Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    mr.lordi87....no jo jenže ted když mi chybí jen ten jeden tak to nejde - to už je pozdě - zatím zkouším kombinace
     
    Honzulka05, evainfo a ldivacka tohle ocenili.
  2. vladca

    vladca Stará škola

    na 40.ty pokus ... polnočný dub :)
    okrem toho z tých lepších ...
    krvavý dub, uhlíkový buk XXL, strašidelná vŕba XXL, sarkofágový strom XXL, kaktus so sviečkami XXL (škoda, že nemám základy)
    výbeh pre tučniaky + červený upgrade, červený upgrade na skateboardy

    snažil som sa nájsť nejaký systém, ale v mojej tab žiadny nevidím
    ešte urobím pár pokusov a je koniec (mám otvorenú len jednu plochu v hubovom lese = padátok)
     
    evainfo, helik006 a ldivacka tohle ocenili.
  3. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Mahira72: to máě jako všech 119 kombinací? o_O
    tak prostě musíš investovat čas a proklikat kombinace postupně od poslední po první :)
     
  4. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    se picnu, odehráno 83 a půlnoční dub nikde, a někdo má 4 buuu
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Mahira72 - ahoj, u kočky vpravo na liště je zásuvka, na tu klikni a otevřou se ti již udělané pokusy, ty zkus zkontrolovat s tabulkou, která je na první stránce této diskuse, je to zdlouhavé ale asi nejrychlejší, přeji příjemnou hru
     
  6. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Mahira72- Já ty poslední kombinace jedu podle seznamu už použitých v pravé postranní liště. Když máš nahoře zadáno všechno, jsou pěkně seřazené. Vždycky je šest kombinací začínajících dvěma prvními stejnými barvami. Nevím, jestli je to srozumitelné... :p
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Odehráno 110. Kaktusová svíce XXL už se hrdě tyčí na farmě, medůzovka XXL evidentně v posledních 10 pokusech. Ale co už. Jestli budou ty stromy za chvíli v obchodě za pár mincí nebo Renzo lístků, tak mě klepne.

    Ještě 4 sklizně tý dlouhý (velká pole s SH, vrtulí, vodou a hnojem) po 54 minutách (vánočka a bílá nevinnost) a bude to komplet. Nečekal jsem, že se tak vyhecuju :D :D
     
    Naposledy upraveno: 22/10/18
  8. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    jj chybí poslední kombinace ------to dám jdu proklikávat:cry::cry::cry:
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Právě jsem odehrál 100. hru.
    [​IMG]
    Symbolicky jsem z ní získal Krvavý dub XXL (základ už mám déle, stejně jako 4 Půlnoční duby).
    [​IMG]
    Zítra či přes noc dopěstuji na 81 pidipolích Zubatou mandarinku a domelu poslední 4 Tinktury. Skončím tak na 104 odehraných kombinacích. To myslím celkem jde.
    Akci hodnotím známkou 2 kvůli náhodě (jakkoli jsem zřejmě získal vše, co jsem chtěl), jinak bych ji hodnotil jedničkou.
     
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Medůzovka XXL vyskočila z pokusu číslo 113. Moh bych skončit, ale těch 7 už doklepnu.

    K hodnocení akce - hodnotím vyloženě negativně. Přislíbené jisté vypadávání odměn vyvolalo skvělou spolupráci na fóru, náhoda to zařízla. Tím to u mě tahle akce prohrála na celý čáře, bez ohledu na získané odměny.

    Odměny jsou v každý akci. Spolupráce komunity hráčů je velice zřídka umožněná. O to mi tentokrát šlo především.
     
  11. monča81

    monča81 Pilný autor

    Hlásím taky všech 60 her odehráno, kraví pouze xxl ale spokojená jsem, půlnoční taky 2x , tak ať co chybí hráčům doklepat na řádek ať se zadaří :)
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. 72154

    72154 Zelenáč fóra

    Na první hře medúzová vrba a na páté půlnoční dub:inlove:
     
    evainfo, bionta a ldivacka tohle ocenili.
  13. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Díky za podporu v dalším pěstování - Ingrid je doma :) a s ní 4 půlnočňáky, chybí mi krvavý dub XXL, tak pokud bude někdo při OaD chtít měnit, ať se ozve ;)
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Stonek úspěšně zprovozněn, mám 43 her. Poslední tři přišly stromy - mám tak 3 půlnoční duby a 1 kaktusovou svíci. Namelu už jenom na 2 tinktury, moc bych si přál základ na uhlíkový buk a medúzovou vrbu :oops:.

    EDIT: právě jsem konečně otevřel poslední část houbového lesa. Trošku s křížkem po funuse :cry::cry:.
     
    Naposledy upraveno: 22/10/18
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    cochcáky motivují... je to levnější jak u Jacka ;)
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  16. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    poslední hodina na dokončení posledních 10 flašek, pak zmixovat a mám to. Zatím zisk věcí:
    • XXL Kaktusovka
    • 2× půlnoční dub
    • 1× XXL marsmelov
    • 1× XXL medůzovka
    • 1× XXL krvák
    Jiné speciály zatím nepřistály.
     
    Honzulka05, Apachie1 a milostivas tohle ocenili.
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Neskutečné se stalo skutečným a první půlnočák je doma :inlove:

    [​IMG]

    Z ostatních odměn mám vše podstatné po čem mé srdce toužilo, takže já už jsem plně spokojená.
    A to si ještě pár kombinací poskládám.8)
     
  18. bionta

    bionta Perspektivní autor

    odehráno 71 her a všechny stromy doma - hurá hurá sláva
     
    Honzulka05, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Ták a hotovo!!!

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    Už mám i xxl, takže úkol v družstvu můžu i nadále ignorovat.
    Pořád čekám na super odměnu. Třeba budu mít kliku, možností už je tak málo že to přece není možné abych ostrouhal.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.