Úpravy mlýnu / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, já se tedy o kompenzaci zakoupeného Valentýnského řádku drápat budu, bo by si s námi za chvíli mohli dělat, co budou chtít. Třeba nakoupíš balíky SH, a oni vydají z ničehož nic prohlášení, že se třeba jeho účinnos zmenšuje o 50%, neb ta ekonomika hry je důležitější....Nebo zakoupíš turbo a za dva dny vyjde ofiko, že se opět účinnost změní, bo zase ekonomika hry.....A tak bychom mohli pokračovat....Takže, dle mého, je třeba říct razantně NE, ptž jinak budeme jen ti kašpárci na šňůrkách anebo jen stádo dojných kravek....
     
  2. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    No opravdu řešení.Kde jsou ty hodiny promeškaného mletí?To jako ta náhrada turbo ml. má nahradit to co se nenamlelo od úpravy mlýna?Stonek neřeším,už jsem ty floreny odepsala,ale bonus dostali všichni a my co máme zakoupené turbo jsme zase prodělali.
     
    evainfo a marky.brenda tohle ocenili.
  3. zabeva

    zabeva Aktivní autor

  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Rozhodla som sa kontaktovať podporu a som spokojná. Myslím, že kto tak učiní, už nemá viac čo stratiť ...
    Ak môžem poradiť, napíšte.
    Ešte raz,...pekný večer vám.
     
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    danda-vnovis

    diky za informace o opravě mlýnu, zdá se to, že to funguje.

    Nicméně nemohu pochopit (a ty jsi na tom podobně) proč se do hry vrtají nezkušení programátoři... pak to dopadá tak jak to dopadá. Něco je schnilého pokud SW firma nemá dokumentované zdrojové kódy. To je jasné selhání mamagera, že není schopen to po programátorech vyžadovat.
     
    evainfo a jaji tohle ocenili.
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    astrid888: díky za info...zkusím
    můžeš prosím dát radu jaký druh problému jsi zvolila?
    Klidně do sovy...díky
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    lumat85, nie je za čo :)
    označila som to ako "problém v hre" a potom som spísala reklamáciu na riadok v stonke, ktorý bol zakúpený za iných podmienok.
    Naozaj neváhajte a píšte :)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nezkušení programátoři? Asi proto, že zkušení a profíci jim tam makat nepůjdou :)
    Tak se v tom plácají a hráči na ně doplácejí.
    Já jsem s mlýnem taky spokojený, nemelu stovky krmiva najednou a fronta funguje skvěle, zvlášť při mletí přesnídávek nemám žádné prostoje. Jinak mi stačí jedno až dvě mletí a je dobře, že se nemusí překlikávat na Baha a obráceně.
    Jen to průběžné nepřipisování krmiva do stodoly je nepříjemné.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Díky za radu. Také jsem tam napsala, snad pochopí, co chci ..xDxD
    Poděkování také pro jaji za radu ....už mi bylo vyhověno, kompenzaci mám připsanou.
    Díky moderátorům, že se za nás postavili a velké díky čarodějce007, že se jako zástupce českých farmářů rozhodla bojovat za naše zájmy spolu se zahraničními hráči.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/15
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    stejne jako astridka, i ja radim, kdo ma stonek, opravdu piste na podporu, je to jednoduche, hlavne rychle reseni a taky rozumne ;)
     
  11. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Nový systém mlýnu jsem vzala jako fakt a nová myšlenka fronty se mi líbí. Jen haprují časomíry, jinak si nedovedu vysvětlit, proč
    1. 8 superkrmiv = 36 hodin (zbývá 24 hodin)
    2. 8 superkrmiv = 51 hodin
    3. 8 superkrmiv = 72 hodin
    Celkem 147:12 hodin
    Vypadá to, že se časy v každém dalším stupni načítávají. Mám Turbomlýn a měla jsem ho již z dřívějška, nejen jako dárek od RT. Může mi to někdo vysvětlit?
    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
    evainfo a tatkanas1 tohle ocenili.
  12. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    Ahojky, kompenzace je opravdu velice a to opravdu velice dobrá, doporučuji všem tam napsat, opravdu moc děkuji RT jak šalamounsky to udělali
     
  13. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak už mám také kompenzaci...stihla jsem to ještě před odchodem do práce...rychlé, jednoduché a dostačující.

    Díky pajdovi a astrid za informaci, že lze tímto způsobem žádat o náhradu
     
  14. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Přidávám se k hráčům spokojeným se šalamounským řešením RT.
    S nabídnutou kompenzací jsem spokojená.

    Jen teď ještě musím opatrně vyzkoušet, jestli odkliknutím stonku opět nezmrším frontu ve mlýně, ale pevně věřím, že už to těmi opravnými skripty dali do pohody.

    Co mě mrzí, je taková ta pachuť vzadu na patře, že se to táhlo tak dlouho a museli jsme si to celém moc hlasitě vykřičet. A upřímně - myslím, že za to hodně vděčíme hráčům, kteří se rozhodli do toho jít právní cestou. Proto podle mě nakonec couvli. Tj. z české komunity jmenovitě děkuji čarodějka007.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    I já se připojuji k Těm, kteří už kompenzaci obdrželi. A musím podporu pochválit, od žádosti do vyřízení to byla opravdu chvíle, přestože určitě teď vyřízují žádostí plno. Jen nechápu, proč k takovému řešení nepřistoupilo RT hned, proč to jde až po takových peripetiích. Nebo že by RT nás chtělo otestovat, co si necháme ještě líbit, kam až může zajít, aby vědělo "pro příště"?! Takže doufám, že RT snad pochopilo a že už nikdy k tak razantní změně za reál nepřistoupí.
    Všem přeji krásný den.
     
  16. Scarlett-95

    Scarlett-95 Pisálek fóra

    Dobrý den, včera bylo ještě vše OK, ale dnes jsem si všimla, že se začal dost podivně počítat čas mletí na baha a to při větším množství krmiva. Vždy si tam dávám várky na cca 24 hodin, takže (teď s aktivovaným bonusovým kódem) třeba střídám 50 a 52 krmiv pro pandy, což mi vždy ukazovalo 23:26:15 a 24:22:30. Dnes ráno ale mlýn hlásí 50 krmiv za 24:42:05 a 52 za 26:34:35. Z bonusu mi zbývá ještě 80 hodin, což vychází, aktivovala jsem si ho kolem 17té hodiny pár dnů před koncem platnosti a každý den na to koukám přibližně ve stejnou dobu a chybí tam cca 24 hodin, to počítá správně, takže tím to být nemůže. Zkoušela jsem různé prohlížeče, výsledek vždy stejný.
    Když zadám poloviční množství, čas je správný - 25 krmiv pro pandy za 11:43:07 a 26 za 12:11:15. Klikala jsem tedy po jednom, protože mě zajímalo, kde přesně dochází k chybě. Je to po překročení 22ou hodin a to u všech krmiv. Krmivo pro pandy - 47x za 22:01:52 (přičítá ještě správně 28:07), 48x za 22:49:35 (přičítá nepochopitelných 47:43); krmivo pro slony - 109x za 22:04:21 (správně přičteno 12:09), 110x za 22:22:35 (přičteno 18:14) apod.
    Na baha mám frontu 2 várek krmiv pro pandy dohromady na necelých 36 hodin, plus tedy těch podivných 22 hodin, nad které má mlýn problém, to je 58 hodin, což ale absolutně nevychází. Nejen, že by to znamenalo, že z bonusu rychlejšího mlýna mi zbývá o 22 hodin méně, ale také, že jsem ho aktivovala o den dříve v sedm večer a to jsem myslím ani nemohla být na počítači. (předpokládám, že normální mlýn by dělal to samé, to ale nemohu vyzkoušet)
    Teď jsem navíc mluvila se sestrou, frontu nemá žádnou a té ubírají oba mlýny dokonce 40 hodin! Zkoušela to na krmivech pro slony a netopýry. Určitě nejsme samy, komu to takhle výrazně z bonusu ubírá. Všem, co mají bonusový kód Mill2015(myslím) aktivovaný bych radila, aby si to zkontrolovali. Také prosím, aby se na problém někdo podíval a pokusil se ho opravit. Děkuji
     
  17. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    stále je problémový mlýn, nyní jsem vypla a zapla hru, stejně je na mlýně u všech mletých položek 0% času mletí a celkově mám 00:00:00, přesto, že mám další dvě položky v pořadí. Už mě ty věčné poruchy nebaví ... pak mě dají anketu, jak jsem spokojená se hrou:sleepy:...nejsem, pořád poruchy, teď se nešlo cca půl hodiny přihlásit, mlýn mi ukazuje nesmysly, kino mi už měsíc nejde, tak co je ok na této hře.:(
     
  18. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak i já jsem si zažádala o kompenzaci a jsem spokojená, tímto chci moc poděkovat našim modíkům, že za nás tak bojovali a vymohli pro nás odškodnění..moc díky:inlove:
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    nabidnuta kompenzace dobra - poradte mi nekdo do posty, co si mam vybrat :)))
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Losiksobik...vše je na tvém rozhodnutí, co si vybereš. Ty hraješ a nikdo jiný za tebe...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.