Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    a mě maká 277. řádek - vytočila sem si nové letadýlko, taky mám dnes nějaké štěstí xDxD

    [​IMG]
     
  2. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak už mám 170 parfémů, 70 de luxe parfémů a to bylo i z kola štěstí navíc, to jsem se ani nepodívala, jsem na ně alergická, plno nářádí a beden asi s hnojem, tak mě to už nějak nebaví. Pěstuji jen na jedné ploše, na druhé jen pár políček, nemám tu kočku.:cry:
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    48/60 duby dva,uhlíkovej žádnej.Mám aspoň napěstovaný kytíí do té šedesátky. Teď budu škudlit na Slizouna a čekat křivule.

    PS :z 6 TCH morčecích ani jedno (ostatní ptačí jsou v liště),že 3 jeníčků ani mrť.(ostatní opět v liště),musím dohnat tu včera prošustrovanou fazulu..a hrách.

    PPS:už vím proč se říká "roste to jak vrba" a to si ještě představte kdybych měl +100%do stodoly.
    xD
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/10/18
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nebuď me na RT tak zlí.Stále je tu možnost odehrát všech 120 her a tím získat úplně všechny odměny!!:eek:o_O:p
    Včera jsem akci řádně odpískal po odehrání 60 her a doubek se podařil celkem 3x.:) Kombinace jsem tam flákal tak nějak odoka a vůbec si nedovedu představit,že bych měl ještě po stanovené šedesátce pokračovat.o_O Do příšte by se moh kočičák naučit kouzlit krapet rychlejc,bylo to zbytečně dlouhý.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na příští podobně "náhodné" akce, mám tak akorát chuť se vykašlat.
    Nemám rád, když náhoda rozděluje lidi na vzteklé nosorožce, schopné rozmlátit všechno v okolí.
    Momentálně jsem takový trochu zamračený, ale Hedvika donesla dost naštvaný pergamen, a i když ty akce moc neprožívám, tak jsem dotyčné osobě naprosto rozuměl.
    Je to sice pořád jen hra, omalovánky, ale i tak by měly ty omalovánky být alespoň nějak vyvážené pro všechny stejně. Nemusí to být 100% u všech stejné, ale tady sám vidíš, že někdo už ty Půlnoční duby má 3 a někdo ani jeden.
    Já sám, ačkoliv bych chtěl dekorku za 60 lektvarů a sám jsem si dal cíl těch 60 udělat, teď momentálně mám tak akorát znechucenou celou tuhle náhodnou šaškárnu, a i když z čím dál větším množstvím odehraných her se stupňuje šance na získání, tak mě to naopak hezky slušně řečeno - nakrklo.
    Ona i hra, musí mít nějaké pravidla aby fungovala. Tady to všechno začíná být tak velká náhoda, že mě to přestává bavit.
    To už není strategicko logická hra, ale jeden velký chaos, kdy se můžeš třeba rozervat a nedostaneš nic, zatím co někdo jiný se při šťourání v nose čirou náhodou dostane k hlavní odměně. Fakt bezva motivace.

    A jdu se natáhnout do pelechu a vzít si tak 3 ***, protože mi ta ženská ve špitále určitě tou "jemnou" masáží zlomila tak 20 kostí.

    *** odstraněn název analgetik (kvůli reklamě) Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/18
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To máš z toho,že chodíš na masáže na pokladnu.
    Příště si zavolej soukromou domů.A hned ti bude každej strom šumafuk.
    xD

    Jeden fígl : Hned jak jsem získal dekorky do stonku (jsou na 18hod.),zasadili se do Strašidomu. Když po čtyřicítce přišel stonek,sklidil jsem je a přesunul do Nebe. Tam se obratem sklidili znovu. Dobrej zisk.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/18
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Manželka už mi slíbila jemnou masáž, ale musím ještě počkat, protože šli z prckem na na návštěvu ke švagrové.
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Hele,nechci tě brát iluze,ale jestli nebude švagrová doma..už dnes s masáží nepočítej. :music:
    Zasaď raději bubukytky,máš větší naději na ten strom.
     
    tydýtková, burds a Helena1313 tohle ocenili.
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ano přesně tak, i tak by se to mělo brát.
    Buď třeba rád že máš tu motivaci na příště.
    Já už třeba ne...
    A myslím že tím na tom nejsem lépe.

    Tak to beru i já...
    Vždyť pospíchat se má pomalu.
    Ti kdo mají vše už nemají motivaci a pak tedy ani tu radost.
    :)
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Johny,Johny..v reálu to funguje jinak.Čím víc toho máš,tím víc tě toho chybí.Ne nadarmo se píše už 2000 let.Blahoslavení chudí duchem.
    ;)
     
  11. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak vytoužený stromek na 67.pokus doma [​IMG] a hned další na 68. pokus
     
  12. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    Ti co mají dnes 3 duby budou mít motivaci příště zase, protože bude něco nového co je potřeba získat. Ti co dub nezískají nyní, možná nezískají tu novou věc ani příště a to už je fakt k naštvání. Protože ten vlak ujíždí čím dál tím rychleji, těm co mají nastavené náhodné číslo 0. A tak to funguje pořád.
    Mahira72 - to fakt nechápu.
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Stím samozřejmě souhlasím, no naštěstí ve hře nejsme v reálu.
    A o to to je zábavnější...
    ;)
    Tedy pokud se daří!
    :D
    Jdu naložit svíčkovou...​
     
  14. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou sobotu,
    zatím odehráno 6 her 1 výrobna kartáčku a keramiky tak zatím super.
     
  15. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,duby 2,ale ten uhlíkový se mi stále vyhýbá:sleepy:.Odehráno 39 her.Přeji všem ať se daří;)
     
  16. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Odehráno 44 her, dub se zatím neobjevil :oops: Fakt nechápu to jejich nastavení, že někomu 3 a někomu žádný... to je asi ta férovost pro všechny stejně.
    Že se mi nedaří v tajemnicích? fajn, přestala jsem je kupovat. Ale co dělat, když jsou vcelku důležité odměny při akcích také postaveny jen náhodě?? :wuerg:
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, dnes na 59. pokus dub, tak mám dva. Držím všem palce ať se jim ty duby taky podaří :).
     
  18. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    Ahoj všem :D, jsem nesmírně pobaven , protože se mi stala unikátní věc . Třeba nejsem sám a možná i je to i malý dotaz na moderátory xD . Při čtvrtém pokusu mi padla odměna č. 121 . Půlnoční dub a 250 hřebíků . Nikde jsem to v seznamu nenašel 8) . Je to možné ??? Ještě doplním , že šlo o kombinaci Č Ž M F .
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Baroland: Jeden fígl : Hned jak jsem získal dekorky do stonku (jsou na 18hod.),zasadili se do Strašidomu. Když po čtyřicítce přišel stonek,sklidil jsem je a přesunul do Nebe. Tam se obratem sklidili znovu. Dobrej zisk.

    Takhle to funguje u všech řádků, ovšem pokud jej chceš "rozbourat" a dekorky umístit zpět na plochu, tak zas naopak o BZ přijdeš. Takhle to téměř pravidelně dělám s řádkem "Hadí oči 3" ten mám raději "rozbouranej" a dekorky v parku. Řádek dává 12000 BZ, a zkracuje stáje motýlů a prasat. Bo motýly a prasata nemám zpravidla na ploše (spíš jen vyjímečně :D), a samostatně dekorky v parku dávají 18700 BZ (v základu, bez vytunění dalšími bonusy). V případě aktivace všech dostupných bonusů to vypadá mnohem veseleji, vypadne z nich cca 68200 BZ, což je mnohem příjemnější přilepšení, teda aspoň na mé farmě :music:, přičemž je řádek pořád k dispozici k okamžitému použití pro krajní nouzi na urychlení chovů :)

    Jinak ta kočka s lektvary se fakt při tom vaření vysloveně fláká. Ale strategie většího množství lektvarů naráz, přinesla zdá se své ovoce v podobě dubu, dvou červených peráků, rudého popínavého XXL, a jedné medůzové vrby. Stonek konečně doma, dekorky ještě dojížděj ve strašidelném domě. Chci to zkusit dotáhnout na 60 her, no uvidí se co se zvládne. Čas letí a ještě mám co pěstovat, a jakmile se udělá hezky, padám ven do přírody :music:
    Ps: nezapomínat otvírat kalendář, včera jsem si vzpoměl vysloveně za pět minut dvanáct xD:cry:
     
    Naposledy upraveno: 20/10/18
    maribeja, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Alustriel - A určitě byl půlnoční a né třeba uhlíkový ? Pak je jediné vysvětlení - protože jsi kočce Kadabře velice sympatický, udělala malé kouzlo navíc a do čarodějného odvaru přidala ještě nějakou supertajnou ingredienci (možná starý hřebík) ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.