Čaj vyřeší vše (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Čaj vyřeší vše ::..

    Prostor pro vaši diskuzi.

    [​IMG]

    Akce začíná 28.6. od 14:00 hod. a končí 4.7. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat a zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Čajové listy
    [​IMG]
    Základní čas: 5:00 hod.
    Základní zisk: 48 BZ
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé čajové listy vyměněny 1 ks = 3 BZ a 3 kr.

    Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...

    Sáčky čaje
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x sáček čaje.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Můžete je také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG]= 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé sáčky čaje vyměněny 1 ks = 3 BZ a 3 kr.

    Bude potřebné na dodávání do úkolů a výrobu Earl Grey.
    [​IMG]
    Earl Grey vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 20x čajové listy a 4x sáček čaje. Základní doba výroby je 5:00 min.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylý Earl Grey vyměněn 1 ks = 230 BZ a 300 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý koš pro milovníka čaje (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    100x čajové listy
    30x sáček čaje
    50x superhnojivo

    Střední koš pro milovníka čaje (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,99 €
    [​IMG]
    350x čajové listy
    120x sáček čaje
    100x superhnojivo

    Velký koš pro milovníka čaje (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    [​IMG]
    900x čajové listy
    250x sáček čaje
    300x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Ve městě najdeme misi v Družstvu
    [​IMG]

    Úkol​
    Cíl​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    Stříbrný100x čajové listy1500 BZ, 560 kr., 5x Zuzino superhnojivo, 1x hvězdička
    2​
    Zlatý200x čajové listy3000 BZ, 1100 kr., 10x Zuzino superhnojivo, 2x hvězdička
    2​
    Diamantový300x čajové listy4500 BZ, 1600 kr., 15x Zuzino superhnojivo, 3x hvězdička, nálepka
    2​
    2.​
    Stříbrný200x čajové listy, 30x sáček čaje6600 BZ, 2400 kr., 10x superhnojivo, 1x hvězdička
    2​
    Zlatý400x čajové listy, 50x sáček čaje12000 BZ, 4500 kr., 20x superhnojivo, 2x hvězdička
    2​
    Diamantový600x čajové listy, 60x sáček čaje16000 BZ, 6000 kr., 30x superhnojivo, 3x hvězdička, Gentleman
    2​
    3.​
    Stříbrný400x čajové listy, 50x sáček čaje12000 BZ, 4500 kr., 10x Zuzino ultrahnojivo, 1x hvězdička
    2​
    Zlatý600x čajové listy, 60x sáček čaje16000 BZ, 6000 kr., 15x Zuzino ultrahnojivo, 2x hvězdička
    2​
    Diamantový800x čajové listy, 70x sáček čaje20000 BZ, 7600 kr., 20x Zuzino ultrahnojivo, 3x hvězdička, Čajový dýchánek
    2​
    4.​
    Stříbrný400x čajové listy, 50x sáček čaje, 5x Earl Grey15000 BZ, 5900 kr., 1x podivuhodný strom "Ganga", 1x hvězdička
    2​
    Zlatý500x čajové listy, 70x sáček čaje, 15x Earl Grey27000 BZ, 10000 kr., 1x podivuhodný výběh "Lyra", 2x hvězdička
    2​
    Diamantový600x čajové listy, 90x sáček čaje, 35x Earl Grey47000 BZ, 17000 kr., 3x hvězdička, Ochutnávka
    2​
    5.​
    Stříbrný15x Earl Grey11000 BZ, 4300 kr., 1x cukino-jablečný koláč, 1x hvězdička
    2​
    Zlatý25x Earl Grey19000 BZ, 7300 kr., 1x mrkvovo-jablečná směs, 2x hvězdička
    2​
    Diamantový50x Earl Grey39000 BZ, 14000 kr., 3x hvězdička, řada na magickém stonku
    2​
    Čaj vyřeší vše - nálepka
    [​IMG]

    Gentleman
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 300 BZ/TBZ, velikost 1x1

    Čajový dýchánek
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 600 BZ/TBZ, velikost 1x2

    Ochutnávka
    [​IMG]
    co 6:00 hod. 1400 BZ/TBZ, velikost 2x2

    řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 4000 BZ, 4000 TBZ, další aktivace: 10:30 hod.

    Co je potřeba
    5100x čajové listy, 530x sáček čaje, 145x Earl Grey (= 2900x čajové listy, 580x sáček čaje)

    Co můžeme získat:
    249600 BZ, 92760 kr, 30x Zuzino superhnojivo, 60x superhnojivo, 45x Zuzino ultrahnojivo, 1x podivuhodný strom "Ganga", 1x podivuhodný výběh "Lyra", 1x cukino-jablečný koláč, 1x mrkvovo-jablečná směs, 30x hvězdička, nálepka, Gentleman, Čajový dýchánek, Ochutnávka, řada na magickém stonku
     
  2. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Super, žádné velké šílenosti tam nejsou, v sobotu jedeme ven a to už snad bude akce hotova, všem přeji mnoho zdaru
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pohodová, lehoučká, odpočinková, jednoduchá akce - jako čajíček....
     
  4. čokýna68

    čokýna68 Pisálek fóra

    Vypadá to snadné, ale těch vyskakovátek je potřeba čím dál víc.
    Ále co, zítra ve 14 hod. na startovní čáře směle do akce.
     
  5. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Vypadá to na snadnou akci. Teď záleží jak to bude vypadávat. Fascinuje mě označení akce za střední. :D Dočkáme se někdy jiného označení? Snadná/obtížná? :D
     
  6. horas89

    horas89 Zelenáč fóra

    Mě teda 1110 sáčků čaje nepříjde zrovna málo.
     
  7. bill

    bill Pilný autor

    ahojte to bude raz dva hotove
     
  8. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    čokýna68, máš pravdu, kaštanový řádek bude zase využit.
     
    evainfo, vilm4 a čarodějka007 tohle ocenili.
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    horas89: Udělám ti radost a ten počet ti snížím.... aspoň za mých mladých let bylo 530+580=1110 ,-D
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    na to že vypadávatka budou padat jenom na 3 plochách tak jich je teda dost v odměnách mi chybí super krmivo
     
  11. horas89

    horas89 Zelenáč fóra

    Casey27: a kolik tam mám já?
     
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    uplně pohodové jen 1110 čajových sáčku to všichni zvládnem levou zadní ani SK tam není :( hvězdičky je třeba tak do toho pujdu kdo ví jak ty sáčky budou vyskakovat
     
    bill a vilm4 tohle ocenili.
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    horas89: Tak jsem asi slepej..... já v tvém postu viděl 1120 (to jsem jedinej?) měl jsem asi udělat screen .... teď se dívám a je tam 1110... sorry jdu na oční :-D
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Super akce.už se těším ;)
     
  15. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Čaj všetko vyrieši, aspoň u mňa a konečne získam posledných 15 hviezdičiek na zverinec. Ale akosi v lete farmu nestíham. Tri týždne sme mali horúčavy bez kvapky dažďa, no kto by ešte sedel pri horúcom PeCe? Ale dnes konečne pršííí a dáždik -ššš- ššš,šš šš šš šepotá.:)
     
  16. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Tak neviem, či sa mám smiať alebo plakať. Po tak prekombinovaných akciách, ako boli posledne, mi toto príde ako nedorobok, zbúchané za hodinku v piatok poobede, keď sa už tešíte na orosené s kamošmi. A tie odmeny? Aj strýko Držgroš by pustil viacej peria. Stavím sa, že sadenička bude XL a chlievik oranžový.
     
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tedy nevím jak to myslí ti co píší, že je to akce na pohodu (jestli to myslí, že je jim jedno kolik použijí SH, tak pak jakákoliv akce je pro ne na pohodu, samozřejmě jsou další, kteří mají 10 a více JC a pro ně je to taky na pohodu). Je pravda, že rostlin je třeba málo, ale 1110 vypadávátek bez Baha je docela dost. Vzhledem k tomu, že chci stonek tak asi půjdou do hry růže se SH, abych měl dost padátek. RT opravdu přitvrdilo a pokud se tady budou psát takové ohlasy, že je to na pohodu, tak přitvrdí ještě více.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám ráda pěstovačku jen na třech plochách farmy, bo obrstromy neuklízím. A tentokrát i padátka jen ze třech ploch? V odměnách chybí SK, řádek opět jen BZ a BBZ, tak do toho nejdu. Raději si budu dál chovat žabičky a vyrábět žebříky a akci vynechám.
    ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 27/6/16
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.To že sa bude sadiť iba na troch plochách a sáčky budú vypadávať iba s nich tak odmeny sú slabé ako 2 x vylúhovaný čaj.Niečo urobím a tým to zhaslo.Chýba mi v odmenách SK za toľko sadenia a sáčkov s tých plôch.
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Zklamání převeliké po všech stránkách.
    Moc vyskakovátek (o 10 ks víc nebo méně snad ani nehraje roli - Casey vs. horas)
    a ještě k tomu mletí, v poměru k nicotným odměnám mě netáhne.
    Přijde mi, že obtížnost akce je daná jen tím, jak nám RT povolí nebo utáhne
    vyskakovátka.
    :(
     
    Naposledy upraveno: 27/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.