Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Mám hotovo :) Jednu úkolovou řadu jsem nestihla,tak mě chybí hrušková šťáva na stonek :( Netuším jestli se bude dát nějak jinak získat v budoucnu.Posílat při O&D možná časem.Je to škoda,budu doufat

    [​IMG]

    Mám zupgradováno na: Doktor Newton marigold I.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To já ještě finišuju, oj,oj, ještě nějaký cukr je potřeba, hnojím čím se dá :)

    Edit: já musím, protože se sápu právě po tom stonku ,-)) doktor má taky smůlu.
    Teď jsem se orosil, že mi chybí jedna šťáva, ale je ještě na ploše, bonusovka.

    Edit: můj dr.se jenom sluní xD
     
    Naposledy upraveno: 31/8/19
    jesterka74, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už nehnojím, naopak hážu bobka xD Doktor se musí spokojit s tím, co má, já mám řádek a skleničkodžbánky a to stačí ;)

    EDIT: v tom případě tvé hnojící úsilí chápu. Taky mám slunícího se doktora, na úrovni IV.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/19
    dasa1143 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    akce komplet, dr Marigold na max.... jmenuje se Doktor Newton Marigold IV.
     
    maminka78 a evainfo tohle ocenili.
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já mám Doktor Newton Marigold I - to je asi v pořádku?
    Pouze ze hry zadarmo..?Rozdíl jsou asi ty 3 kupované?
     
  6. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj zahradnice4,

    ano, máš to v pořádku, rozdíl v názvu dělají skutečně 3 dokupované upgrady ;)
     
    Honzulka05 a zahradnice4 tohle ocenili.
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Akci jsem dokončovala až včera odpoledne. Sice bez stresu, nehnojila jsem, ale stejně se mi celá ta měsíční akce vůbec nelíbila a dát ji během prázdnin, když jsou lidé pryč, není úplně šťastné, když vezmu, že ta dekorka není špatná. Jakýmsi zázrakem ji mám tedy komplet, bez těch dokupovaných upgradů. Frflám jen pro formu :), ale stejně už takovou akci znovu nechci :D
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    uf to jsem se lekl taky mám jen [​IMG]
     
    zahradnice4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. ratatule70

    ratatule70 Pisálek fóra

    Ahoj, spíš otázka na podporu hry( nevím kam jinam vložit) mám všechny šťávy, ale do stonku mi nejde vložit pomerančová šťáva, ale v inventáři ji mám. Kde je problém?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ratatule70: dekorace je označená +, proto musíš dekoraci nejdříve dát někam na plochu a vyčerpat bonusy, které dává. Pokud o bonusy nestojíš, stačí položit na plochu, zbourat a už ji do řádku vložíš.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) No konečně. 8)

    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    satelit, já budu plnit řádek až zítra, jedna sklizeň pomerančové a hroznové šťávy mi ještě chybí; prostě jsem po získání zazdila, že jsou s pluskem, no... xD
     
    davidson00, babako a satelit tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Poslední šťáva sklizena, stonek stonkuje :)
     
    satelit a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.