Úpravy mlýnu / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no tak jsem zde asi neměla chodit xD a vaše příspěvky a hlavně poctivá reakce dandy-vnovis mě vážně dostali ... no když hoooodně hráčů odmítne platit za věci, které pravidelně kupovali, tak to RT pocítí :p a pak by se mohli zamyslet ... jen si myslím, že jsou hráči nestálí a stačí jeden bonus, či "lepší akce" a rychle zapomenou o_O ... a o tom to je 8) ... no RT to ví a neustoupí :wuerg: ... tak to je asi zhruba o ničem, či naše očekávání se naplní již v další akci xD ... přece tam bude plno miminek ... [​IMG] .... dando mi to nesmažeš? ... je to roztomilé :)...
     
    jaji a mamča50 tohle ocenili.
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo obávám se, že máš přehnané požadavky, aby se někdo mohl zamyslet, musí k tomu mít určité předpoklady - toto mi připomíná situaci, kdy jsem se poněkud neovládla na MZd a sdělila jednomu vysoce postavenému úředníkovi toto: "Vemte rozum do hrsti, to se Vám pohodlně vejde". A jeho reakce (žádná) mi prokázala, že jsem stanovila správnou diagnosu :p
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    danda-vnovis ....Tvůj postoj k této záležitosti je hodný úcty , děkuji Ti a vážím si toho . Doufám, že za svoji férovost , nebudeš mít problémy..
     
  4. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak vám nevím, kdy měl proběhnout ten opravný skript, ale spuštění valentýnského stonku při probíhajícím mletí mi opět zmršilo frontu ve mlýně - jediné meloucí se krmivo hodilo na druhou pozici s časem naprosto nesmyslným...
    Ještě to asi prubnu zítra, ale pro změnu mě to nepotěšilo...
    To já jen tak pro pořádek o_O
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    asi budu šťourat do vosího hnízda. Bohužel jsem četl co jste si vlastně koupili za Valentýnský stonek a myslím, že stonek funguje správně. Bohužel formulace je taková, že se dá sice vykládat tak jak stonek původně fungoval, ale také jak funguje nyní. RT jenom prohlásí, že původní funkce nebyla správná a nazdar bazar. Jinak mlýn mi fungoval a dále funguje tak jak má. Že je něco jinak s tím se musíme jenom smířit. Pro mě osobně je aktuálně mlýn lepší než starý, protože nemám prostoje díky plánování. Turbo jsem nikdy nekupoval, protože mi za to ty peníze nestály, ale to je můj pohled na věc.
    Přeji příjemnou hru a příště více štěstí s nákupy.
     
    Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Provoz nového mlýnu se mi líbí, mohu si naplánovat výrobu krmiv na delší dobu bez prostojů, ale vadí mi připisování vyrobeného krmení až po skončení celé doby mletí. Líbilo by se mi, kdyby se připisovalo postupně, tak jak se domele. Jsme zapomětliví a občas je potřeba rychle některé krmivo doplnit a při přerušení, to co bylo hotové je fuč, samozřejmě , že se plodiny vrátí do sýpek. Krásný den a dobrý vítr do mlýnských lopatek!!!;););)
     
    švestinka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    ja som teraz zadávala do druhého slotu, tak som ju zrušila za 5 minút mi končí mletie skúsim zadať do prvého, doteraz som vždy tam mlela a nevšimla som si žeby mlelo špatne
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím ssasulka84, dle informací z herní podpory máš předplatné jenom na 29 hodin 52 minut. Nemůžeš ho tedy mít na 180 hodin. Můžeš dodat screen s těmi 180 hodinami?
    díky danda
     
  9. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    prepáč to som pozerala druhý účet :) tých 180 hodín
    ale aj tak to neráta dobre zadala som teraz 4 superhnojiva tu na ssasulke a bude mlieť 21:11 a to som ešte v limite do 29:36 čo mám ešte
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Robinela1, funguje v pořádku na 12 hodin, tak jak má a pokud máš SK k mletí ve 3. slotu a předtím máš mletí víc jak na 12 hodin, pak je čas 4:30 naprosto správný. V době mletí SK už řádek nebude aktivní. To se odvíjí od času aktivace stonku, to je třeba brát v potaz.
    danda
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
    astrid888 tohle ocenil(a).
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, začala jsi mlít v 15:07 dneska a zbývající čas mletí teď máš 20:52 (je 15:27)
    celkový čas mletí 4x SK je. 1x SK 10 hodin 4x SK 40 hodin - bonus máš pouze na 29 hodin 36 minut.
    Nejprve se spočítá bonus za runu 10% jsi na 9 hodinách pro 1 SK.
    Bonus 50% se počítá z 4SK x 9 hodin = 36 hodin, tobě se uplatní jen po dobu 29 hodin 36 minut a na zbytek už nemáš nárok.
    Kdybys měla delší platnost bonusu jak 36 hodin, uplatní se ti bonus na celou dávku tj. umeleš za 18 hodin. (4,5x4), jenže ty nemáš a proto na zbytek času nemáš na 50% bonus nárok.

    Čas 20 hodin 52 minut odpovídá dle délky tvého bonusu.
    danda
     
  12. houk66

    houk66 Zelenáč fóra

    Dotaz k novému mlýnu konkrétní - po zadání plného počtu 144 mrkvokaší a jeho přerušením po umletí 10 procent bych předpokládala, že těch 10 procent teda tady konkrétně 14 mrkvokaší, bude k dispozici - ale ono to žádné akční ani normální krmivo nenamele, když dám větší množství a pak to stopnu třeba po dvou hodinách, zkušenost z mého mlýna je - stornuje to všechno. To se mi ale vůbec nelíbí...
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, podle nového systému mlýna se nepřipíše nic z rozdělané výroby. Už se to tu probíralo několikrát - mlýn připíše až kompletně umletou várku. Pokud se výroba přeruší, vrátí se zpět pouze vložené přísady (mimo vody, ta se vrátí jen do limitu nádrže).

    danda
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  14. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    ďakujem za odpoveď už som to pochopila, ja som nebrala celkový čas mletia
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    na základě toho co jsem teď vyvěsil v ofiku, pokud opravdu chcete nějakou formu kompenzace za pořízení Valentýnského řádku obraťte se na herní podporu a ta s Vámi danou kompenzaci určitě probere. Více už toho pro Vás opravdu moc neuděláme, ale doufáme, že Vás aspoň toto uspokojí.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skusil jsem dat mleti ve fronte a funguje to bez chyb na akcni 4 ruzna krmiva...
    Pokud je nekdo nedockavy, tak staci dat prece par kusu krmiva co potrebuju a za to pak dalsi davku... pokud tu jsem, muzu to delat treba po 1 kusu, pokud tu nejsem, tak dam tolik jak dlouho predpokladam ze jsem pryc...
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já osobně se o kompenzaci drápat nebudu.Řádek jsem zrušila a dekorky dala do parku.BBZ a krejcary taky nejsou k zahození.Jen si hodně rozmyslím co si kromě pomocníků budu kupovat.

    Tassardar11 v tom máš pravdu.
     
    evainfo, -Jara05- a kaolín11 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Máš pravdu, pro hráče kteří mají spoustu dotačních farem je to opravdu skvělý! Na své farmě ,žádnou frontu nepotřebuji,protože krmivo mám většinou v počtu tisíc a více kusů,takže neustále melu jenom SK. Vyjímkou jsou Anakondy,Pavouci a nyní nově Kohouti a Kivi. Frontu budu většinou používat akorát při takových akcích jako je teď, kdy nám RT chce dokázat,že úprava mlýna fakt byla nutná!:p Jinak nebeský řádek též nepoužívám,dekorace jsou v bahaparku!:oops:
     
    Naposledy upraveno: 23/4/15
    evainfo a helca16113 tohle ocenili.
  19. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    ted by mě tedy zajímalo,zda se mě domele krmivo,když ho mám na 40hod.a turbo mlín mě končí za 3hodiny:( zastaví se nebo ne,nebo bude pokračovat v domletí ale v delším čase??? nebo jak to je??? nějak jsem to špatně odhadla sakra,no spíš jsem nepomyslela že bude končit
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dokončí helčo, ten čas a dobu bonusu už při výpočtu měl vzít v úvahu. Až ti skončí turbo, tak ho nech hlavně domlít.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.