Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ve stonku je úplňková bedýnka,tak pokud bude dávat jednoho netopýra nebo jednu bubu kytku tak ani o ten stonek nestojím.
    Ale ostatní odměny vypadají velmi dobře a prokletých mincí je docela dost :) do akce půjdu co stihnu, šest dní není moc, směny asi v práci nevokecám ;).
    Matlafousku díky moc....;)
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skvělé matlafousku! Za to ti pošlu něco na zub :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    matlafous123: No Ty jsi zlato!!! Uplne největší!!! :)
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 -hlasim sa dobrovolne do ulohy-testovac ;):)
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já se hlásím do úlohy stresovač.
     
  6. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ludkovia, ja tam vidim len 15 prekliatych minci po 2 hviezdickove mince. Kde je dalsich 15?. A co to je čierna netopieria kvetina? Je v ulohe znudeny sliz :).
     
  7. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Bezejmenný: Každý si koukam najdeme svou ulohu... xD Pobavil jsi xD
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Černá netopíří květina kralslnko je běžná bubukytka ;)
     
    Honzulka05, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    kralslnko, máš to správně, mincí je k dispozici opravdu jen 15, měl jsem velké očixD.
     
    maribeja a kaolín11 tohle ocenili.
  10. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Panebože, jak já tyto nové popisy akcí nesnáším... :oops:
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tez si mne prosim zapiste jako testovace, akce se mi uplne nelibi, ale ta spoluprace hracske komunity mne bavi vzdycky.
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Vždycky když si přečtu ten nový návod si připadám jako mírně dementní.Ještě že máme matlafousovou která vše spočítá a nám hůře chápajícím dá vědět .Jinak bych tuto hru poslední dva měsíce nemohla hrát.
     
  13. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Celou akci dělat nebudu, stonek za to nestojí, plánuju udělat 27 lektvarů, podle padátek možná že jenom 20... každopádně se hlásím jako testovač :)
    PS: matně si vzpomínám, že jsem prošvihla konec poslední děsivky a mam tam nasazený nějakou krátkodobku, to z úvodní sklizně bude pěkná bída :/
     
    burds a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    farmarka_e : na jedné ploše mám stopro rajčata, protože jsem chtěl využít čas do konce děsivky a měl jsem bonus 200%.
    Co mám na druhé ploše netuším, protože nám spravovaly popadaný dráty od elektriky a vyply to přesně v momentě kdy jsem zasadil rajčata a chtěl jsem překliknout na druhou plochu.
    Takže jsem taky v očekávání :)
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Z prvotního přečtení mám hlavu jak pátrací balon a dutou jak ta dýně co nám trčí na plotě.Hlásím se coby testovač ,snad nezapomenu;)
     
  16. zina

    zina Perspektivní autor

    Podľa informácií vo FAQ v Bulharsku, rovnaká kombinácia bude dávať každému hráčovi inú odmenu, takže bude asi "testovanie" bezpredmetné.
     
  17. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Bohužel, tentokráte se budete muset obejít beze mne. Až do pondělního večera jsem na služební cestě. Ale alespoň stylově - ve Valašsku, ve městě Trhoviště (Târgoviște), bývalém sídle jistého pána jménem Vlad III Țepeș ;)
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Teda, jestli to odzombíkovaní je stejné jako odháčkování,tak bych se do toho tak nehnal....:music:

    Jinak bez JC žádná sranda.A kytky po 5hod.,na noc málo,přes den čekačka.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jan.svatek,

    nebudeme neustále někde vysvětlovat jaká akce odpovídá kterému názvu v kalendáři zveřejněném koncem předchozího měsíce, to by jsme totiž nedělali nic jiného. Kalendář dostáváme jen v angličtině a názvy si v podstatě cucáme z prstu, tedy u akcí, které již nejsou ve formě FAQ a dostupné k testu. Kalendář berte jen jako orientační záležitost.
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtělo by to přesné informace,než se zde sformuje testovací skupina!Odměny jsou slušný a ani bych se nedivil,že to bude mít každej jinak!:eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.