Úpravy mlýnu / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak hlásím, že jsem zadala do fronty opatrně tři mletí (ne teda SK) a pak odklikla stonek. Výsledek je v pořádku - nic se nepřeházelo, nezmršilo, zkrátil se ukazovaný čas, takže za mě opatrné OK :p


    A vidíte, na poděkování modům, že se za nás bijou jak lvové, jsem jaksi zapomněla - takže za mě taky:
    DĚKUJEME! :):inlove:
     
  2. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    dala jsem do mlýna 8 SK což by mělo být hotovo za 32hod. při aktivaci bonusu a koukám 35.40 min. tak nevím jestli je to správně a já budu muset znova do školy se učit násobilku
     
  3. frybka

    frybka Pisálek fóra

    Dobrý den všem, od rána melu 14 hruškových kašiček, bohužel mlýn má pořás čas mletí O a nic se nemele. Asi stejný problém jako
    u příspěvku nade mnou. No snad to ještě někdo opraví.
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Aj ja som si dala Valentínsky riadok kompenzovať, chcem poďakovať tunajším "bojovníkom" za spravodlivosť, moderátorom
    a samozrejme aj RT.
    Hneď mi je lepšie pri srdci :D.
     
  5. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    Správně by mělo být 36 nebo 72 hodin, protože 1 ks trvá 9 hod, pokud to nikdo nezměnil, ale máš pravdu, že mlýn ukazuje špatný čas, můj mlýn ukazuje konec mletí 8 ks SK 48:30:54, nevím kolik hod bude skutečně mlet, protože ještě čekám a domele pochoutky pro hříbátka a telátka.

    Aha, už jsem si přečetla příspěvek dandy a zjistila jsem, že nám končí turbo za kód, mně tedy konkrétně za 54:54 hod, tak to asi bude dobře, toto přepočítávat už nebudu.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Julinka11: neboj, ja vim, ze hraju sama za sebe a sama se taky rozhodnu... jen jsem tady pozadala o radu, treba je nejaka super dekorka, kterou jsem minula a kterou bych timto zpusobem mohla ziskat. Je tu spousta zkusenejsich hracu...
    Pokud jsem se te nejak dotkla zadosti o radu, pak se hluboce omlouvam...
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  7. toibf

    toibf Rádoby autor

    Taky se přidávám a děkuji všem, co se za nás postavili.
     
    astrid888 a Julinka11 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyjímečně musím pochválit podporu za rychlé jednání!:)
    Do budoucna by se měl RT zamyslet co vlastně přidává do hry a podobným nepříjemnostem se raději vyhnout!:eek:
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ani si neumíte představit jakou cítím úlevu, že je plno hráčů spokojených a dostali to co jim patřilo, malůvky a hlavně "měnu".
    RT poškozen určitě není, floreny netiskne :)

    Konečně klídek, ale nevěřím, že nadlouho. Já ještě melu mňamky (zatím v pohodě).
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Také já se přidávám s poděkováním všem, kdo zapracovali. Od odeslání "tiketu" na podporu a připsání kompenzace uplynuly snad jen dvě hodinky. Chápu, že jednorázová kompenzace nenahradí to, co jsme si od řádku ve stonku slibovali, ale apoň trochu to vylepšilo RT v mých očích. Takže ještě jednou díky, je vidět, že i naše hlasy mohou něco zmoci. :)
     
    astrid888 a evainfo tohle ocenili.
  11. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    O kompenzaci pozadano, a behem 20 minut vyrizeno. Po dlouhe dobe chvalim RT
     
    astrid888, evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  12. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    U mě kompenzace vyřízena do 30.min.Pokud už bude mlýn fungovat tak jak je RT nastavil i s řádkem v nebi,kompenzaci beru jako slušnou a přijatelnou.Díky.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem to taky spáchala :sleepy: ale pro mě je "kompenzace vážně trapná, protože ...100 FL mám asi za 38 kč ... no řádek stál 190 FL a nesprávná funkčnost stonku nám zůstane napořád" 8) .. no mlýn zlobí a bude zlobit i nadále :wuerg: .... večer jsem dala mlít všechny tři druhy výživy, ale ráno odemlety jen dva druhy ... no přes den jsem domlela a pak dala mlít SK do dalšího rána ( se mlelo) kontrola! ... ale před chvilkou jsem koukla a mlýn byl prázdný :eek: a tak nevím, co si myslet :oops: ... je to schválně. nebo vážně nedostačující programátoři? .. no tomu nevěřím ... něco tu roky jede .. tak to bych mohla jedině "JÁ KOLABOVAT", jako absolutní laik v programování xD, ale já jsem teď bez práce, takže je to nesmysl :p ... že by nová strategie?;) ....
    vážně tomu nerozumím a hlavně tomu, jak nás s úsměvem a drobnou kompenzací RT odzbrojuje ...
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
    EdmondDantes a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    evainfo .... netreba byť za každú cenu negatívny...
    ak si prečítaš mail z podpory, zistíš, že si mala na výber. Buď budeš odškodnená čiastočne (tak ako si si vybrala) a ostane Ti riadok v nebi, alebo požiadaš o úplné zrušenie riadku. Ja som to pochopila tak, že po zrušení riadku dostanem späť celú sumu, ktorú som za riadok zaplatila.
    Zvolila som si čiastočné odškodnenie ..takto mi to vyhovuje.
    Tiež by som chcela veľmi pekne poďakovať "podpore" za rýchle vyhovenie mojej žiadosti o odškodnenie.

    Pekný zbytok dňa všetkým.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    I já jsem spokojená. Řádek mi zůstal a není tak úplně bez efektu. Forma částečného odškodnění mi vyhovuje a ještě jednou děkuji za úsilí všech, kteří se o takovou formu kompenzace postarali. Podpora byla velmi ochotná a oprava mi byla připsána na účet během 10 minut, čehož si cením.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych RT zase tolik nechválil, dal pokyn k vyřízení, ale podpora vyřizuje rychle a to není RT (nebo k nim taky patří?) a vše je v lidech.
     
    tatkanas1, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  17. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    I já se přidávám k poděkování ,aby bylo vidět, že umíme i něco jiného nežli "remcat" ;)
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vžádném případě nechválím RT! Stále je tu polofunkční paskvil, na kterém je potřeba pořádně zapracovat! Nebo si RT myslí , že mlýn už je v pořádku? Podotýkám,že mlýn je po obsazení všech slotů nepřehlednej, dále mně stále vadí průběžné nepřipisování do stodoly!:eek:
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To připisování až po domletí vymyslel někdo ducha mlého :wuerg:. Už jsem si taky naběhla a nezbylo, než jít na trh. Doposud jsem byla víceméně soběstačná. Mlýn je opravdu nepřehledný, o tom žádná. (Funkčnost zatím ještě stále testuju)
     
    evainfo, Hrnkajda a kaolín11 tohle ocenili.
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable, toto (myslím částečnou kompenzaci) není moje zásluha, já se jen přidala k boji, který začali naši němečtí kolegové-farmáři. Jak je vidět, RT pochopil, že i když jsme na farmě, nejsme stádo oveček. Nicméně...boj ještě neskončil ... ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.