Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na kompletní splnění první části akce je potřeba 51.900 ks Džbánkové kytičky !!!:eek:o_O
    To by ten Marigold měl dávat alespoň 300% BZ ke sklizni a 20 beden s jabkama k tomu!:p
    Ještěže už to mám od včera za sebou.o_O
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z tebou je radost hrát. Zase mám mindrák z vlastní neschopnosti.:D Jinak gratulka všem rychlíkům8)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143, když ten neskutečný počet vydělíš 10 (protože první a poslední den je vlastně půlka), máš 5.190 rostlinek za den. To zas není taková katastrofa i pro nás obyčejné farmáře, co nemáme prales z obrstromů a Jacky a tak 8)
    Ale občas těm rychlíkům závidím, mají víc času na jiné věci, než na farmu :) Ale dala sem se na vojnu, musím bojovat, teda sázet a sít, sklízet, krmit a kydat... xD
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
  4. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den už byly provedené změny nebo ne?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1- Dobrý den, změny ve FAQ k akci již byly provedeny.
    KUK TADY
     
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    ale bedna s jablky mi pořád nabízí jen jedno jablko, 2 jablka, 1 hrušku..... mám dekorku stáhnout a zase vysadit?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bedna s jablky - její obsah má být upraven v týdnu. Kdy přesně nevíme.
     
  8. bionta

    bionta Perspektivní autor

    dobrý den,nikde ty provedené změny nemohu nalézt....děkuji
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bionta - hezké odpoledne. Změny byly provedeny od druhé etapy dále (dodávky i odměny jsou nyní aktualizované). U první etapy se nic neměnilo. Takže můžeš mrknout do FAQ k akci
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Všechny srdečně zdravím, dokud nedám vědět, tak ty bedny neotvírejte. Dneska měla změna proběhnout se slovy možná a zase je ticho po pěšině. Taky to info sbíráme po částech a když nikdo nereaguje, tak musíme jen čekat, až nás někdo milostivě informuje.

    Díky Danda
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No copak bedny, ale listkum se nechce davat bonus na kole stesti, takze se placam v 7 ukolu... ne ze tech 6 mam hotovych, to vubec, jdu jen po dekorce a vubec to neubyva... delam 2 ovocne punce ze sklizne a to teda neni moc rychly...
    Dekorky na stonek bych mel dat, ale vsechny upgrady nevim, to bych musel moc pocitat a tak nejak uz toho je moc, neni sila se s tim namahat, stejne se vsechno meni pod rukama :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: taky se na bonusy z větrného mlýna jen dívám, jak se protočí. Ale našla jsem v Zásobárně tohle:

    [​IMG]
    Ještě tam mám na poličce jeden, ten nechám na někdy příště...
     
    evainfo, k.vitek a danda-vnovis tohle ocenili.
  13. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Y_n_O

    a když si k tomu dáš pinkie pie, tak se čas bonusu prodlouží skoro na 32 hodin :D
     
    zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    hel.cak: dík, byla jsem tak nadšená z toho objevu, že jsem na dortík zapomněla, poník už je tam :)
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jsem taky měla tento bonus, ale bohužel pouze 1.
    Aktivovala jsem ho o víkendu a docela jsem poskočila jak ve Fotbale, tak na Farmě s ovocnými poháry... ale stále je to málo.
    Zkusím pootevírat bedny v liště, jestli na mě ještě nějaká taková nevyskočí.
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)
    danda-vnovis : neboj, žádnou bednu neotevřu, rozhodla jsem se, že raději ani nezačnu xD Tyhle dlouhodobé akce mi fakt neba. Všem co plní přeji, ať vám to jde pěkně od ruky:inlove:
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak stále postrádám informaci,jak to bude s hráči kteří nakoupili upgrady Marigolda za FL. Bohužel jsem jeden také pořídil, za těžce získané floreny z akcí.
    To mě pak bude jeden upgrade strašit navěky v liště?!?Když je jich potřeba jen 20 ks.o_O
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, nebude ti strašit (v liště). Při max upnutí se počítá i s těmi 3 zakoupenými závěsy) ;)
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, ale teď su mimoň. Ještě jsem nečetla opravené požadavky, ale měla jsem dojem, že po opravoúpravě za akční rostlinky dostanu všechno, co bych jinak musela koupit. A když už někdo koupil, jako kaolín11, vrátí se mu měna. Jinak by musel hlídat a pěstovat míň. Asi mi to nemyslí nebo nechápu nebo oboje...
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahojek, je to info z hůry, tož věřím, že to tak je - na max up se počítá i s těmi zakoupenými závěsy :)

    Edit: Byly přidány tři upgrady (viz změny ve FAQ):
    Ve FAQ u dekorace to zatím nemáme, ale dopíšeme, až dostaneme oficiální názvy ;)

    21 - 5125 BZ/TBZ; 5x bedna s jablky; +30% z dekorek na 2 hod
    22 - 5250 BZ/TBZ; 5x bedna s jablky; +30% z dekorek na 2 hod
    23 - 5400 BZ/TBZ; 6x bedna s jablky; +30% z dekorek na 2 hod

    Takže pokud ugrade nezakoupím, dostanu se na Doktora Newtona Marigolda (5000 BZ/TBZ; 5x bedna s jablky; +30% z dekorek na 2 hod):)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.