Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tabulka je hotova, vlozena na str. 1, takze jak se budete hlasit coby testovaci, tak vas budu prirazovat k jednotlivym kombinacim.

    zina U nas v ofi je zatim toto (dokud nekdo z modiku info nezmeni, budeme se toho drzet):
    • Za každý vyrobený lektvar obdržíte odměnu. Odměny nejsou náhodné, každá kombinace barevných lektvarů má přiřazenu pevně danou odměnu. Jaká odměna se váže ke které kombinaci lektvarů vám však neprozradíme, můžete se se svými úspěchy volně podělit v diskuzi.
    makak-magot I ty flakaci ;) Ok, toz to asi budu muset vzit teda tentokrat za tebe no, co se da delat :cry:
     
  2. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    matlafous123: Věnuji vám všem - a tobě především - tichou vzpomínku pokaždé, když se mi nějaký místní podnikavec pokusí prodat něco spojeného s Drákulou. Vzhledem k tomu, že to tam se "zaručeně originálními, autentickými a dobovými" připomínkami vypadá asi jako v Praze na Karlově mostě, tak vám bude zvonit v uších celý týden :-D
    A držím vám palce, ať se akce povede...
     
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, také budu ráda testovač. Jára - Jara268

    Předem děkuji "ochotníkům"
     
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Připište si mě taky. Snad nezapomenu :pxD
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    No, jelikož nemám celé 2 plochy přístupné tak z té jedné musím odstranit stromky a chlívku... Pak to možná stihnu celé... Uvidím kam dojdu a jak to bude...
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj matlafous123,

    nemám k dispozici, informaci o tom, že by měly být u hráčů jiné odměny za stejnou kombinaci. Ale na druhou stranu můžete otestovat i to. Zkuste všichni jako první jednu kombinaci a uvidíte.
    Dovolil bych si jednu takovou navrhnout. Logicky se totiž nabízí [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] což jsou v pořadí první 4 lektvary.

    EDIT: tak bohužel už tuto informaci mám a je to tak, stejná kombinace dá každému hráči jinou odměnu :(
     
  7. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Ahoj, teď se budu ptát jako hlupák, ale: booster úplňkové sklizně a booster sklizně pro akční rostliny se budou moci použít zároveň nebo bude funkční pouze první??
    Díky.
     
    maribeja a kiki2305 tohle ocenili.
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Malý propočet akce bez záruky:
    pidipole s MJS a vodou = 4:00 hod u mandarinky
    pidipole s MJS a vodou = 3:12 hod u fazole
    po vymýcení všeho máme 202 + 202 pidipolí na poli a v lese = tj. 404 políček
    1 sklizeň = zisk 1 212 ks
    Na stonek:
    11 000 mandarinky = 9 otoček a 310 políček tj. 40 hodin (1 den a 16 hod.) nepřetržitého pěstování
    4 000 fazole = 3 otočky a 122 políček tj. 12:48 hodin nepřetržitého pěstování
    To by se mělo dát v pohodě zvládnout.
    Na 120 her:
    30 000 mandarinky = 24 otoček a 304 políček tj. 100 hod. (4 dny a 4 hod.) nepřetržitého pěstování
    33 000 mandarinky = 27 otoček a 92 políček tj. 112 hod. (4 dny a 16 hod.) nepřetržitého pěstování
    12 000 fazole = 9 otoček a 364 políček tj. 32 hodin (1 den a 4 hod.) nepřetržitého pěstování
    celkem 144 hodin = 6 dní !

    Akce trvá 143 hod. (poslední hodinu nepočítám) = 6 dní - tady už je to hodně napnuté to splnit bez nějaké podpory (alespoň hnoje) nelze a hlavně bez žádného prostoje! A nebude moc vůbec času na delší kytky kvůli padátkům.

    Počítám pouze s MJS a vodou bez veškerých podpor! Snad jsem se nespletla?
    Omlouvám se za chybku ve výpočtu - opravena.

    Edit:
    MatysekKamilek:
    To je jasné, ale brala jsem výpočet především pro ty, co nemají tolik SH a vrtulí, aby se zbytečně nehonili, když nebudou mít možnost 24 hodin denně sedět u počítače. Velkou roli tady také sehraje, u těch šťastnějších, kolo štěstí!
    Edit II:
    MatysekKamilek:
    Špatně vidím, místo 5h jsem četla SH, takže moje odpověď je mimo, ale už jí nebudu mazat.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Výpliv,

    obávám se, že na rostliny zařazené jako akční nebude booster úplňkové sklizně fungovat, ale odzkoušené to nemám.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Matlafousku taky mě dej do testů ... kouknu co mám až přijdu domů :p
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Apachie1: super výpočet, ale nejvýhodnější je zalít tu 5h kytku, obě porostou 4h... pak budou časy jiné. Ovšem celé nejspíš bez bonusu nesplnitelné... bo v noci spím.
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hlásím se jako testovač.

    Nevím to na 100%, ale myslím, že při minulé dlouhé děsivce mi booster úplňkové sklizně na akční fungoval.
    Na polích mám nějaké krátkodobky, protože nám před koncem děsivky vypli internet, tak padátek na úvod moc nebude.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Matlafous taky se hlásím na test
    Sice děsivku moc ráda nemám,ale jdu do toho,co udělám,to udělám. :)
     
  14. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    I já se hlásím k testování :)
     
    evainfo, Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Taky se hlásím o příděl.
     
    evainfo, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ou .. kej. Vyzkouším.
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Rád pomuzu testovati
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Diky za dobry napad a pripadne info o zmene!
    Poprosim tedy ty, kteri budou nejrychlejsi, aby nejdrive otestovali kombinaci: modra, cervena, zelena, fialova (viz pajdy prispevek) a hodili vysledek do diskuze, at vime, zda mame opravdu vsichni odmeny stejne pri stejne kombinaci a muzeme pokracovat v testovani ;)
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    matlafousová : neslibuju že 14:01 dodám odpověď, ale určitě vyzkouším.
     
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak se taky klidne hlasim jako testovac
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.