Deník Honzulky05

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem Honzulka05, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    levl 224 na Bahamaramě a 104 her

     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    už brzy budu mít 108 her a už to nechám toto je skvělé rybaření :D:D
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    už se těším na šlechtící akci mám našetřena 254 kusů SK aspoň budu mít co šlechtit chtěl bych stonek
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    těším se i na akci Obří vír 2 bude to stejné jako minulý obří vír je to na 1 straně doufám že to bude skvělé Mám celkem dost SH tak budu mít ještě víc zelených čárek než dříve
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    nové akce dofám že ti klauni nebudou děsivý
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    žádná sláva

     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    v šlechtící akci je konečně možné získat hodně bodů těším se až si zašlechtím chci se dostat ke stonku
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    z té šlechtící stonek asi nezískám nemám už SK ale při šlechtění kachen vylezla čínská kachna pomohla mi dnes už jsem pokročil o nějaké 3,5 tisíce
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    už mám skoro 6 mega do levlu 92 jsem překvapen
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    video 1/3

     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    video 2/3

     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    video 3/3

     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    čekám na sazenice z obřího víru "XI HU,, a zároveň budu odtajňovat planou růži
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    už jen 2 zprávy na tomto fóru a mám titul komisař fóra to bude něco
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    na Bahamaramě už mám skoro levl 225 a dnes ho udělám
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    tak sazenice na prd samý strašný stromy teď mám ještě XI HU sazenice tak vidím ještě naději a v obřím víru chci dosáhnout na 675 tisíc bodů na baharamu mohl by to být další levl pro mě 226
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    sazenice

     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    mám rozdělaného alchymistu ale zasekl jsem se u nářadí nemám potřebné věci to bude na dlouho
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    sazenice

     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Ikona fóra

    levl 226 na Bahamaramě Sběrač datlí