Úprava v družstvu (26.5.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    super ... už se těším a přijdu dom ze školení a zkouknu změny, super dodání vše a i zakliknutí pro oblíbené jako na stonku, dobrá změna...:D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. silák0303

    silák0303 Zelenáč fóra

    Prosím raději nám vraťe do družstva rozdělané úkoly netopíra a vrány je to nezedpovědné že steje nám zablokly děkuji
     
    danielaloblova tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj silák0303,

    aktivuj si při děsivé noci chov vran a netopýrů a vrátí se i úkoly.
     
    -viliem- tohle ocenil(a).
  4. silák0303

    silák0303 Zelenáč fóra

    Dobře ,ale jak nemám tolik rostlin protože pořád je akce a to se nestíhá
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Silák0303: akce na děsivé rostliny? Tak těch tedy v poslední době zrovna moc nebylo.
     
  6. bionta

    bionta Perspektivní autor

    nemám ráda žádné " vylepšené " změny.....vůbec se mi to nelíbí ; vše začíná být překombinované a nesrozumitelné pro některé " starší hravé ročníky " ! ! !
     
  7. bill

    bill Pilný autor

    Ahojte ten co to vymyslel bol asi po poriadnej opici ked to vymyslal tak este asi spal:p:p:p pekne klikanie :D:D:D
     
  8. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Proč máte 2 stejné kolonky (a to normální a zahájené)? Vůbec se neliší, jak můžu mít v zahájených i ty, do kterých jsem ještě nic nedodala? To mi tedy hlava nebere, zbytečné a na nic, stejně to musím zase projet celé. Změna k horšímu a ještě menším písmem by jste to dát nechtěli? A lupu k tomu za floreny nebo ještě lépe měsíční předplatné ne?
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Ty jo, tak nevím jestli si na tohle zvyknu. Teď jsem koupila něco na trhu a hurá jdu to dodat ale ouha nějak se tu nevyznám.Jsem si pamatovala kde co bylo či mi chybělo a teď ?No nic asi nenadělám, jdu hledat.
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Musíme si zvyknúť na iné klikanie, kde sa čo nachádza, čo je urobené a čo nie, zle viditeľné fajočky. Prvý pohľad fajn, ale pre plnenie úloh zase skomplikované, pre RT veľké mínus.
     
    Trepifajksl, bill a maja.rada tohle ocenili.
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    To je vtip?
     
    šebejda a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ty obrázky jsou dost pidi,předtím to bylo lepší.za mě palec dolů:mad:
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Perfektní. Jednoduché, přehledné, jedním slovem - super.
     
    DANKA722, kiki2305 a Iwuska tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bubla321: nevím proč by to byl vtip, takto je hra už nějakou dobu nastavena, jestliže nemáš v Jack shopu aktivovaný chov netopýrů nebo vran nemáš v družstvu přístupné úkoly spojené s tímto chovem.
     
    Pachmina a Iwuska tohle ocenili.
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já jsem se změnou spokojena akorát že je to malé já mám všechny ukoly hotové kromě šlechtěnců a poslední 2 nových ukolů a ty jsem si dala do oblíbených aspoň tam nevidím ty šlechtící ulohy které nikdy neudělám
     
    evainfo, ldivacka a Pachmina tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je to výborné. Jen jsem chvíli tápala, proč mám někde ty vykřičníky, došlo mi to až po chvíli :p A taky to filtrování je super :)
     
  17. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Tak nevím, ale je to děsně prťavý -.-!!! Proč udělali takový pidi políčka, vykoukám si oči o_O. Tlačítko "dodat vše" je dobrý, jinak abych vzala lupu. Za mě žádné nadšení, ale bohužel ... Je to prostě malé, ten rolovací sloupek měl být větší !!
     
  18. bill

    bill Pilný autor

    ahojte ta osoba ktora toto chvali a vravi ze je to super tak nech sa prihlasi do RT a bude spolu snimi vymyslat nove este hlupejsie napady:D:D:D
     
    danielaloblova, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bill: Představ si, že to chválím taky.... jasný, jednoduchý, přehledný... ale má sem cenu něco psát? Sem se může psát jen jak je vše hrozný :-D Ano je pravda, že levá strana s posuvníkem a s přehledem mohla být větší.... popř nastavitelná, ale jinak nevidím důvod na stížnosti. Stejně jako u hráškové akce... taky jasná, jednoduchá a řečí kolem toho jak lačnej kolem .... ,-)
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bill: nikdo tu nikoho nebude urážet a nikam posílat za jeho názor. Názor ostatních se ti líbit nemusí, ale nic a nikdo ti nedává právo je za tento názor napadat. Pokud jsi na to zvyklý na jiných stránkách internetu tak si na ně běž, ale tady pro takové vystupování není místo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.