Čarodějný odvar (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Já tu náhodu fakt miluju, 5 lektvarů a mám obyč i červeného kolibříka, to jsem nutně potřebovalxD, kromě toho nějaké bedny + pár superhnojiva. Jsem zvědav jestli se na 40 pokusů dočkám aspoň jednoho půlnočáka nebo mě budou nutit jet dál.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nekdo mele, ja se melu na fleku, to je ale bida, clovek je zvyklej prvni sklizen poradne nabrat...
    Nevim zda ten jeden JC pomaha, teda zda tu vubec funguje :)

    Vypadavat ma 80 krivuli/den, v tuto chvili ma byt 11 (nebo chybet 469 ), mam 107 (chybi 373 ), mam 22% hotovo.
    Stav mandarinek : idealne 247 kusu (1834/den ), mam 0 z 11000 (0% ).
    Stav fazoli : idealne 90 kusu (667/den ), mam 436 z 4000 (10% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyny na nejmene 40 tinktur, celkem cca za 80 minuty.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Milý Druide, nic se nenaruší, neboj, lidi skočí na další ptákovinu i bezhlavě (hraběnka promine) a kolektivní rozum potáhne dál ,-))))
    Já melu akorát pantem, ale to dělá ten kombajn, víc času, víc příspěvků ,-)))))
     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Ahoj, tak já to budu brát od začátku, uvidím co dostanu, vždyť vlastně o nic nejde, stejně nevíme co dostaneme, když to je generované pro každého farmáře jinak, z dalších 3 lektvarů jsem dostala mimo jiné ten půlnoční dub, svíci, hřebíky, přeji farmářům ty nejlepší odměny
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Akce označená parametrem střední byla čitelná předem - a u mě se potvrzuje, že bude nesnadná (pro hráče s delší nepřítomností u hry).
    Nejednotnost odměn nekomentuju, škoda škoda škoda.
    Ta zubatá mandarinka je nádherná :inlove:, i když teda bubumandarinka, neměla by to být spíš dýně? :)
     
  6. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Ahoj, je tu někdo trh AL ? Zkoušela jsem kombinaci žlutá, zelená, modrá a fialová, výsledek dost hubený- 4+2 bedny krmiva, odměny mohou být podle trhu nebo taky podle času vyzvednutí.
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jestli se nepletu, tak všichni co jste sem napsali svou odměnu z kombinace žlutá-zelená-modrá-fialová jste jiný trh.
    Vyzkoušela jsem taky a padlo mi 1x bedna nářadí + 8x XL bedna nářadí - jsem trh AY. Zajímá mě, jestli náhodou nejsou stejné odměny pro stejné trhy. Pokud se tedy nekdo najdete s touto kombinací se stejným trhem, napište...
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak u mě žlut., zel., mod., fial. - 2000 prken a 3x superhnojivo - odměna č.88
    Trh - BE
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    No myslím, že podle trhů to nebude ale pro jistotu trh AE ( ŽZMF ) = odměna č.70 ( tajemnice Wolfram + 20 parfémů deluxe ). Pokud je někdo na stejném trhu, můžete ověřit.
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak to teprve všechno rozjíždím. První sklizeň hodila 57 padátek, je to málo nebo akorát? Uvidíme. Mám dotaz (možná trochu jelimanský). Na zkrácení růstu v měsíčním světě funguje strašidelná kytice, ale je ještě nějaký řemeslný produkt co zkrátí dobu růstu v Luna-worldu? Díky za odpověď.


    EDIT:
    SKALI :
    To sem si mohl myslet :(. Děkuji za odpověď. Hold to půjde klasickou cestou ;)


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
  11. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    S odměnami dle trhu můžu pomoci za hodinu,vím o druhém stejném trhu.....ale už zase nevím,který to byl.Nemohl by někdo zase dát odkaz na zjištění trhu,měla jsem to napsané,ale nevím,kam jsem to založila.Moc děkuji:inlove:....Už jsem to našla v archívu...
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
    myš59, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  12. herda21

    herda21 Expert fóra

    matlafous123a Vsem prihlasenym diky - jste skveli! :inlove:

    Se mnou opět můžeš počítat. Pokud nejsou ještě všechny kombinace obsazeny, můžeš mi přidělit :)

    Berry je to v sekci Debatní kroužek, Jaký trh jsme...
    To jsi měla na mysli?
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj evik.chemik, vyskusane, zda sa, ze to nie je ani podla trhu. Som trh AL a z kombinacie zlta, zelena, modra, fialova som dostala TS Stromboli a 2xSK.
     
  14. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Trh AJ - žzmf - ubohý tučňák a 2 hvězdy - odměna 80
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jindrasofr a maribeja tohle ocenili.
  16. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Skali,Herda21-moc děkuji,našla jsem to přes archív,jsem dobrá:D:D
     
  17. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    modrá, žlutá, červená, zelená - výběh tučňáka červený / 2 ponožky
    trh AH
     
  18. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Ahoj duna.duna1, díky za odezvu, tak tuhle možnost si můžeme odškrtnout, bohužel to bude opravdu o náhodě :-(
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
    evainfo, Honzulka05 a duna.duna1 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -migos- ahoj, strašidelná kytice ale nefunguje na akční rostliny na hřbitově.
    Jiný produkt než bubukytka na urychlení obyč. děsivých rostlinek není. Pak už jen řádek v nebi o 10% (na akční také nefunguje );)
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj - žlutá, zelená, modrá a fialová- půlnoční dub a 200 cihel - trh AX
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.