Čaj vyřeší vše (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak akcí nedokončím, chybí vypadávátka, 100 mi jich už nevyskáče. :( :pSnad příště
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  2. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Bylo to jen taktak, ale mám hotovo.
    Zbyly 3 sáčky čaje.
    Hezkou hru všem.
    Gratulace všem kdo splnili a držím palce finišujícím.
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. U mě do poslední chvíle jedu na plný obrátky. Chybí mě 14 sáčků, které by mě mohly ještě vypadat, ale za hodku jedeme pryč. Tak jsem zasadila ještě něco se SH a uvidim:p Jestli akci dodělám, tak s hóóódně odřenýma ušima:D Všem hodně zdaru.
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné ráno, bukotesko to napsal moc hezky. Já mám akci dokončenou od soboty pozdního večera. Teď mám 237 sáčků čaje ve stodole navíc. Jsem 98 level, mám 1 JC, kterého nikdy nestěhuji. Na to jsem moc pohodlná. Teď ráno jsem vybrala jen chlívky, stromy si nechávám na začátek akce. Nesedím pořád na počítači, jak by si mnozí mohli myslet. Do práce sice nechodím, mám zdravotní problémy a už mi je 57. Práci bych chtěla, ale žádná pro mně není. Jezdím dceři hlídat malého, když potřebuje. To se pak věnuji Adámkovi a farma musí počkat. Teď při akci jsem jeden den hlídala a v sobotu si užívala u druhé dcery krásné počasí na zahradě. To pak jdu na farmu 2x denně, ráno a večer. Kdybych akci nestihla, mrzelo by mě to, ale svět by se nezbořil a byl by to můj problém. Nebylo by to proto, že mi to málo padá. Mně se akce líbila. Kdo čeká na padátka, držím palce, ať to napadá, těm, co dokončili gratuluji a všem nám přeji radost ze hry a dalších akcí.
     
  5. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Uf,tak konečně hotovo.......vypadávátka nechtěli vypadávat. Jela jsem na plné obrátky.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zatim to vypada tak, ze budu mit o 33% vic vypadavatek nez je potreba a to neni uplne dobre - teda pro vetsinu hracu...
    At se na to divam jak chci, jsou tu jen 3 plochy ke hranu a pritom se chce 1110 kusu bez toho, ze by se zvysil pocet padatek ze sklizne...
    Proto zcela chapu ty co se rozculujou, ale jen ty co stihali predtim a ted ne... rozhodne jedu stale stejne - tedy priprava, mytina shodne rozlozeni a dokonce jsem diky rychle akcni kytce i dlouhodobky... uvidime zda je to jen ustrel nebo budou utahovat srouby...
    Tak poslednich par hodin, at se dari, uz jen ta kombinace s dalsi akci dost stve kvuli darkum - o jeden se prijde (stary nebo novy) :-(

    Vypadavat ma 185 sacku/den, v tuto chvili ma byt 1073 ([4.ukol]+323 ) nebo chybet 37, mam 1465 (chybi 0 ), mam 131% hotovo.
    Stav listku : idealne 7730 kusu (1334/den, [4.ukol]+1530 kusu ), mam 8904 z 8000 (111% ).
    Zatim uplynulo 96% casu, zbyva 4 hodin.
    Nezapomenout na Earl Grey z mlyna, chce jich 145 po 5 minutach! (celkem 13 hodin)
     
  7. qwegxn

    qwegxn Pisálek fóra

    Ahoj,také akci nedám,chybí 77 vypadávátek :( nevadí,budou další akce , všem co splnili blahopřeji a těm co se ještě snaží o splnění ,držím pěsti,ať se jim to podaří :)
     
    evainfo, anajavonuj a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Tak také hlásím HOTOVO zbyl mi jeden pytlík. Akce dodělána díky aktivované Živoucí legendě na stromě moudrosti, dvou JC a řemeslných produktů, které jsem požírala v hojném množství po celou dobu trvání akce. Jinak bych neměla šanci s tolika vypadávátkama. Akci hodnotím jako propadák hlavně díky odměnám, ty teda nic moc. Všem kdo finišují, přeji hodně zdaru. Ahoj
     
    evainfo, babina51 a Sovinka tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, já se snažím, leze to jako z chlupaté deky, ale ještě budu sklízet tak snad stonek bude a to jsem včera odp. točil cibuli ze skleníku, pomohla, ale nestačila ,-)
    Ještě 7 čajíčků, nu což, jdu do kina promítají a čas čekání se zkrátí.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/16
  10. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Já akci ukončila už včera večer kolem 23 hod. Na chvilku jsem u toho usnula, protože jsem čekala na špenát a na posledních 32 ks vypadávátek. Sklidila jsem ho rozespalá a hned šup umlít posledních 8 čajíků. Ty jsem nakonec dokončila za fl, abych u toho zase neusla a ráno na to zapoměla.xD

    Ps: akci jsem dokončila asi jen díky tomu, že mi během akce se podařilo u karafiátů vyšlechtit lásku SH - využila jsem to na 3 otočky na dvou plochách.:p
     
  11. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    dodělala jsem akci s odřenýma ušima, abych zjistila, že jedna končí a okamžitě začíná další a k moji veliké radosti zase vypadávátka, "HURA"
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    anajavonuj: Ahoj, tahle vypadávátka (zázračné ovoce) nejsou tak nutná, kdo má dost zásob (plodů stromů) ve stodole má ovoce jen na přilepšenou a není na nich závislý.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  13. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Tak akci nedokoncim chybi jeste 12 vypadavatek do zlateho a diamant se stonkem nehrozi vubec.
     
    evainfo a babina51 tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zbývají mi dva diamanťáci - pytlíky nedám ani omylem - a je mi to šumák, tralala!
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chtěla jsem dodělat aspoń stonek chybí mi 9 čajů-36 vypadávátek-,potřebovala jsem dát dvakrát vytuněné růže ale bohužel jsem nezbaštila bílou nevinnost a kaštánky nemůžu ještě aktivovat, takže mi zbyla jedna dekorka a šlus:p;)
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóóó hotovo, sáčky jsem vyždímal i díky přátelům, čaj uvařil, tedy umlel. Nebudu tady sedět jako žába na prameni, odcházím a po 14 hod zdar ,-)
     
  17. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Tak hlásím, že akce také nedokončena, padátka nedopadaly. Tak jsem vyzobala z odměn co mi bylo srdci blízké a hodila zbytek za hlavu. Naštěstí to nebylo v podobě stonku zase až tak úžasné. Nakonec jsem ráda, že vzápětí začíná další akce, už se na ni těším. Vypadá to, že v mém případě stromy nakoupím, snad vyjde i SK a SH. Trochu to zmírní hořkost z této akce, zásoby ve stodole nejsou velké, ale myslím, že na to pro mě důležité budou stačit. Ještě jsem něco málo i přikoupila, tak uvidíme. Všem, kdo dokončili, gratuluji a kdo ne, nevadí, budou další.​
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  18. bobina1963

    bobina1963 Zelenáč fóra

    Tak to je švanda, teď 2 hodiny před koncem akce to padá jako fík. To je nám hodně platné xDNic jsem nepřekopávala a jedu pořád to samé a sklidila jsem o 100% padátek víc než v minulých dnechxD. Každopádně doporučuji jít na houby, mám jich plný košík, na ty je větší spolehnutí, než na čaj xD
     
    skalara.v, evainfo a Sovinka tohle ocenili.
  19. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Také po dlouhé době nedokončím,padátka z Bahamky zkrátky chybí a méně jich nechtěly,na to že padaly jen ze tří ploch,hm,podivné:(
     
    skalara.v, evainfo a lucie1978 tohle ocenili.
  20. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Hezký den farmáři a farmařinky.
    Akci nedokončím, protože mi chybí 265 pytlíků a pokud bych chtěla stonek, tak by mě to stálo přesně 380 florenů a to fakt nedám.
    Asi rok jsem se snažila získat všechny bonusy na karafiátech, aby mi to teď bylo na nic a dokončovala s odřenýma ušima nebo jako dnes ani omylem. Stále dokola vyplňuji dotazník, kde je dotaz na férovost hry a pokaždé musím dát nespokojeného smajlíka a asi proto nikdy nedostanu slíbenou odměnu, ale to mě netrápí, vadí mi, že hra už dávno není na pohodu a musím u ní trávit mnohem víc času, nejlépe ani nechodit spát a nemít jiné povinnosti. Valí se na mě akce za akcí, stále nová zvířata, stromy a není prostor pro plnění úkolů v družstvu, které stále přibývají a některé tam zůstanou na věčné časy. Chce se po mě nesmyslné množství akčního nebo padátek nebo kombinace obého, odměny vynaloženému úsilí neodpovídají a stejně se přes všechna negativa zase pustím do další akce s nadějí, že získám něco potřebného do hry. Jsem nepoučitelná nenapravitelná optimistka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.