Úkoly Fontány s ovocným punčem (1.8. - 31.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu... proč ne... že. :) moc se mi líbí dekorky.
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do akce se možná pustím a možná ne,nevím že bych si sáze 2.srpna na políčka a pak sklidil až 9.srpna,protože jedu s rodinou na dovolenou,ještě o akci popřemíšlím o tom jestli ano či ne,stejně to nedokončím xDxD
     
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    V prvním ú:eek:kolu nejsou padátka nebo zase blbě čtu?o_O
     
    Honzulka05, vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: čteš dobře, padátka (vidličky) jsou až v poslední části :)
     
    dasa1143 a vilm4 tohle ocenili.
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nó,znáte to-nálepky a šmytec.Tohle pro mne není-maximální pěstování a minimální efekt,nenene.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    A to zase čteš špatně ty - padátka jsou ve třetí části (19. - 25.8.) :-D
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    makak-magot, jo, čtu blbě, ony jsou ty části čtyři :oops:
     
    makak-magot tohle ocenil(a).
  8. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, počítám a počítám a za 11 dní mám napěstovat akční 81x450 =36 450 na poháry a ještě k tomu dodat 16 350, to jako fakt???
     
  9. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    zase akce na farmě, všeho moc škodí. Nemáme právo na chvilku klidu nebo dovolenou? Asi ne. Vím, že akce dělat nemusím, ale proto přece hraji. 100x nic umořilo osla. Neustálé akce otráví hráče
     
    charina tohle ocenil(a).
  10. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Ahoj, já mám od začátku akce zamčenou pirátskou zátoku, nevím zda to souvisí s akcí nebo jestli je to nějaká chyba?
    EDIT : Y_n_O: aha díky to mě nedošlo
     
    Naposledy upraveno: 1/8/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plinto, když jsou výprodeje nebo slevy ve farmářském obchodě, tak je zátoka zavřená pokaždé; tam jsou přece také slevy a nemůžeš mít slevu ze slevy, že, to by naši majitelé přišli na buben ;). Souvisí to s akcí, ale ne s touto, s čutanou :)
     
    Plinto a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Ne jako fakt, ale doopravdy ... pokud teda chceš fšechno :music:
    Celá ta akce je pěkně vypečená ... dodávky v ostatních částek taky stojí za to -.- .... ať jdou k šípku ..... takže budu muset něco oželet ... celej měsíc pěstovat akční do zblbnutí teda nebudu :oops:
     
    zahradnice4, anajavonuj a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já zas budu xD A když nebude stačit na všechno, tak se z toho nepotento... moc se mi líbí ty dekorace.
    Ryby jsem taky lovit nechtěla, protože je zmršili, a nakonec mám oba řádky do stonku. Tak to třeba klapne i tady...
     
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak jsem si jednou na fotbale kopla a musím opět dlouho čekat, až dopěstuju...
    že bych si rozpěstovala i tuto akci? I když jsem se zařekla, že si vyberu pouze jednu?
    Trochu mě vadí ta etapovost. Když 1 etapu vynechám... už to nedoženu. Jako u Rybaření :(

    EDIT: Eh, jen Jablek mám ve stodole málo... pouhých 107 ks :D
     
    Y_n_O a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Jupí celý měsíc volno nejedu kdyby to bylo na stonek ne 2 hodiny ale aspoň 8 i více možná bych to jela ale je doba dovolených asi si raději budu syslit do stodoly nebo plnit šílené družstvo takže u mě mám vyřešeno ani to nebolí. Už si akce vybírám a je to super na prázdných řádcích ve stonku už toliko nesejde. Všem co jedete mnoho zdaru ať se daří. Janča
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  16. tolca

    tolca Pisálek fóra

    tedy nevím jak vy, ale já v kalendáři žádnou novou akci na dnešek nevidím. V 10 hodin jsem to kontrolovala a nandala do mlýna na 70 hodin mletí krmiv. A ted koukám jak blázen, co to na mě po přihlášení vyskočilo. >:(
    Nepřehlédla - ani ted na foru v kalendáři není - je tam :
    pomocníci předplatné, fotbalová horečka, sousedské rozdávání, výprodej retro a supervýprodej
     
    Naposledy upraveno: 1/8/19
    modrýměsíc tohle ocenil(a).
  17. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Asi jsi tom tom nepřehledném počtu akcí přehlédla
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Máš pravdu kaolíne, maximálně získáš ze hry 17 upgradů a poslední 3 si musíš (pokud chceš mít i ten nejvyšší) dokoupit za celkem 255 FL!?! Zase někdo upadl na hlavičku o_O

    Takže pílí už opět nedojdeš ke všemu? Ani nějak nevím, jestli to má smysl vůbec začínat...Ještě kouknu na odměny a uvidím.

    Přiznám se, že mne nadšení a radost z hraní farmy posledních pár měsíců díky hamižnosti a nenažranosti RT nějak opustilo! Teď už jedu ze setrvačnosti... A v klidu akce vynechávám...
     
  19. llew65

    llew65 Vážený autor

    Hurááá! Konečně další akce, kterou s klidným srdcem vypouštím. Čekal jsem, co přijde, až budu na dovolené, a tímhle mne RT moc potěšil. Jen tak dál.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, ale to přece bylo třeba i u továrny, že bylo několik vylepšení za floreny a zbytek z úkolů. A protože já jsem si byla jistá, že neuhraju všechno, ani jsem o nákupu nepřemýšlela.

    EDIT: a pokud se nepletu, nakonec dali možnost dokoupit všechna vylepšení...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.