Úprava vzhledu a fungování novinek ve hře / diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JZDSlušovice1

    JZDSlušovice1 Pisálek fóra

    Někdy funguje , někdy ne , nebaví mě chodit na poštu . Každá změna je k horšímu . A co teprve kempinkový řádek , dekorky šedé , sklizeň za 1 193 040 hod , ani se mi to nechce přepočítávat na roky ...
     
    rossi1972 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je pravda že když je člověk delší dobu na farmě tak někdy prostě nejdou odesílat dárky přes lištu sousedů! Navíc vůbec nepomáhá F5, je potřeba se ůplně odhlásit z farmy!:eek: To jsem pak řešil přes horní lištu, teď již bohužel nemožné:oops:
     
  3. myrda

    myrda Perspektivní autor

    mně v tomto případě pomohlo přejít na divokou louku
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsem zkoušel také,bohužel nešlo to.:sleepy:
     
  5. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Co k tomu dodat ?? No nic,protože jste to už řekli za mě. Ať jde RT tým s touto "SUPER" změnou (oni si ti myslí,jinak by to nedělali) přesně do těch míst,které používám na WC,když to na mě přijde. Koleno to nebude a ani loket.:mad::mad::mad::mad::mad::mad: farma 92 bahama 231
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, problém s dárky tkví především v tom, kam přesně se klikne. Označila sem vám na obrázku místo, které na spuštění reaguje nejlépe, používám a opravdu nemám problém
    trefujte se do červeného obdélníku a věřím, že vám to též bude fungovat

    [​IMG]

    Příjemnou hru danda
     
    kačenka5 a skalara.v tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tohle muze byt ono, zaslouzi si to dat do Oficialniho oznameni jako novy post, protoze je to fakt necekana vlastnost - tim si toho vsimne mnohem vic lidi = min problemu...
    Diky!
     
  8. bohy531

    bohy531 Zelenáč fóra

    Ahoj mám problém nemohu zadat bonusový kod neboť se neobjevuje ikonka s tuškou, kam by se kod měl zadat.
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím bohy531, momentálně není možné bonusové kódy zadávat, je to nahlášené jako chyba k opravě.
    Danda-vnovis
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.