Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    No tak to nebudu mít celé a stane se něco ? Je mi to celkem fuk.
     
  2. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Hry idú od 10 k 5. Nálepky ako odmeny? :-D :-D :-D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sousedko, můžeš přece jabka nahradit, jsou dvě možnosti mletí: akční + jabka + hrušky nebo akční + meruňky + kdoule ;)
     
    k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tolca - kalendář je orientační. Sleduj v Centrále vlákno Akce ;)

    Apachie1 - myslím, že i bez těch tří upnutí je to velice slušná dekorka :)
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nedaří se mi to ani přečíst, tak nic, zůstanu u fotbálku a na farmě si dopěstuju něco do družstva.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pěstuji bez SH i bonusů jen s MJS ,daleko se nedostanu ale zato jsem si udělala oslavu s balony a uvolnila jsem i ufa. Je hezké se na to koukat a zapomenout na nějaké hurá akcexD
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    70zinka: tak nějak nechápu, vždyť nálepka je odměnou v každé akci
    taky jedu jen s MJS a na víc jen na hlavní (201 polí),takže velkou slávu neudělám,ale co udělám to bude, svět se nezboří a chléb(ani ten tekutý) taky levnější nebude. Nikdo mi pistoli u hlavy nedrží, abych akci dělala či ne, stejně tak abych něco kupovala, prostě si hraji pro radost ze hry samotné, svým tempem, svým stylem, s nadhledem, kdy chci a jak chci, občas překvapím i sama sebe:D
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Sklidila jsem první bednu s jablky.
    Byla v ní 1 hruška.
    Musím to štěstí jít rozchodit....
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ynko, já vím, ale mně právě vadí to dokupování..Byla jsem zvyklá vše dokončit "prací" na farmě..
    Ale už si snad zvykám... xD
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1: jj, kdesi jsem četla, že člověk si zvykne na všechno, aj na šibenicu, ale to jenom jednou 8)

    Jedno vylepšení už mám, zjistila jsem, že v úkolu č. 2 můžu ušetřit 2000 rostlinek, tam stačí splnit jen stříbrný, abych se dostala na třetí. To je fajn :)
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ako som rád hral farmu,ale tá radosť už pomaly ubúda.Susedia mi padajú a za chvíľu sa bude červenať druhý.Akciu nerobím,nemusím mať všetko.Prídem 3 x na farmu pozbieram,zasadím a padla.
     
  12. zina

    zina Perspektivní autor

    Fontána s ovocným punčom - Rad zázračných výhonkov
    podľa riadku v hre neposkytuje bonus o 5 % rýchlejšia výroba krmiva po dobu 2 hod., ako je uvedené vo FAQ.
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také 1 hruška,aspoň jsem se zasmála,ale je to spíš k pláči i když je to jen hra...
     
  14. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Hurá, já 2 jablka.......:):):)
     
  15. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    1 jablko!! Chlapi já sú tak šťastný!!!
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ani já netrhám partu: [​IMG] xDxDxD


    Zino: máš pravdu!
    FAQ:
    Řádek: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/8/19
    Honzulka05 a dadunek tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, danda píše, že se dozvíme o změnách v průběhu víkendu. Tož budeme čekat, já budu pěstovat dál přes noc, akorát nebudu dávat do mlýna, protože ráno jdu spát, mám zítra a v neděli noční, tak se o prvních změnách dozvím až zítra večer :)
     
    evainfo, danda-vnovis a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To jsem pochopil že mám čekat a teď se nic neví, ale jde mi spíše o to, že nic jako změnu jsem nezaznamenal - myslím teď - takže nějak netuším jestli mám jakoby normálně pokračovat, nebo mi to dodané vrátí a mám teda čekat nebo co bude. Někteří už mají splněno, a teď jako co s tím.
    Je problém přímo s ůkoly nebo dodávkami nebo počtem ..... ?

    Jako počkám, to mi vrásky nedělá, ale nějaké předběžné info ve stylu "nedodávejte" by nebylo na škodu.
     
    alderonka a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No kytku asi měnit nebudou. Takže budu pěstovat, nebudu mlet, nebudu dodávat a pak se uvidí. Mám výhodu v tom, že jsem lemroidní farmář, tudíž mám hotový první úkol a stříbrnou dvojku, takže mi o nic nejde. Žádná ztráta urychlovátek, mazlíků apod...
     
    Trepifajksl, babako a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.