Úprava v družstvu (26.5.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, nevím, zatím si nemůžu zvyknout. Ze začátku jsem se snažila, ale teď už se mi nechce pokaždé bádat, co znamená co, a co kde najdu.
     
    milostivas a axamík tohle ocenili.
  2. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    tlacitko dodat vse je na nic ja na nej klikla a nemam nic tak me to nepotesilo mej te se
     
  3. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    prosím, môže mi niekto poradiť, mám pocit že v starom družstve som mala vrany aj netopiere, chovná úloha, teraz ich neviem nájsť ? zmizli ? či sa mi to len snívalo, že som ich mala ? fakt teraz neviem ....
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -mamima-,

    pokud nemáš aktivován chov vran nebo netopýrů, tak úkoly ve družstvu nenajdeš. Tento stav je od zavedení chovné ohrady ne od změny družstva. Pokud si chov v Jackově obchodě během děsivé noci aktivuješ, bude ti navrácen ve stejném stavu v jakém byl zneviditelněn. Tedy o případně již dodané zboží nepřijdeš.
     
  5. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    ďakujem za odpoveď, ale ja som ich fakt mala a pritom som aktivovaný chov nemala :sleepy: som v pomykove, ale nevadí

    teraz premýšľam nad tou chovnou ohradou, to ako ten domček na šľachtenie ? ahaaaa, tak asi áno, zrejme som si to odvtedy nevšimla, že mi to chýba
     
  6. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Zdravím, mám dotaz, ve družstvu se mi objevila akce na zvěřinec, teď už zas není, předpokládám že to tedy byl omyl když to tam bylo už dnes a já jsem teda trubka když jsem tam dodala věci.....chápu to dobře:)
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj JáJůjá,

    ano jednalo se o omyl. RT řeší co s touto situaci dál.
     
  8. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Díky za rychlou odpověď, tak zítra bude pokus č. 2 :) Měj se krásně.
     
  9. lienocqua

    lienocqua Zelenáč fóra

    ... nove usporiadanie uloh v druzstve sa mi nepaci - graficky je to cele nejake zmensene, neprehladne zobrazene kolko este treba dodat, treba si to dopocitavat, zbytocne vela miesta zabera zoznam uloh vlavo ... naco vylepsujeme to, co funguje??? o_O-.-:sleepy:
     
    Lelloo tohle ocenil(a).
  10. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    a vrátite nám naspať tie zvieratá čo sme tam vložili ? :eek:
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 16/6/16
  12. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    myslím, tie čo sme dali do tej akcie Zverinec ? včera som tam nahádzala všetky tvory čo mám :(-.-

    Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -mamima-, script proběhl a vše dodané bylo hráčům vráceno zpět. Sama sem otestovala a přesně vše poznamenala a na chlup to sedí. Tak v čem vidíš problém? Nikdo tě neokradl a ještě si na tom vydělala.

    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.