Úprava v družstvu (26.5.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 25/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    krakoramaja, neviem či ti už niekto na to odpovedal :) ale u mňa sa aspoň objavovali úlohy podľa lvl. neboli tam nikdy tie úlohy, kde som nemohla dodať rastlinky alebo stromy z dôvodu, že som na to nemala lvl :) ako je to teraz, neviem.

    Ako tak čítam, niektorým sa páči táto úprava, prečo nie. Ja naďalej zotrvávam na tom, že bola zbytočná , pre mňa neprehľadná a výkričník nevýkričnik, takto neviem ako stojím. Bez ohľadu na rôzne ikonky. Trvá to dlho kým zistím stav , ak vôbec zistím. Hm, a Pajda,mne to trvalo dlhšie, kým som dokončila jednu z úlohu ,ako predtým... Ale ako hovoril v Babičke mlynár /hm on to bol či nie ? :D / Proti gustu nieto dišputát :p Je to môj názor , ale ako čítam mnohým sa to páči, tak nič mi nezostáva len si zvyknúť alebo ujsť. Ešte som sa nerozhodla :music:
     
    farmík84, axamík a krakoramaja tohle ocenili.
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    úprava se mi nelíbí. Kdyby ten čas dali do něčeho efektivnějšího. Navíc museli opravovat některé chyby (skákání na další úkoly). Naštěstí už to moc nepotřebuji tak to nějak přežiju
     
    Lelloo a ldivacka tohle ocenili.
  3. .pasohlavka.

    .pasohlavka. Pisálek fóra

    Ahoj.Tak jsem přijela z dovči a jsem v šoku.Na to aby jsem něco plnila si seženu lupu a pak možná něco uvidím.
     
    Lelloo, farmík84 a ldivacka tohle ocenili.
  4. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahojky,nová verze se mi nelíbí......je to nepřehledné,malá písmenka
     
  5. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, když jsem ve čtvrtek nakoukla do družstva, musím popravdě napsat, že jsem měla takový vztek, že jsem na farmu nešla až do soboty večer. Opět změna tam, kde jí (tedy podle mého názoru)není potřeba. A vůbec se mi to nelíbilo. Ale stalo se a bylo třeba se s tím poprat.
    V sobotu už mi to nedalo, a řekla jsem si, že snad ještě nejsem tak hloupá, abych se i tuto úpravu ve hře nenaučila ovládat a v ní se vyznat. V reálném životě se s inovacemi také peru den co den. A asi po 5-ti minutách jsem na to přišla a nyní už v družstevních úkolech brouzdám stejně jako před úpravou. To co se dříve rolovalo ze z hora dolů, se teď stránkuje zleva doprava a obráceně.
    Písmo se mi menší nezdá.
     
  6. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Nové družstvo mě nejdřív šoklo, ale už je to v pohodě:mad:;):)
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Nové družstvo se povedlo,je super ;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 1- .Nějak mně vadí že po rozkliknutí úkolů, jsou tam jen obrázky a ne názvy kategorií. Časem se to ale jistě naučím.
     
    krakoramaja a ell1956 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ale vždyť se tam objeví ta bublina s popiskem o_O:)
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych byl spokojenější, kdyby na mě vyskočila bublina s popiskem, v kterém úkolu je kombajn a SK
    :D
     
  11. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    :) no nie je problém naučiť sa ovládať družstvo. problém je , že je to prešpekulované a zbytočne . Ale ako som tu už podotkla, musíme to prijať, ale je to další čierna bodka v tejto hre. Pre mňa zdĺhavé , predtým som vedela, že úlohu, ktorú chcem plniť je napr. na 15 strane, klikla som tam a bolo to. Teraz môžem rolovať a sledovať, kde to asi je.... takže tak. ale čo už, aj v skutočnom živote inovácie nie sú lepšie, len iné a človek musí byť v strehu. Ale je to únavné, už tieto hry nie sú o tom, že si oddýchnem :(
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Shanigan, chápu, že je to nezvyk, ale nová úprava se dá nově používat, tuhle záležitost můžeš vyřešit tím, že úkoly, které tě zajímají, si označíš jako oblíbené. Pak se ti kliknutím na oblíbené otevře seznam pouze těchto úkolů a k nalezení máš ten, o který se zajímáš, mnohem snadněji.
    I mně se zdála předchozí úprava o něco přehlednější, v tom se s tebou shodnu, ale vidím i řadu kladných změn, možnost dodat do úkolu vše naráz, nebo i to označení do oblíbených, to předtím scházelo.
     
    kiki2305 a švestinka tohle ocenili.
  13. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    najdu někde splněné úkoly jako dřív?
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Zvoneček, splěné úkoly tam jsou, když rozklikneš seznamy, tak je tam myslím zelená fajfka - na konci seznamu, ta označuje splněné úkoly.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
    skalara.v tohle ocenil(a).
  15. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Nejsem spokojen,stará verze je mnohem lepší...
     
    Lelloo a axamík tohle ocenili.
  16. Aspirinek

    Aspirinek Pisálek fóra

    Stále vidím v názorech převládající negativní reakce na nové družstvo. Za sebe musím přiznat, že když jsem se tam rozkoukala, tak mi to začalo připadat docela SUPER. Obrázky v levé liště jsou sice menší, ale zase si můžu označit oblíbené nebo vybrat kategorii. A za skvělé považuji také možnost rychlého dodání všech surovin najednou.
    :)
     
  17. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Některé změny jsou fajn, některé se mi nelíbí. Nestojí to za rozčilování ani za jásání. Prostě si zvykneme.
     
    evainfo, Xenie6161 a skalara.v tohle ocenili.
  18. slunecnice-22

    slunecnice-22 Zelenáč fóra

    Nešlo by to zase vrátit zpátky. Je to velice nepřehledné a nedá se v tom vyznat. Špatně se v tom hledá.
    Nezůstala zachovaná možnost dodávat plodiny po jednom, takže pokud si setřím kombajn, nemůžu si nechat jen jednu plodinu, ale celý balík plodin požadovaný v konkrétní části úkolu.
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    slunecnice-22: Možnost dodat jen určitý druh zboží tam je... i počet ks jaký zrovna chceš. Přímo pod zbožím (plod, plodina, zvíře...) je tlačítko "DODAT"..... nemusíš používat to dole "DODAT VŠE". To je tam jen pro rychlé splnění, aby se nemusel člověk crcat po položkách ,-)
     
    axamík a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To není pravda - můžeš dodávat jednotlivě a můžeš dodat všechno najednou, jsou tam obě možnosti.

    Jo, tak Casey byl rychlejší :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.