Farmářský pohár (11.6. - 20.7.2026) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/6/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Systém je spolknul a vyměnil :p
     
  2. polacka

    polacka Baron fóra

    Nemám ani jednu hvězdičku. Bude nějaká náprava? Včera jsem měla čtyři.
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Náprava bude příští týden.
     
  4. hroudov

    hroudov Veterán fóra

    stále nechápu kdy získám ty žetony. akce plním ikdyž tomu moc nerozumím, ale žetony nikde
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - zdravím, žetony získáš postupně v souběžných akcích.

    žetony.png
     
  6. hroudov

    hroudov Veterán fóra

    Skali - to že jsou žetony z doprovodných akcí vím, nějak se tím zkusím prokousat, ono se to nakonec nějak vyvrbí, pročítám to pořád dokola, tak snad i lépe pochopím;)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/26
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ve skopičinách při garážovém výprodeji získáš čtyři žetony v odměnách v sekci Akční - u fialového lovce.

    Fanouškovskoé výbavy získáš více, až dodáš žetony a aktivuješ další autoprodukční políčka. Pak si i vícekrát zahraješ.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/26
  8. mija.kecka

    mija.kecka Osvícený autor

    nějak jsem přehlédl - k čemu jsou zjískané medaile?
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mija.kecka: Medaile slouží k odemčení políček k řádku do stonku.
     
  10. rysak87

    rysak87 Aktivní autor

    Vrátili mě 3 hvězdičky,mám odehraných 6 her,tak to vypadá že za 1 hru je půl hvězdičky:cry:opět se vše povedlo:mad:
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rysak87 hvězdičkové mince byly vyměněny kvůli 2 akcím. Zatím proběhl první skript, který vrátil mince vyměněné kvůli první z nich. Druhý bude následovat.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, nějak se ztrácím v počtech medailí. Pokud vyberu všechny dekorace i s up, budou mi chybět na koupení řádku. Co jsem přehlédla? Někde je nějaká dekorace v odměnách nebo už nevím... Fakt se mi asi domů stěhuje ten němec a papá šedou kůru mozkovou...
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vanda, děkuji, z toho neustálého klikání na zisk globální odměny mi už fakt hrabká a udělala jsem v počtech chybu.
     
    Naposledy upraveno: 17/6/26
    babina51, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Vanda

    Vanda Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O, nie je za čo.
     
    babina51, Y_n_O a -Jara05- tohle ocenili.
  16. popelka-a

    popelka-a Pisálek fóra

    ahoj chci se zeptat? jestli to dobře chápu: pokud budu chtít jen medaile je asi nejvýhodnější plnit jen super střelce? kde za dvě kola získám 16 medailí ale u ursine jen 14? předem díky za odpověď
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Spočítal někdo,jestli půjde zvládnout bez košíků vybrat dekorace s upgrady a řádky?!?
    Jen na druhý kolo( jestli sem se nesek) je potřeba minimálně 48 ks výbavy a na třetí kolo 72 ks výbavy.
    Předem díky za info.;)
     
  18. tykadlo

    tykadlo Stará škola

    kaolín11 no nazdar a já mam zatím naklikáno jen 28 ks výbavy:D
     
    babina51, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Dozorce fóra

    Není mi to jasné, teď jsem odehrála 7 her a začínám zase od jedničky, odměny nevybírám. Mělo by jich být 9. |Jak to tedy je.

    [​IMG][​IMG]
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. Astraia

    Astraia Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.
    Až odehraješ i tu devátou hru, dostaneš se do 2 levelu. Na balonu máš pořád úroveň 7, takže je vše v pořádku ;)
     
    .macca., babina51 a lacrima tohle ocenili.