Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Díky za kolibříka a sarkofákový strom!!!

    LV 153
     
  2. majina13

    majina13 Pisálek fóra

    Ahojky. Chci se jen zeptat - dá se zvýšit počet akčních děsivek? Vím, že se dá použít upíří sérum, ale je to asi stejné jako když používám MJS, že? Nebo dá se něčím zkrátit čas kromě hnojiva?
    Předem děkuji za odpověd.
     
    alloha8 a myš59 tohle ocenili.
  3. drzoušek

    drzoušek Zelenáč fóra

    Naposledy upraveno: 18/10/18
    princezna78 a doben tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    26 odehraných her, nejlepší odměna: 1x půlnočný dub!!!
    Tabulku se seznamem permutací vedu nadále jen individuálně v excellu, stejně je to celé náhodné. Pokud někdo chce porovnat své permutace s mými, může se o to pokusit zde.

    EDIT:
    28. odehraná permutace mi přinesla 1x krvavý dub!!!
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
  5. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    majina13, mám stejný dotaz a
    navíc nevím, z čeho padá padátko, měla jsem na noc časově nejvyšší rostlinu, už dvakrát, kterou bych vůbec nepěstovala, mám jí na celé jedné ploše. Na druhé bohužel mám jen pár políček, není v mých silách si plochu zvětšit,
    protože mé nejhorší náhodné číslo mi nedá to co potřebuji k otevření. Nejde koupit a navíc je toho k otevření plochy velké množství, s jedním stromem je to pro mě fakt nadlouho,a děsivka bývá pro mě časově nedostupná.
     
    alloha8, myš59 a evainfo tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám odohraných 11 hier kúpil som všetkých 15 mincí + 2 dekorky dostal som odmeny stromky ktoré som už mal a posledný vykukol mesačný dub a nejako moc tie odmeny neregistrujem boli ešte nejaké strašidelné debničky:D:D.
     
  7. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Tak jsem zkusila tuto kombinaci a Hurá !! dostala jsem stejnou odměnu :inlove::D Díky Díky !!
     
    Honzulka05, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Odehráno 10 her.
    Z toho 2x BZ, 2x TBZ a 1x Kr, červený tučňák, 15 SH, 500 cihel, 9 beden s FM a 200 cihel. A to mě má jako bavit? Zase náhoda..
    o_OxD
     
  9. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobrý den,chci se zeptat, můžu někde zjistit výhry za odehrané lektvary, nějak ztrácím přehled, měla jsem nějaký výběh a nevím jaký a tim pádem ho nemůžu najít děkuji
    už jsem to našla, jen ty bonusové odměny ne/ které jsem dostala/
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Odehráno 11 her ,nakoupeny 15x mince (90/95) a teď budu čekat co ještě stihnu,asi než dekorky budu vybírat chatrč,stonek mě moc neláká. Otevřeny dvě bedny se strašidelným zbožím,málem mě vypadly voči :D 2x keřík plný očí. Tak jestli bude úplňková bedna dávat taky takovou smršť plodin není se za čím honit.
    Z odměn stojí za to jen strom duchů.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
    Honzulka05, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tak odehráno 14 her.Mám kaktusovou svíci XXL,rudé oko XXL ale půlnoční dub zatím nikde.Ještě jsem měla perlový atelier a továrnu na snowboardy.Jinak si to nepamatuji.
     
    Honzulka05, evainfo a Zoufálkov tohle ocenili.
  12. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    žlutá, zelená, modrá, fialová, trh AH : červený výběh pro tučňáky, 2x ponožka Už jsem tu z mého trhu výsledek viděla, takže je to opravdu jen náhoda.
     
    evainfo a Zoufálkov tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Skali- děkuji- marketka47 - odměnou získáš prázdnou řadu do stonku a dekorace si zakoupíš v obchodě za hvězdičkové mince.
    To jako znamená,že když koupím v obchodě dekoraci,musím ji dát na řádek a nemohu si ji nechat? Tak to abych si mince jako šetřila na dekorace a až pak nakupovala ostatní? Aby mi pak ve stonku nezůstal prázdný řádek?;) Děkuji za odpověď Já jen že lidičky nakupují jiné věci a pak se jako budou divit? Pochopila jsem to dobře?


    Lyzarka- Děkuji za odpověď,utěšila jsi mě:)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
    Honzulka05, evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak včera s bonusama do stodoly a ponocováním asi do půl druhé jsem měla ráno napěstované akční plodiny na celou akci a teď ještě využívám do večera při sklizni 100% do stodoly a tak jsem skoro jednu děsivou plochu obětovala na zvířata a stromy a na druhé pěstuji plodiny.

    Odehrála jsem 33 miniher, teď čekám na padátka.
    Ve 24. hře jsem získala půlnoční dub a teď ve 33. minihře druhý. [​IMG][​IMG][​IMG]
    Z ostatních odměn jsem získala kaktusovou svíci XXL a uhlíkový buk XXL a nějaké děsivé bez toho XXL. Hlavně z těch XXL stromků mám radost, ty jsou jisté, narozdíl od tajemnic, to většinou bývají lištovky.

    Chtěla jsem hlavně získat ten půlnoční dub, mám ho, dokonce tedy dvojmo, tak jsem spokojená, další odměny neřeším, co přijde to bude.

    marketka47
    zcela jistě Ti mohu říci, že jsem získala 190 hvězdičkových mincí a zcela jsem vykoupila obchod, mám vše, víc pořídit nejde. Těch 190 potřebných mincí získáš odehráním 27 miniher.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nikam jsem si nepsala kombinace které už jsem provedla,kniha stále zelená i když jsem dostala 1x jen základ.To jsem to vyvedla:(Už jsem na to přišla ,zkusila jsem kombinaci kterou už jsem dala,kniha blikla modře,to mi minule uniklo...
     
    Naposledy upraveno: 18/10/18
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Odehráno 6 her, získal jsem Krvavý dub a půlnoční dub, ale hlavně Uhlíkový buk, ten mi dlouho unikal. Na stonku nesejde, bude, nebude, dokážu s tím žít.... Ten buk je největší odměna....
     
  17. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    červená,žlutá,modrá,fialová = nálepka a 8 rama mincí červená,žlutá,modrá,zelená = 700 hřebíků modrá,červená,žlutá,fialová = dub a prkna trh AG
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj, první jsem si nenapsala, ale ty kombinace co vypadlo u mě: žlutá+zelená+modrá+fialová - booster + 2x zuzana, další červená+modrá+žlutá+zelená - 5x zuzana a poslední fialová+žlutá+červená+modrá - 160 deluxe parfémů
     
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Odehráno zatím 18 her, odměny padají moooc hezké, ale ten zpropadený půlnoční dub nikde - vlastně zatím žádný stromek. A ty by se mi tolik hodily!!! Doufám, že brzy přilítnou i ke mně!!!! Všem ostatním držím palce, ať vám padá to co si nejvíc přejete.
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Začínám akci, nebyla jsem doma,snad něco udělám, hezky si vás přečtu a uvidím:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.