Čarodějka na úklid I - III (4.10. - 27.10.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/10/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Čarodějka na úklid I - III ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 100, Měsíční svět
    Obtížnost:
    • střední / těžká

    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak určitě nevynechám ;). Úkoly jsou zvládnutelné, tak zítra hurá na to ;).
    Všem, kdo se rozhodnete čarodějku plnit, přeji ať se daří :)
    Hezký čtvrtek všem ;)

    Edit: kutilka70 ... perfektní, děkuji za výpočty ;):)
     
    Naposledy upraveno: 3/10/24 v(e) 9:41 AM
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám podezření ,že RT šmíruje můj účet!Jinak si nedovedu vysvětlit,že v dodávkách jsou květiny,který zrovna moc nemám!:wuerg::cry:
    Ale jinak řádek je skvělý,tak dem nato! Kytky do neděle dopěstuju!8)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Do akce se určitě pustím. A jako vždy jsem se snažila to vše spočítat ;)

    Čarodějka na úklid I

    11.985x
    Švihácký lev, 1.700x Olověnec, 1.200x Oranžový tulipán, 3.000x Kopretina, 2.050x Sedmikráska
    Upozornění: 2. a 4. úkol je časový úkol
    750x Švihácký lev a 1 500x Švihácký lev


    Čarodějka na úklid II
    759x
    Ochranný čarodějnický klobouk

    Čarodějka na úklid III
    10. 885x
    Vodní houba, 1.601x Malvice oskeruše
    Upozornění: Poslední 4. úkol je časový úkol
    999x Vodní houba

    P.S. Bylo toho celkem dost, tak snad jsem se moc nesekla :music:

    Edit:
    Nevím jak kde, ale u nás na trhu Malvice oskeruše 0ks a já jich mám ve skladu jen 1.395 :cry:
    Jdu něco hodit na plochu. Na třetí úkol je naštěstí času dost ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/10/24 v(e) 10:27 AM
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    kutilka70-díky za upozornění ohledně časovek,úplně jsem je přehlédla.Tak zítra v 10.00hod. všichni košťata do ruky a jde se na to.Nejdřív akční zasadíme,pak podlahy zameteme.
     
  6. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    No nazdar, na toto bude chtít tužku a blok, co, kde, kdy, kolik . . .. Naštěstí tady máme kutilka70, zlatá, moc děkujeme. Ohledně oskeruše, kdyby jsi potřebovala stromy - napiš, (myslím, že bude OAD), kaolín11 taky budu muset ještě ke všemu tomu pěstovat sedmikrásky, olověnec . . ., ale ty je máš určitě vyšlechtěný, pro tebe to bude brnkačka.
    Uvažuji, že i dnešní akci začnu zítra v 10.00 hodin a spustím všechny bonusy.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    kocieva
    Já to udělám přesně tak. Zítra to všechno sfouku najednou :p
    Jinak díky za nabídku, oskeruší mám naštěstí dost :)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci nejedu, tyto roztahané nemám vůbec ráda ;) ani časovky
     
  9. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahojte,do akce se pustím, mockrát děkuji kutilka70 za výpočty, mi to vždy pomůže,at se všem daří:):):)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy - že by se mi chtělo sedět u compu a co 35 minut sklízet bobule? To tedy ne, no ale uvidíme.
    Kutilko - dík za výpočet. Teprve, když jsem viděl celkový počet rostlin v prvním úkolu, jsem si uvědomil, že jsem se při tom rychločtení nemrkl na čas sklizně... Až pak mi přišel ten počet adekvátní.;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kocieva
    Olověnec je ok,protože všude kde jsou lásky k SH 25%,20% mám počty rostlin hrubě nad 100.000 ks. Horší je to s kopretinou a sedmikráskou, protože sem plnil nějaké družstevní úkoly.Nevadí,zejtra to dopěstuju!:)
    Jinak mám vyšlechtěny všechny dostupné lásky k SH.S napětím čekám, kdy už konečně fláknou do sezóny ten správnej suvenýr!8)
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Malvice oskeruše to vubec nevedu a trh prázdny tak že asi zase nepojedu
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    smoulinek123 - ale oskeruše je potřeba až za 22 dní, ještě to nevzdávej. To nemáš ani jeden strom? A na trhu se do té doby taky určitě objeví. Vždyť je to skoro měsíc, byla by škoda to odepsat rovnou, odměny nejsou k zahození.
    ------------------

    Já musela honem zasít sedmikrásku, měla jsem jí jen 500 ks. Ale naštěstí mám u ní vyšlechtěné zkrácení času včetně vody a hnoje, takže skleník, řemeslo, voda hnůj, a sklizeň vychází co 4 hodiny, to si ještě stihnu dát kafíčko a nohy na trnož. 8)
     
  14. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    Oskoruša / Jeřáb oskeruše už nie je len v Tajomných sadeničkách, dá sa kúpiť v Ovocnej škôlke, za grajciare, od levelu 93.
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    dajte si oskoruše na divoku luku popri akcii a máte vyhrane. rubanisko môžete využiť zase na sadenie rastlin čo vám chábaju. samozrejme každý podľa svojho.
     
  16. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Dá se nějak sehnat sedmikráska když jsem level 100 a ona je od levelu 106? To asi nemám šanci dosáhnout na stonek že?o_O
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matousek08 - ahoj,
    obávám se, že máš smůlu a stonek mít nebudeš :(
     
    babina51, Trepifajksl a lacrima tohle ocenili.
  18. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Díky. Tak to se nedá nic dělat.:music:
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, časovky... nesnáším. A kdy je udělám, netuším. Zítra se odpoledne budu snažit pěstovat, naštěstí je akční plevel krátká, tak snad první úkol zvládnu. Ale v sobotu mám ranní dvanáctku, takže farma až večer, v neděli ranní osmička. Fujky, zas budu muset nespat xD
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tomu říkám fičák!! :wuerg:
    [​IMG]