Čaj vyřeší vše (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky:pAkce vypadá na pohodu :p,ale ty odměny jsou hodné bídnéo_O
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, taková letní, dovolenková akce. Kdo bude mít čas a chuť pěstovat, úkoly plnit bude. Kdo ne o nic nepřijde a nemusí mu to být líto, tak si budeme hrát....
     
  3. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    ahojky všem ..........tak tolik padatek je snad jen zlý sen :cry::mad:no nevím nevím, asi to na pohodu opravdu nebude ,akční není mnoho , ale i tak dost............... No co ,co bude to bude a co ne vem čert......xDhezký a pohodový pracovní týden a fajn hru a hlavně hodně sáčků;)všem
     
  4. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No v týdnu moc času na to sice nemam ale co stihnu tak stihnu jinak přiji všem příjemnou hru.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Akce je akce, takže do akce se jde, odměny neřeším. A to bych se na to podívala, aby těch 1110 pytlíků nenapadalo :D
     
  6. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Na víkend jedu pryč, tak to nechám asi vše při starém, nebudu nic bourat. Uvidím kolik sáčků vypadne z pohopolí karafiátu - muselo by vypadnou 450 ks sáčků :p, abych zvažoval jít do akce. Akce to bude asi poklidná, ale odměny pro mě nejsou moc zajímavé. Kdo chce dělat, bude dělat a kdo nechce, ať to nekazí ostatním. Přeji pohodovou zábavu a hlavně klid.
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Číňani a dělají čaj z pytliků ? no fuj !! Navíc člověk ani neví zda pije cejlon,indii,či co. Je to jen mišanina s bergamotem.
    Ovšem co by jeden chtěl v takové akci,že áno ?
    :(
    Nefrflám.Typy Akcí jsou omezené a přesně dané,tato je ta jednoduší.
     
  8. samec

    samec Magnát fóra

    SK --škrtili čím dál víc v akcích--až ho utli úplně! (Z jarmarku je už dávno vyjmuto)Jsou to machři!Celé milé pozlacené RT----:mad::cry:---Že se nestydí:music:--a těch padátek---jsou normálně přehicované z nedávných tropů:p;)
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Prostě další klasická akce. Plním všechny akce, takže půjdu i do této, ale trošku mě zklamalo, že v odměnách není SK, ale co se dá dělat. Akce půjde splnit docela v pohodě a myslím, že do víkendu bude hotovo, maximálně nějaké dodělávky v sobotu ;). Stonek při sklizni 2x denně hodí 8 000 BZ/BBZ, tak to je docela dobrý.
     
  10. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tentokrát beze mě. Za ty odměny a tolik vypadávátek mi to nestojí.
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia vyzerá celkom pohodovo (teda aspoň čo sa týka komplikovanosti), ale nezúčastním sa jej, v piatok totižto odchádzam preč a vrátim sa až v pondelok, takže toho by som moc nestihol.

    Idem teda ďalej pestovať do výstavnej záhrady.:p
     
  12. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Na čas co do počtu akční plodiny to je prázdninová akce. Vypadávátek je ale poměrně dost, takže to bude chtít hospodařit s časem a na noc dávat zásadně dlouhodobky, aby to napadalo. Záleží také jak bude povolen kohoutek a jak to tedy bude padat, protože jsou jen tři pole. Řádek je až v posledním úkolu a nedává moc, tak kdyby se nestihlo, nebyla by to žádná tragédie. Rozhodně nestojí tato akce za nervování.
     
  13. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Ale jo,proč bych se nezúčastnila-jdu po hvězdičkách,řadu na stonku nechci a nálepka je pro mne povinnost.Držím všem palce!
     
  14. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    ahojte milí moji spolufarmári, tak mňa akcia neláka. Ja mám všade chlievy, nakoľko som minula všetky moje úbohé zvieratá. Musím opäť naplniť zásoby. Odmeny ma nepresvedčili, keby bolo aspoň Sk. Tak isto po riadku nejdem. Kto sa rozhodol do toho ísť prajem veľa zdaru. Do farmárčenia.
     
  15. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Pro mě taky zklamání, zase dokola - napěstovat, umlýt a čekat jako b.. na vypadávátka. Fakt "super" akce
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) .. no hra se zdá na pohodu, ale pro ty, co nemají možnost "skleníku" se hodně zapotí ... denně 185 kvalitních sáčků čajíku o_O .... si myslím, že akce střední tomu odpovídá. No rostlinek není moc, tak si pak dají dlouhodobý, nebo pohopole na vypadávání čajíků. Ale třeba to bude padat dobře, i když naše RT je nevyzpytatelné :D. Já si raději udělám zásoby padátek a pěstovat budu jen na hlavní louce, protože jsem kvůli "dokonalým zvěřincům" dala v družstvu všechny zásoby zvířátek pryč (se jich pár schovalo do koutka) a tak ostatní louky s chlívečky a obr stromky rušit nebudu, sem jim to slíbila :D a pro mě je tímto 5-ti hodinovka supr.
    Baroland: ... pokud to budou čajíčky ze staré čínské receptury .. by to měla být kvalita :p .. no jak říkáš, se jim tam může zaplést nějaká míchanina assamu z indie a podobně ... ale to snad néé :D. I když odměny jsou slabší, si nestěžuji a další stonek, který sklidím 2x denně vítám :p ...
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Po dlouhé době to vypadá celkem jednoduše.Tak snad to zvládnu :)
     
  18. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, akci samozřejmě budu dělat jako všechny předešlé. Škoda, že v odměnách není SK, ale co se dá dělat. Všechny ty, co tu naříkají na pěstování, nechápu. Jste přece na farmě, tak co tady chcete dělat? A ti co si stěžují na to, že musí mlýt s tvrdým y, tak to už raději bez komentáře. Snad jen, že místo sázení a mletí, které je nebaví, mohou nakouknout do pravidel českého pravopisu. Všem, co budou plnit, přeji hodně úspěchů a padátek a zítra hurá na to.
     
  19. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    odměny úplná nuda... proč do toho jít??
     
    anajavonuj, miloun a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já bych momentálně ty Brity komentářema o čínském versus indickém čaji nedráždila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.