po čem toužíte :)
     
  5. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no tak konecne, na 56 pokus pulnocni dub
    ale ze to teda trvalo, uz jsem s tim ani nepocitala
     
  6. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Dobré ránko, farmáři. :sleepy:
    Smutně se koukám na čtyři půlnoční duby usazené na ploše a nemůžu se přinutit, abych z nich měla radost.
    Jejich získání mne totiž stálo:
    • vyplýtvání pracně našetřených tisíců SH a ZSH
    • koupení největšího balíku párty lístků (2x 100% do stodoly)
    • a také dokoupení 100 ks padátek

    Ani nevím, proč jsem to dojížděla do konce. Po 87 neúspěšných pokusech jsem asi byla zvědavá, jestli tam já ty duby vlastně mám. Nakonec jsem je dostala na 88., 108., 109. a 119. pokus. Prostě když se na ně podívám, budou mi navždycky připomínat, kolik mne jejich získání stálo, zatímco některým stačila třeba polovina pokusů. Nemyslím to zle- všem to přeju, jen mne náhoda v této akci pořádně zklamala... :cry:
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    zuzik.t : no tak promiň moji upřímnost, ale Půlnoční dub je na nic, protože není ještě ani zahrnutý do úkolů v družstvu a ani nebylo nikde uvedeno že by byl nějak moc důležitý, a taky si myslím že vzhledem k tomu že dává 10 plodů, by ti mohl stačit jeden. Za pomocí "vrtulky" a "ponožky" se dostaneš na 14 kousků + čas 25 hodin (což je sice na nic, když děsivka je většinou na 24 hodin) a mám pocit že minimálně 2 kousky z řemesla (marmeláda, kytka, cokoliv) zkracuje dobu růstu. Takže nechápu proč máš potřebu je vlastnit všechny 4 kusy. Fakt by jeden bohatě stačil.
    Takže to žes do toho nacpala reálné peníze, nesváděj na hru a nějaké alibistické odůvodnění toho že je potřebuješ, tak investuješ.

    Já klidně do hry peníze dám, to pro mě není problém, ale dělám to z pohodlnosti a ne z nutnosti a důvodů abych měl něco co nepotřebuju nutně nebo aktuálně.
    Pokud umím číst, tak spousta lidí na Půlnoční dub štěstí neměla (a v zahraničí to bude stejné) takže mám prakticky 100% jistotu že Půlnoční dub půjde získat velice jednoduše a jiným způsobem.

    Proč si to myslím ? No protože je nesmysl dávat takovou odměnu jen do jedné konkrétní akce, kterou hráč, který začne hrát zítra, nemůže logicky získat.
    Půlnoční dub, tedy buď půjde získat v několika dalších akcích, a nebo zakoupením v Jackově obchodě.

    Nemám rád tohle ubrečené prohlašování že jsem musel zaplatit, abych to měl.
    Já jsem nic nekupoval a taky žiju. A v úplném klidu si počkám až mi RT dá příležitost si tenhle stromek pořídit jinak. Možná složitěji a možná za vyšších nákladů a nebo nutnosti něco obětovat, ale dá mi možnost jej získat i jinak než koupením a nebo placením.
    Taky může nastat situace kdy Půlnoční dub, bude jen prostě strom bez dalšího užitku (na farmě je jich víc než dost) takže jej ani nebudu nikdy potřebovat.

    Ale jinak je mi to samozřejmě docela jedno. Jestli platíš, tak asi máš důvod. Jen tady neprohlašuj, že tě k tomu někdo nutí. To opravdu nemám rád.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    zuzik: stojí to za to? nestačil jeden? no nic tvoje volba, ale akorát se stresuješ, reálně ,-)

    Stonek mám + 4 hry navíc.
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak jsem skončila na 35 odehraných her a půlnoční se mi taky vyhnul :(myslela jsem,že si napěstuji něco do úkolů,nebo Jackova obchodu a houbelec, další akce nás čeká:(
     
    Honzulka05, evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  10. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Bezejmenný: Zřejmě můj příspěvek vyzněl jinak, než měl. Nejde o to, že jsem za ně zaplatila. To je jen moje volba. A netvrdila jsem, že mne někdo nutil. Jde o tu náhodu v jejich získání.Je mi líto všech, kteří došli třeba až k 60. pokusu a nemají ani jeden. Jak jsem psala, byla jsem zvědavá, jestli tam vůbec jsou. Myslím, že tu někdo psal, že se některé odměny opakují a může se stát, že někdo ty duby nezíská , ani když udělá všech 120 pokusů. Tak jsem to zkusila. Vím, že v téhle hře je spousta věcí o náhodě- například už nekupuji tajemnice, protože z nich prostě málokdy získám něco potřebného. Jen mi přijde, že třeba mohlo být nastaveno pravidlo, že ten kdo udělá třeba těch 60 pokusů, získá alespoň jeden dub. Nechtěla jsem, aby to vyznělo ubrečeně- za to asi může ten smajlík na konci. ;)

    Pitrýsek47: Stačil by jeden. Ale jak píšu výše, zajímalo mne, jak je náhoda nastavená u mne. :music:
     
  11. irsko

    irsko Aktivní autor

    Skončila jsem u pokusu 73 a získala snad vše, co jsem chtěla, a ještě něco navíc (třeba tři půlnoční duby) :) I když těch prken by mohlo být víc, potřebovala bych jich asi 60 tisíc :))

    myš59: Ale další akce je na farmě, ne?
     
    jirinasinova198, evainfo a Kenny75 tohle ocenili.
  12. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    To je ta hloupá náhoda, za stejnou vloženou práci na 60 pokusů má někdo duby 3 a někdo nic.
    Odměny jsem si nepsala, ale jen tak po paměti se mi docela líbily, duby, XXL děsivé stromy, nějaká ta výrobna, červený tučňák, i ten booster jsem 1 zahlédla, no a i ta šepleť krejcarů, parfémů a nářadí.
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já odehrála 87 her,dva duby doma,stromky jsem dostala skoro všechny i XXL,jenom uhlíkový dub mám XXL bez základu,tak snad někde půlde sehnat.Na zbylých farmách skoro to samé,jen na jedné mám 3 duby.Jsem spokojená. ;)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Je tam kluk švestičkovejm :)
    Ale vůbec jsem nezaregistroval jeho příchod.
    Muselo to být někde mezi 82 a 85, protože jako 82 jsem dostal xxl a koukal do inventáře jestli mám základ a Půlnočňák tam nebyl. No teďkonc tam už je.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. kastrolek

    kastrolek Pisálek fóra

    zvládla jsem 64her,ale nikde nevidím Ingrid student .Neví někdo kde jí hledat?
     
  16. Kenny75

    Kenny75 Pisálek fóra

    kastrolek : v dekoracích na hřišti pro mazlíky možná, jinak nevím, já se tam bohužel nedostal. Taky zkus třeba odhlášení a znovu přihlášení do hry.

    Já jsem splnil sice jen základních 40 her na stonek, protože jsem neměl a stále ještě nemám odkrytý houbový les. Akce se mi moc líbila, odměny byly myslím velice štědré takže jsem hodně spokojený :). Vůbec celkově se mi líbí ta provázanost akcí s Pokladem kostěné královny. Je to podle mne nesrovnatelně lepší než fotbalová akce, kde to vypadalo, že mám pořád náskok v pěstování a nakonec jsem nestihl ani stonek takže za tuhle akci děkuji a těším se na další podobné :)
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. mamba54

    mamba54 Stará škola

    tak už končím, mám 96 lektvarů, půlnočňáci jsou 4, takže teoreticky každých 30 lektvarů, teoreticky mám 3 prakticky usmolený jeden, ani radost z něho nakonec nebyla:sleepy:
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 80 her a z tech lepsich odmen jsem neziskal strašidelná vrba XXL / medúzová vrba XXL / krvavý dub XXL / výbeh pro tucnáky III: cervený
    Jasne ze i bez XXL ne vsechny, ale s tema problem neni, i dalsi cervene nejsou, ale u tech je to jedno... nejvic asi chybi ten krvavy XXL, tak doufam ze nebudou potreba kvanta na neco v budoucnu... ty pulnocni mam tri, ale jeden necham na plose, uvidime kolik toho bude pote potreba...
    Celkem akce o nahode, totalne neovlivnitelne, takze kdo nedal stovky SH tak mel smulu, i kolo s +1 / +100% se darilo jen slabe...
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prave odhalena posledni kombinace,
    [​IMG]
    krvavy dub v XXL, ani svice v XXL se nepovedlo trefit, zato pulnocni duby padly nakonec 3.
    Hodnoceni budu mit tentokrat jednoduche, neb se plne ztotoznuji s hodnocenim slootra:

     
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Koncim se skore 105/120. Jsem trochu smutna, protoze jsem nezískala cerveny perovy atelier a cervenou tovarnu na skateboardy.
    To je jinak ale jediná kaňka. 4 duby i vsechy zakladni i xxl verze strasi stromu mam doma. Akci hodnotim kladne, i kdyz - pestovani bylo opravdu hodne. I presto, ze se mi vetsinou podarilo sklidit i v noci, i presto, ze jsem si v prubehu akce poridila ve vyprodeji balíček Hvezda farmy a ziskala jsem diky tomu +3 na 24 hodin, tak bohuzel ani tak jsem nedosla do konce a to se mi moc nestava.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.