Čaj vyřeší vše (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Nejsem typ, co si tu stěžuje na padátka, jak jsem již psala, už hodně dlouho se mi nestalo, abych nedokončila akci. Ale když ze tří ploch špenátu + pár stromků a hodnotných chlévů vypadne cca 50 sáčků....no nevím, nevím, ale něco mi tu neklape jako obvykle. Zkoušela jsem vše možné a ani z karafiátů to není zázrak. V současné chvíli mi chybí 126 sáčků :-(
     
  2. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Jupíííí, zrovna teď při sklizni ráno zasetých růží to "dopadalo" a akce je hotová :p
    Za mě akce nic moc hlavně pro počet padátek k vůli kterým mnoho hráčů nestihne dodělat jak to tady tak čtu :(

    Držím palce.
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ČAJOVÉ LISTY: Mám 5190. Ideální stav 4289. Plním na 121% Hotovo 101,8%
    SÁČEK ČAJE: Mám 418. Ideální stav 446. Plním na 93,7% Hotovo 78,9%
    earl: Mám 145. Ideální stav 122. Plním na 118,9% Hotovo 100%

    hm málo padá:p od rána točím karafiaty(chybělo 360 padátek)-tuším ješte 2x otočím a je po akcixD chybí už jen 112
     
  4. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    no táto akcia ma stála viac ako 1000 superhnojivao_O
    ale chvalabohu už som misiu splnila :D
    bola som dost nervozna z vypadávatiek:oops:
    tak som to riešila takouto cestou:)
    i ked som mohla ušetrit 500 ks SH do zajtra by bolo času dost:music:
    krásny deň prajem všetkým farmárom:D
    a teším sa na dalšiu misiu:music:

    diagnoza F 96 B 293 xD
     
    maribeja, blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  5. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    No, nevim jestli akci dokončím, protože mi chybí ještě 55 "čajů". xD
    Sáčky by mohli padnout ze stromů, které jsou připravené na zítřejší akce. :D
    Všem, co mají splněno tak gratuluju, a těm, co na tom jsou stejně jako já, tak držim palce. :D ;)
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Hlásím hotovo a ještě 69 sáčků navíc. Škoda, že je nemohu darovat těm, kterým se nedostávají.
     
  7. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    akcia dokončená, i keď som nakoniec dokúpila 30 čajových vrecok,lebo som už nemala nato nervy :-((
     
    maribeja, petaM2001 a kristinabesinova tohle ocenili.
  8. 23.angel

    23.angel Pisálek fóra

    S těmi vypadávatky se jděte vycpat. Cpát do toho tuny SH fakt nemíním. Ještě pár takovýc akcí a s farmou se brzy rozloučím... za mě jednoznačé: "Fuj!!!"
     
  9. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Červené zelí nezklamalo, chybí jen 50 čajů a to do rána vyskáče.
    Držím palce všem finišujícím.
     
  10. mila

    mila Zelenáč fóra

    Tak já určitě nedokončím jen kvůli sáčkům, které mi nepadají, chybí mi celý 5. úkol. Už po několikáté nedokončím jen kvůli vypadávátkům, jsem z toho otrávená, přestávám mít chuť vůbec hrát :(
     
  11. Stopařka55

    Stopařka55 Pisálek fóra

    :sleepy: Akcí se pomalu prokousávám, úkol po úkole a jsem konečně ve 4 ú. Obávám se však, že jej nedodělám. Rostlinky jsou napěstované, ale čaje moc neskáčou. Chtěla bych tu dekoraci, protože můj park je zatím skoro prázdný, ale nevím, nevím. Dárečků mi přijde max 5.
     
  12. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Za mě také palec dolů chybí mě kolem 40 sáčků SH atd. nemám a nedám padátka nepadají ani z karafiátů ani z růží tak na to už kašlu příště ať aspoň přemýšlí tolik padátek na co, už to není tak pohodové jak bývalo a nemluvím za sebe ale i za všechny kdo chodí do práce ...>:(no nedokončím a příští s vypadávátky vynechám je léto a jiné lepší využití času a zbytečné námahy která vyjde vniveč...Janča
    (Fa:92,Baha:266)
     
  13. samec

    samec Magnát fóra

    Naše milá RT---dojde mi 192 ks PADÁTEK?Ani omylem,že:p--- koše si nechte pro sebe--vaše kapsy plnit nemíním,protože jsou čím dál tím víc bezedné!!O hravé hráče přestáváte mít zájem,jen a jen chcete ty hráče,kteří vám plní tučné konta--je to vidět na posledních akcích,které jsou čím dál tím víc nesplnitelné,bez nákupu vašich slavných košíků:oops:----Když to už nevypadne ani ze slavného zvěřince,kde jsou čtyři chlévy,tak už fakt nevím z čeho to má vypadávat!!---Opravdu fuj!--Jak tady už někdo před chvílí psal!xD
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já mám hotový stonek.Jela jsem nejprve všechny stříbrné úkoly a a pak od pátého k prvnímu postupně zlaté a diamantové.Teď mi vlastně chybí jen zlatý a dimantový v 1. úkolu,ale to už není důležité. Včera večer jsem nasázela stromy,takže padátka v pohodě dopadaly.
    Zapomněla jsem napsat že jsem akci jela jen na hlavní louce.Na ostatním jsem nechala chlívky a stromy.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
    maribeja, zdenkaamirek10 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Teda Pajdo,to si fakt myslíš,že jsem učeň? Příprava na akci je vždycky kvalitní..Vždyť farmu hraju roky....a roky...:)Dlouhodobky a zase dlouhodobky.Chlívky před akcí nedávám a když tak jen pár a růžových,co nestihly dozrát.Dnes jsem ze zoufalství dala na jednu plochu stromy xxl,poliskala jsem je ponožkama aby dřív uzrály a ve finále mi vypadlo asi 25 užužlaných pytlíků.Tak jsem opět oželela SH a snad něco vypadne.Ještě,že mám noční a pohlídám si to.Po půlnoci bych chtěla nasázet stromoví ať mám tedy řádnou přípravu na další akci.Už delší dobu dodělávám akce s totálně odřeným hřbetem,minule jsem musela loudit aby mě v práci pustili na počítač,že prostě musím :eek:dodělat akci.O půl druhé a bylo to o fous.A ještě jsem byla za cvoka.:p
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, vzdávám to a s klidným svědomím. V akci již není nic co by mi zajímalo. Stejně z TS vypadne něco do lišty a z TCH nějaký chlívek, který už mám ( pochybuji, že by se štěstí unavilo , ale třeba se mýlím a budu překvapená ) Dekorky půjdou do lišty a stonek klidně oželím. Napěstováno bylo hned a pak už jsem jela jen obr stromy, poho pole, nebo půl pole s rostlinami s nevyšším BZ. Mýtina je plná chlívků a výroben s nejvyšším BZ, všude JC, legenda aktivovaná a když to nepadá ani tak a z pole obr stromů XXL vypadne 50 pytlíků a jde to sklidit se Zuzi jen jednou denně, tak je asi něco špatně. Naštěstí v akci není nic, co by mne nějak moc mrzelo. Takže přeji všem ať jim to padá a já se jdu věnovat jiné činnosti, která má aspoň nějaký smysl ;) Jen nějak nechápu RT, když už si někdo dá práci s tím, že akci vymyslí, tak proč to nevychytají do detailů xD Řekla bych, že to vymýšlel stejný rododendron, který má prsty i ve zvěřinci a vypadávání vrtaček xD Ponaučení pro příště, napřed si vyzkouším, jak to padá ( i když na základě dobré přípravy to vypadalo, že by to mohlo padat dobře, jen pak asi utáhly kohoutky ) a pak se teprve rozhodnu, zda se do toho vůbec pouštět :p
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ČAJOVÉ LISTY: Mám 5190. Ideální stav 4391. Plním na 118,2% Hotovo 101,8%
    SÁČEK ČAJE: Mám 481. Ideální stav 456. Plním na 105,5% Hotovo 90,8%
    earl: Mám 145. Ideální stav 125. Plním na 116% Hotovo 100%

    tak tuněné karafiáty dělaj své posledních 49 kousků už dám levou zadní v 21.00 hotovoxDzítra v klidku do práce a z práce:sleepy:
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já stojím přesně před posledním5. diamantovým úkolem...dodat 50 čajů, což je 200 sáčků...silně pochybuji, že to do konce akce dovypadá. Na této akci jakákoliv taktika, či kombinace selhala.Ať dám cokoliv, vypadá minimum sáčků, dlouhodobky nefungují, stáje totálně selhaly, ted jsem zase překopala plochy , dala pryč stáje a vsude hodila 1x1 a kolem stromy,ty nebourám...uvidim, zda těch 200sáčků napadá.Někdo tu psal, že se mu osvědčily melouny, tak jsem je teď vysadila a uvidím za 4h. Možná to bude moje první akce, kterou nedokončím...ale vše se děje jednou poprvé...že velebnosti;)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Osobne sleduju postupne utahovani kohoutku padatkum na sve farme, kde jedu stale stejnou strategii, a to uz par tydnu.... drive velike nadbytky i bez JC, ted s JC tak akorat s rezervou a za par tydnu... ? S JC a SH a bude to malo? Nemuzu se u teto akce zbavit dojmu, ze ma slouzit coby testovaci 8)
     
  20. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak, konečne som dnes akciu ráno dokončila a mám od nej pokoj.... plus zdieľam rovnaký názor ako susedka matlafous123 nado mnou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.