Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Baroland - bohužel prken i cihel mám akutní nedostatek, protože mám dohromady 6 výroben a 8 zvěřinců, všechny momentálně otevřené jenom v prvním upgrade. Díky této akci pomalu otevírám druhé upgrady. Ty dva chlívky navíc nejsou k zahození, ale kdy se zadaří akce, kde se bude rozdávat tolik nářadí.
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce dokončená. 61 pokusů a "bohužel" krvák dub mi přišel jen v XXL balení, tak pro základnu budu muset k Jackovi. Jinak 3x půlnoční dub a medůzová vrba jak základna, tak XXL. Akce super, ale chtělo by to méně náhody.


    Hezkou hru ...
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tu poslední dekorku nedám, tak jsem se rozhodla, pro pěstování do Jackového obchodu,potřebují slizový mlýn, to je důležitější pro mne ted ;)
     
  4. rak802

    rak802 Zelenáč fóra

    Splněno , ale půlnoční dub nikde jak je to možné
     
    jirinasinova198, ldivacka a evainfo tohle ocenili.
  5. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Aj aj jaj :cry: já nešťastná popletla jsem se a napěstovala kytky obráceně -.- to fakt můžu jen já xD
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    60 Splněná vrhám se na družstvo:p
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Odehráno 97, 3 lektvary se melou. Na chybějících 20 dopěstuju dnes do večera. Dal jsem do toho hodně SH a vrtulí, prostě CHCI tu medůzovku XXL a svíci XXL. :)
     
  8. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, půlnoční dub lze umístit pouze na děsivé pěstební plochy - houbový les nebo měsíční pole. Zabírá místo pro 4 pidipolíčka. Takže si odstraň políčka a dub zasaď. Musí to jít ;)
     
    milostivas a _Gabka_ tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký bu bu dník všem :) tak je seznam odvarů hotový a zbylo trošku mandarinky a fazolek na jeden odvar navíc. Dlouho jsem překlikávala barvičky na odvar, který si vyberu ( to tam ukazovalo různé odměny) a nakonec zvítězily krejcárky xD :p. Další výhry byl marshmall XXL, medúzová vrba, svícen, 4-tý půlnoční dub, červení kolibříci a kartáčky :inlove:, sargofan XXL a červení tučňáci. Myslím, že ty odměny stojí za to :p teď se jdu pustit do nových bu bu úkolů a ostatním držím palečky, ať získají to, co potřebují ;)

    [​IMG] [​IMG]

     
  11. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    chybí mi poslední 120 bonusová odměna neporadíte jak rychle najít otazníkovou odměnu
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nedalo mě to a zkusil sem ještě 11 pokusů a čtvrtej dub je doma!:)
    K tomu krvavej i s XXL verzí,uhlíkový XXL a marsmalowej XXL ! :)
    Takže celkem 71 her.
     
  13. emkopa

    emkopa Pilný autor

    tak ted sem zadal tri kombinace a dostal sem jenom jednu odmenu a kontroloval sem to nemam ji dvakrat to je sila kašlu na to
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emkopa - můžeš požádat herní podporu o prověření, co se na tvém účtu stalo (jak kontaktovat herní podporu - odkaz najdeš v mém podpisu)
     
  15. emkopa

    emkopa Pilný autor

    skali dík za radu ale dohadovat se s nima se mi už nechce radej budu pestovat do stodoli a plnit ukoly
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak se zadařil krvavý dub, ale XXL, tak stejně budu muset pro ten základ k Jackovi.;) Pochybuju, že se do něj trefím na posledních 8 pokusů.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  17. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    jediné co mi chybí je krvavý dub xxl nemůžu najít kombinaci na otazník.....jenže já ho potřebuji, ach jo
     
  18. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Honzulka05, milostivas a Mahira72 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu zcela nahodne, neco naklikam a kdyz neni otaznik, tak to menim ten volny az se ukaze...
    Chybi mi jeste z tech co mam v priorite strašidelná vrba XXL / medúzová vrba XXL / krvavý dub XXL / výbeh pro tucnáky III: cervený
    No a nedari se tocit bonus, jen jednou +1 a tak uvidime, zda se dohrabu k tem odmenam nebo ne, na Ingrid to vidim dobre, 53 hotovych a tak jeste dnes bych mel mit suroviny...

    Vypadavat ma 80 krivuli/den, v tuto chvili ma byt 416 (nebo chybet 64 ), mam 1060 (chybi 0 ), mam 220% hotovo.
    Stav mandarinek : idealne 9524 kusu (1834/den ), mam 14847 z 11000 (134% ).
    Stav fazoli : idealne 3464 kusu (667/den ), mam 7746 z 4000 (193% ).
    Zatim uplynulo 86% casu, zbyva 19 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyny na nejmene 40 tinktur, celkem cca za 80 minut.

    PS: a je tam +1, staci si postezovat :-D
     
    milostivas, GordonSargent a davidson00 tohle ocenili.
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Nakonec jsem se vyhecovala a po řádku jsem si došla i pro Ingrid. Padly mi 2 půlnoční duby. XXL strašidlená vrba a sargofágový strom. K tomu 1x medůzová vrba a červená továrna na kartáčky. Pak samozřejmě spousta jiných odměn, hlavně beden. Ale jak se říká, lepší než drátem do oka ;). Mám radost aspoň za půlnoční duby, protože na ty jsem narazila až při pokusech 41-60, tedy po získání řádku. Krvavé duby jsem koupila v obchodě 2, zase tak moc za ně nechtějí. Trochu mě mrzí výrobna slizu, tak už je v obchodě za více položek, které nemám a tudíž jdu pěstiti.
    Všem co ještě hrají hodně zdaru a šetřete síly na další chystanou akci 8).
     
    evainfo, milostivas a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.