Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mně promítač pustil po hóóódně dlouhé době včera jednou krvinky a dnes zase jednou krvinky. Nemáte náhodou nějakou protekci, že je u vás tak často? ;)
     
    dana9494, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  2. kobliha01

    kobliha01 Pisálek fóra

    když cvakám krvinky , shodná auta, satelitní mapu apod... vždycky u toho přemýšlím, jaký to má smysl. Neví někdo ze zasvěcenějších , co je to za výzkum? Nebo nějaká konspirační teorie?
     
    dana9494, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Přesně o tomhle uvažuji taky - reklamy chápu, to je jasné, ale kdo platí za to, abychom nalézali stejná či různá autíčka nebo vyhledávali budovy na mapě? Tedy spíš ani ne kdo platí, ale proč platí?
     
    dana9494, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  4. kobliha01

    kobliha01 Pisálek fóra

    jojo, cvakám krvinky , zrovna dneska daly 30 bodů , a představuju si různé hackerské útoky a sledování adres... ale ty floreny jsou tak sladké
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já nevím,můj promítač z kina se asi někam odstěhoval jelikož stále nic a řekla bych že už asi měsíc se mi nepovedlo nic chytit
     
    dana9494, petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně vždycky naskočí úkol, takže vím, že bych měla hledat krvinky, auta či domy, ale pak nastoupí fialový kolečko a točí se točí.... takže nic.
     
    dana9494, petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Si myslím, že to nikdo neplatí, že to je aktivita tvůrců hry. Tím si udržují závisláky stále při chuti, protože těch pár malovaných florenů co rozdají, na nákupy nestačí a tudíž si zbytek potřebné měny každý rád za reál dokoupí.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Asi to tak bude - tak trochu pohlazení po srsti, když už se hráči moc ježí, že nechtějí kupovat ;)
     
    dana9494, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  9. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Když chci spustit kino objeví se mi že mám aktivovaný ad-blocker a že to mám deaktivovat ale netuším jak? nic jsem si neaktivovala pomůže mi někdo ?
     
    dana9494, KOLENO1970 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. .macca.

    .macca. Dozorce fóra

    já už mám sice dneska kino vybrané ale taky se mi to tam ukazuje že mám akt. ad-blocker myslela jsem že jsem někde něco odklikla ale vidím že nejsem sama tak asi bude nějaká chyba
     
    dana9494, KOLENO1970 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. alinkar

    alinkar Rádoby autor

    ano i já to tak mám dneska.Jinak bylo vše v pořádku a někdy jsem i kino chytla.A nikde jsem nic neaktivovala.A kde ad-blocker deaktivovat nevím.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. michalka59

    michalka59 Vévoda fóra

    I já mám tento problém a nerozumím, nevím co po mě chtějí
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm taky mám ad -blocker co to je?

    edit: jj počkal jsem a 65 kb je doma (dnes bez f5 divnéxD)samé kravinkyxDxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 25/10/16
    dana9494 tohle ocenil(a).
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Začalo to dělat po 14hod.... po spuštění akcí... nevím zda je to technicky možné, ale je to tak. Ikdyž to píše tuhle hlášku, tak se po chvilce vše načte a jde plnit daný úkol (měl jsem krvinky)... body připsány.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    počkejte chvíli (asi tak 1-2min.) a reklamy by se měly objevit.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Mám stejný problém.. Jak deaktivovat ad-blocker?
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Apachie1 - koukni nad Tvůj příspěvek. ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    satelit: poprvé jsem čekala 2 minuty a nyní jsem tomu dala 7 minut a stále nic.....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/16
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: a neobjevilo se tam krom toho červeného oznámení i oznámení o tom, že momentálně není žádné video k dispozici.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    pajda361: objevilo se to tam všechno současně, pouze chybělo začáteční "čekej, hledám"

    pajda361: promiň, stále se učím...
     
    Naposledy upraveno: 25/10/16
    dana9494 tohle ocenil(a).