Úprava v družstvu (26.5.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Prostě je vidět že v RT jsou samí mladí kterým malá a čím dál menší písmenka nevadí.Škoda že se nedočkám co na totéž budou říkat za 20 let.Myslím,že se jim to také líbit nebude.Mimo ty malá písmena je mi to fuk na to ostatní si i když nerada zvyknu.
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mne osobne sa tie písmenká až tak malé nezdajú a zmena ako celkovo sa mi práveže celkom pozdáva. :) Tiež moc grafické zmeny nemusím, ale toto je podľa mňa zmena k lepšiemu, ľahšie ovládateľnejšiemu. Jedine malé sú tie obrázky, ale to nie je problém.
     
  3. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Také se mi to nelíbí, ještě pár takových "vylepšení" a končím, hra kterou jsem tady kdysi začal hrát čím dál tím víc ztrácí své kouzlo a stává se nudnější a stereotypnější. Nemluvím o akcích, těch je tady až moc (hlavně aby se nakupovalo). Paradoxně je to o stupeň horší vždycky po nějakém takovémhle upgradu k "lepšímu". Napřed zabili FantasyRamu a teď se snaží tady? Vážně už čekám jen kdy tady budeme válčit se sousedy a jezdit s tankem. Farma byla pohodová a jednoduchá hra na relax, nebo jsem jinde?
     
  4. alunk

    alunk Aktivní autor

    Družstvo se mi líbí. Přijde mi více přehledné :)
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Družstvo je super ;)
     
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    mě se tedy nová úprava moc nelíbí, hlavně si nejsem jistá, jestli nedokončené úkoly zůstaly jak byly, řekla bych, že jsou tam nějaké změny, měla jsem úkol skoro hotový a najednou to po mě chce opět zvířata, která jsem už dodala :mad:divné.......:cry:
     
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak a mám toho dost!Mám ve zvyku sklidit , zasadit , obstarat zvířectvo - vlítnu na trh , kouknu co mi padne do oka cenově to koupím /Ceny si převážně pamatuji/.
    Fajn, jdu do družstva a ejhle , nějak se nevyznám.Brýle sice nenosím ale nevidím na to /ještěže nemám tuto hru na tabletu či telefonu/.
    Chci dodávat a po té změně jsem vlastně i zapomněla co jsem přesně koupila.
    Zpět- podívám se a než to najdu tak nevím tu druhou věc co jsem koupila-opět zpět.
    Jinak zdá se mi to nebo je to tak? Dodám do úkolu č.1 a hodí mě to do úkolu č.2 , myslím že takto to nebylo, mohla jsem si dodat všechny tři úkoly pod č.1 a pak jsem přešla na další.Takto se musím vracet šipkou vždy zpět.
     
  8. Housenta

    Housenta Pisálek fóra

    No, zvykneme si, jako vždy. Z mého pohledu malé.
    V diskuzi zde někdo porovnával písmo ve skladišti a písmo úkolů a divil se, co může někomu vadit. A z mé strany je to tak, že ve skladišti jsou věci, které znám podle jména (angrešt, borůvka...) a ikonka je mi celkem ukradená. Ale v družstvu jsem znala úkoly podle ikonky, nikoliv podle názvu. Tudíž čitelný název je mi na dvě věci, protože nevím co je to za úkol. Jak píšu, člověk si zvykne protože bude muset, chce-li si s firmou provozující farmeramu stále hrát. Ale z tohoto pohledu tuto změnu nevítám.

    Jo, a ještě (tak pro legraci): Ve starém družstvu jsem měla cíl dostat se na 13 stránek nesplněných úkolů. Skončila jsem na 14ti, cíle už teď nikdy nedosáhnu :( :D

    U úkolu s kukačkami ani nemám nic dodáno, přitom mám pocit, že alespoň část jsem měla splněnou. Má to tak ještě někdo, nebo si to mám nechat prověřit? Děkuji
     
  9. Lelloo

    Lelloo Zelenáč fóra

    Tak by mně zajímalo když je tady tolik nespokojených hráčů zda se nad tím někdo zamyslí a vrátí se to do původního stavu:(já osobně bych to brala hned, je to opravdu nepřehledné:mad::mad::mad:
     
  10. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Malé ikony a tým pádom neprehľadné. Zvyknem si , ale prečo si mám zvykať na horšie? Ja mám rada veci jasné hneď keď sa na ne pozriem a nie študovať čo to asi ten miniatúrny obrázok môže byť.:(
     
  11. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    Aha, já už vím, čím to je. Já jsem totiž měla rozjeté úplně všechny, co mi ještě zbývaly. Ale ty dva nové, kam jsem ještě nehrábla, tam teď mám taky, takže nejsem žádná výjimka. :) Nicméně stále platí to, že v normálních jsou jen farmičkové, zatímco v zahájených je to všechno komplet. :)
     
    2Oslík3 tohle ocenil(a).
  12. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    Mě se to nelíbí, protože je to opravdu strašlivě malé. Stejně jako album na nálepky, ty jsou taky prťavé, že ani nejsou pořádně vidět. Chápu, že chteli změny, ale takhle pidi je o zlost. RT nešlo by to o pár pixelů zvětšit???
     
  13. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    Je to strašný, je strašný, je to strašný co víc k tomu napsat.
     
  14. Mr.Shovel

    Mr.Shovel Pisálek fóra

    Vůbec se mi ta změna nelíbí. Co, že se mi to nelíbí, vyloženě mi to vadí! >:(
    Je to změna k horšímu. Nevidím vůbec žádné vylepšení, nevidím tedy žádný smysl v tom proč ke změně vůbec došlo.

    Nový vzhled družstva mi vyloženě vadí, je to můj názor hráče. Zajímá to RT? Pochybuju.
     
  15. Dandyček

    Dandyček Zelenáč fóra

    • nepiš prosím se zapnutým CAPS LOCK považuje se to za křik a špatně se to čte
    TAK TOHLE SE VÁŽNĚ NEPOVEDLO!
     
    Lelloo, 2Oslík3 a hrabenka1951 tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak to mě rozesmálo. My si tu stěžujeme na malá písmena a modík napomíná za velká písmena, neb se to špatně čte. I ty legračníku!xDxDxD
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Seznam nesplnenych ukolu si vedu v excelu, takze odjaziva mam perfektni hledani, sestrideni a hlavne poznamky, co chci plnit, co mi schazi, dokonce i to co postupne budu delat... takze nic noveho mi to neprinasi, stale to je jen o chlup lepsi nez album... a opet mraky nevyuzityho prostoru, ale skuste na tabletu trefit prtavy tlacitka, zato mrtvy plochy az moc, ale to uz delaji postupne vsude...
    Takze zmena nevadi, proste vlezu podle svyho seznamu kam potrebuju, dodam a zase jdu pryc...
     
    tydýtková a 2Oslík3 tohle ocenili.
  18. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Změny se musí dělat pro to aby se něco dělalo a nepřišlo se na to že tam někdo sedí a nic nedělá. V tom případě je názor hráčů až na druhém místě. Zase si zvykneme jako vždy ale rozhodně bych byl rád kdyby zvýraznili písmena a číslice. Předem děkuji.
     
  19. blanka1981

    blanka1981 Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři, jsem docela zklamaná z nové aktualizace na družstvu... Obrázky úkolů jsou tak malé a nepřehledné, že si asi budu muset pořídit lupu... První zklamání v této hře...
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Je sice méně klikání,pokud mám vše:) ale pokud dodávám tak že hledám SK nebo kombajn,toto mělo přednost plnění,tak se uklikám víc než před před změnou:cry:Nelíbí se mi to též:(
     
    2Oslík3, hroudov a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.