Diskuze k soutěžním fotkám "TOP3"

Discussion in 'Archiv - Ostatní' started by evalumar, Aug 20, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Příjemný večer všem. Mé nesoutěžní velikonoce.

    Velikonoční kraslice

    Máťochov, 10968496

    Mějte se prima.​
     
  2. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Krásný večer všem,
    pár kol jsem tu nebyla8), ale už jsem zase tady a přináším i já svoji soutěžní velikonoční fotečku..

    Vajíčko ...skoro malované .
    ID:32771900
    Super-obr strom XXL

    Prosím tedy o zápis....zatím páááá
     
  3. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji krásný páteční den...:)
    Vypadá to, že sluníčko začalo hřát.
    Dlouho jsem nevědala jak pojmu téma velikonoc. Nakonec jsem to vyřešila formou hry s mojí dcerou. Vylosovala písmeno K.
    Uff...že raději neříkala abecedu rychleji...:D
    Vytvořila jsem obrázek do soutěže, kde je vše na písmeno K . Chyběl mi rámeček velikonoc a moje dekorky bohužel nezačínají písmenen K ,
    pomohla jsem si takto a kraslice , králíka a kapustu doplnila do rámečku.

    To však není předností v hodnocení, jenom dodatkem pro moje oko, né pro vaše.


    Na fotce jsem použila vše, co jsem měla od písmene K...(kukuřici, kapustu, květák, kruhy v obilí..na ozdobu kostatce z dekorek květinového králíčka a květinový trakař a ze zvířeny králíky...sice oranž, ale první název je králík)

    Název:
    >> Kapustovo kukuřično květákový králíci<<
    ID: 1132272
    Julinka11
    odměna: Super obrovský strom XXL


     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    Je tu piatoček po 12.tej, a tak si dovolím Veľkonočné kolo uzavrieť.
    Hlasovať môžte ako obvykle už dnes od 17:00hod. v
    >súťažnej téme<
    Držím palce súťažiacim a pekný dník prajem
     
    Julinka11, nona2222 and lacrima like this.
  5. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Děkuju, mousicko, už jsem odhlasovala a nikoho tam ještě hlasovat neviděla, tak asi tentokrát jsem v tom první..
    Mám teď špatnou psychiku, je mi do breku, a ty bílé lilie na mě působí jako pomoc.. tak v těch obrázcích zvítězily.. omlouvám se ostatním, ale jinak to nezvládnu.. jak co na mě působí..
    Všichni je máte pěkný ty obrázky a každý má něco do sebe a stál hodně práce a všeho, já vím.. :(
     
    lacrima likes this.
  6. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Súťažným aj nesúťažným veľkonočným srdečne blahoželám!

    [​IMG]
     
  7. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný večer všetkým, pripájam sa ku gratulantom ...

    [​IMG]
     
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Všem výhercům moc gratuluji a doufám, že teď se zúčastním, že tu moji hlavu něco napadne :D
     
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  10. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Taky gratuluji všem výhercům a myslím, že tentokrát se asi nezúčastním. Plačtivost me neopustila, nápady nejsou, pravé zápěstí od klikání a dalšího potřebuje odpočnout, celé tělo taky, i oči.. a nová "česká" akce bude opět zcela vyčerpávající pro mě.. A nevím, co ještě všechno bude v reálu..
    Děkuju moc Pepe za ocenění mého obrázku, potěšilo mě to..
    Kdybych se alespoň dočkala dalšího vláčku na stromy a mohla získat ty obr stromy tam.. Když tady nic.. Jenom 3 vítězové můžou být.. ostatní za svou námahu nedostanou nic.. :(
     
    lacrima likes this.
  11. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Krásný pozdní večer, vlastně už ránko..
    Prvně bych chtěla poděkovat za vaše hlasy a bodíky, které mě dovedli až k prvnímu místečku v mojí/naší milované TOPince.
    Děkuju moc všem ....

    Taktéž i já gratuluji k druhému a třetímu místu Lacrimce a Pachmině
    a přináším něco na památku.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Krátce jsem přemýšlela:music: jaké zvolím nové téma...ale opravdu jen krátce...:p
    A jelikož nám zítra, vlastně už dnes začíná tak "dlouho očekávaná "
    "Česká akce"
    Tak je jasné, jaké téma jsem si zvolila.

    "ČESKÁ FARMA"
    [​IMG]

    Můžete použít vše co chcete, stromy, rostliny...dekorace, ale opravdu by to mělo být ryze české,
    a ne aby nám tady skákali klokani;) že ....
    Tak páááa těším se na vaše obrázky .....
    [​IMG]

     
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

     
  13. mamba54

    mamba54 Stará škola

    [​IMG]


    Blahopřeji vítězkám, měly moc krásné obrázky a těším se na další :)
     
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Ahoj Hani...
    z tvých příspěvků vnímám hodně melachlolického pohledu na svět. Trápí mě to, jelikož jsem člověk, který rád pomáhá druhým. Chápu, že máš zdravotní problémy, ale kdo je nemá a mnozí ještě větší, jen je neříkají, nepíší a mnohdy je jim daleko hůř, než tobě a přijdou, písnou bez sebemenšího náznaku a jdou zas po svém. Nechci se tě nějak dotknout, jen mám prosbu, zda by tvé příspěvky nešly formulovat o trošku pozitivněji. Víš, manipulace je dost háklivé téma a nechci ti ublížit, ale začínáš to dělat. ( i citové vydírání). Možná, i to ti zhoršuje tvůj zdravotní stav, jelikož není u tvé osoby dosaženo cíle, který chceš ty sama a vynoložíš na něj svůj volný čas v domění, že je vše krásné, a zrazu se nesetkáš s tím, co sis vysnila. Vytvoř fotku, napiš průvodní list, co a jak a dej tomu všemu volný průběh. I ostatní hráči dělají pro svou soutěžní fotku maximum, taky nad ní stráví chvíli, než vše doladí. Vloží a jdou si po svém, napíší svůj prolog k tématu a končí. Odešlou zprávu FM mousicka a tím je pro ně vše ukončené. Pak se děj vůle boží, jak kdo zahlasuje...a o tom to je. Proto je to soutěž a mohou být jenom 3 vyhlášení...:)
    Strašně ráda bych ti chtěla pomoci překonat tvojí depresivní náladu s pohledem na život, který zrovna cítíš a mnímáš. Chápu tvojí náboženskou víru, a určtě i tvá víra tě drží nad vodou v tvém životě, nemám nic proti tomu, jen by tvá ruka měla vést příspěvky odlehčeji, bez emotivních náznaků k citové deprivaci, proto nesmutni, že někdo vyhrál v soutěži a ty ne.... Pokud si budeš chtít o všem popovídat, písni mi na farmu a určitě nalezneme řešení, jak se spolu spojit v pomoci pro tebe...:)
    Přej jim a bude ti přáno.
     
  15. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky..pěkný den přeji..

    Děkuji všem za hlásky..gratulace.. dárečky..krásné obrázky.. a také jednu gratulajdu posílám..dárečky hned jakmile dojdu na farmu..Nové téma prima..jestli bude čas...nápad a nálada..tak se určitě o něco pokusím..

    [​IMG]

    Taktéž gratuluji i vítězům nesoutěžních obrázků..

    [​IMG]
    Pro Borůvku..na jaký nick..se ti dá psát?..zkusila jsem ..malý.. velký..s kroužkem i bez..no neustále mi to píše..že hráč neexistuje..:(
     
    Last edited: Apr 14, 2015
  16. lacrima

    lacrima Ikona fóra



    Zdravím všechny vespolek, ahojky účastníci (i neúčastníci ) TOP3,
    milé farmářky a farmáři ,gratuluji úplně všem , kdo se zúčastnili v soutěži,
    gratuluji vítězům soutěžním i nesoutěžníma moc děkuji za vaše hlásky i za dobrůtky .
    Jsem moc ráda , že se vám moje Velikonoční barvení vajíček líbilo
    a těším se na nové téma , na Vaše ztvárnění typické české farmy.


    [​IMG]
     
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Gratulajda všem umístěným v posledním kole topky. Těším se na české výtvory plné chmele deluxe;)
     
  18. annacer

    annacer Veterán fóra


    Blahoželám víťazom TOP3

    [​IMG]
     
  19. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem.
    [​IMG]
    Zdravím vespolek,
    Sluníčko svítí, příroda se nám pomalu probouzí,
    začíná vše kvést, motýli a včelky už nám poletují,
    téma pro Topku je super - ani sem nemusela moc přemýšlet
    a má inspirace vedla do našeho kraje - Ústeckého kontkrétně "Litoměřic",
    zvolila jsem jako plodinu "Víno"- mimochodem mé oblíbené ráda si ho dám jen tak nebo jako tekutý mok,
    už teď se mi sbíhají sliny - pro fotečku sem nyní zvolila jednoduchost, snad se alespoň trochu bude líbit....


    Soutěžní fotečka prosím o zapsání:
    Nick: Pepe4467
    ID:30668371
    Odměna v případě výhry: Obrovský prasečí chlívek II: Oranžový
    odkaz:http://www.pictu.cz/image.php?di=818G
    Název: Česká vinice


    [​IMG]

    [​IMG]
    Hani obrázek pro Tebe a nekoukej na svět tak černě,
    Já v této soutěži nevyhrála ještě ani jednou a svět se nezboří,
    a i když to bude trvat trochu déle věřím, že i obr. stromy získáš,
    když někdy bude akce obchodovat - darovat pokud půjde darovat,
    pošlu Ti ho, i když si myslím, že životně důležitý pro farmu není, dá se farmařit i bez něj....
    Vždycky člověk nemůže mít vše, co by si přál, kde by pak byla nějaká rovnováha a také motivace...
    Mě osobně by moc nebavilo, kdyby každý něco za obrázek dostal a hlavně, jak Ti již napsala Jůlinka ztratila by tato soutěž smysl...
    Ani v životě nemáme nic zadarmo a hned, všude se musíme přičinit a též to trvá než dosáhneme cíle, bohužel v dnešní době si lidé myslí, že je lepší si stěžovat než něco pro svůj cíl udělat, tvůj obrázek se mi líbil, proto sem mu dala hlas a i to by Tě mělo motivovat k další tvorbě obrázků. Dej se dohromady,
    a pak se zase vrať mezi nás tvořit....
    Doporučila bych Ti také, aby ses naučila přijmout, že stárneš, to přeci neznamená, že nemůžeš i tak žít naplno ...

    A jelikož patřím také k věřícím lidem dovolím si připomenout jedno z Božích příkázání konkretně to poslední:

    [​IMG]
    10." Nezáviď svému bližnímu jeho dům. Nezáviď svému bližnímu jeho manželku, jeho otroka, jeho děvečku, jeho býka ani osla – nezáviď svému bližnímu vůbec nic.“"
     
    Last edited by moderator: Apr 18, 2015
  20. anvan

    anvan Velvyslanec fóra

Thread Status:
Not open for further replies.