Čarodějka z bažin (2.3. - 8.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré sobotní ráno. Hotovo ještě nemám. Včera večer jsem dodala první akční a rozpěstovala druhou - bez SH. Vzhledem k pokročilé večerní hodině jsem jen pokropila vrtulema. Dnes sklidila a osadila kompletně obě plochy. Zítra se vrhnu na poslední akční. Akce končí ve středu. Hotovo budu mít určitě dřív. Špendlíky se pomalu a jistě syspou. Takže v pohodě.
    KŠ jsem nezkoušela. Ať si odpočine na jiné akce - hadí oči nebo honičku.
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Napěstováno by bylo, ale ta padátka :sleepy:. Obě plochy jsou uvedeny do normálu tak jsem zvědavá co napadá i ze stromů a zvěře.
    Krásný víkend všem :inlove:
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    moncicak7070 - jsem na tom úplně stejně, pouze špendlíků mám o celých 17 víc. Jasně, že výpliv je na tom opět lépe, ten jich má víc o 39. Domnívám se, že dopadají cobydup.
    Přeji všem krásný víkend i když sluníčko se nám někam zatoulalo, ale snad se brzo vrátí.
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Krásné mrazivé ráno:)
    Hotovo,napěstovat nebyl takový problém, na děsivce jsou padátka většinou problém,hodilo by se nám přidat bubukytku aspoň na 20 hod.
    Třeba se jednou dočkáme.
    Ale co naděláš ...kde nic není ani čert nebere. ;)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak teď už pěstung na grimoár a asi budu mít taky problem s pajdátky :p
    [​IMG]
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno, i když jsem včera na obou plochách měla lilek chybí 20 kousků ,nevad,í teď už jen pěstování do zásob ,snad budou někdy potřeba když už nejdou prodávat;)Od bobule a očince pomůže údolíxD
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG].. hezký bu bu víkend všem :) i plevel se mi zase nějak rozrostl navíc, než jsem chtěla xD ale teď už jenom pochytat

    nebezpečně létající špendlíky a bude hotovo. Na jedné ploše bubu rostlinky a na druhé chlívečky, protože se mi pár příšer toulá do horského světa a je potřeba je dokrmit a navýšit jejich počet, akcička v pohodě :p

     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stojím na posledním políčku,za 3,5 hodinky poslední sklizen a potom čekat na padátka ,potřebuji 180 ks
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja to mam dako naopak uz mam 645 spendlikov,takze o 100viac ako treba ;):p ale este dorabam knihu aj burinu. na zaciatku som mala v hubovom lese same stromy tak mozno preto :)
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, jedu 2 plodinu a dneska bude hotová tak že ještě 3 plodinu a je hotovo,v pondělí je hotovo a budu si jen pískat.
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Akčních mám přehršel,pajdátka nepajdají, tam je to hrůza. Ani z lilku. Tak nevím jestli akci dodělám...
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akci mám hotovou a padátek navíc zatím 279. Škoda, že nejdou obchodovat.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Ted honem nap=ěstovat to čeho mám málo
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte :) Lilie splněná, pajdátka mi sebralo rozpěstování na Grimoár. Co už, hlavně že se hnuly ledy :) Rozpěstovávám tu knížku a snad budu mít hotovo, než půjdu zítra na odpolední. Pak mám dva dny volno, zbytek doklikám, když budu akční střídat kvůlivá pajdátkům s hrůzným lilkem :)
    Ať se všem daří, kdo ještě nemají hotovo, podobně jako já ;)
     
  15. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Můžeš mi říct kdes na pajdátka byla? :D Ať dělám co dělám, víc jak 15~40 mi ze sklizně nevypadne. Ať tam mám zvěř nebo nejdelší bubukytku. A to nejsem začátečnický level :p
    EDIT... tak ze zvířat se suprkrmivem teď vypadlo 15, z lilku 45. Ale ten je dlouhý...
     
    Naposledy upraveno: 5/3/23
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    hotovo včera navečer,čekala jsem na padátka,už dlouho se mi nestalo,abych měla tak velký nedostatek padáteko_O
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akci už mám hotovou. Na špendlíky, jsem sela duchy, padaly šikovně. Všem co ještě stále plní, přeji šťastné dokončení a hoodně moc špendlíků. :)
     
  18. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Sklidím akční a mám hotovo.Je ale škoda,že za odměnu je stará stáj,zrovna tak jako taj.sazenice na staré stromy.Škoda,že není po delší době novinka.Stájí na ovce mám 5ks.
    Co takhle dát jeskyni wendiga a nebo červenou stáj?
     
    Naposledy upraveno: 6/3/23
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Taky hlásím hotovo :p
    Ani s padátky nebyl tentokrát problém. Moc děkuji sousedům :)
    Všem, kdo mají hotovo gratuluji, kdo ještě plní přeji úspěšné dokončení ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Za 2 hodky budem mat hotovo,pockam na burinu :oops: mala trosku prestoje lebo som sa venovala detom a vnukom :music::inlove: Ved casu dost :) Spendlikov mam uz 350 navyse ;) a to nedavam nic okrem akcnych. bosorka mala vecsie prestoje a tak mozno zajtra vecer bude mat fajront a tiez nema problem so spendlikami,asi mame dobry magnet ;):pxD
    Posielam gratulku tym co uz to maju za sebou a ostatnym prajem nech im padaju spendliky,ved casu je dost ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.