Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    konečne po dvoch sanitačných týždňoch 45 KB .:)
     
    skalara.v, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    s pomocí boží a f5 68 kb doma;)
     
    rolland64, blondmary a dana9494 tohle ocenili.
  3. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    zázračný to čudlík 70kb8)
     
  4. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já už teda hodně dlouho žádné video nezachytila,asi se tam koukám ve špatný čas :(
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pátek:
    Já už asi 6 dní žádné kino a to to zkouším alespoň 10x denně a v různé časy a stále nic... Smutné

    Pondělí:
    Nevím, asi jsem se promítači znelíbila... Zkouším stále a stav nezměněn. Prostě nic.

    Pátek:
    Možná jsem mu šlápla na kuří oko... Stále nic.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
    petaM2001, dana9494 a bill tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já dnes po hodně dlouhé době bez kina myslela, že dostanu alespoň 15 Kb. Ale nakonec se objevilo "cosi je špatně" a šmytec :(
     
    Apachie1, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    v Plzni taky nic :(:(:(
     
  8. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Mne to premieta, dá mi to 15 - 30 KB za deň, aspoň niečo.
     
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dnes zatím jenom 15kb:p
     
    Apachie1, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  10. karbar

    karbar Baron fóra

    Dnes mi kono po dlouhé době dalo 2x15kb.
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dneska ani tuk no do 7 ještě parkrát zkusím a pak hurá na pívoxDxDxD:p:sleepy::wuerg::cry:
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    V kině krvinky - 30 kábéček.
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  13. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    táák a 60kb je doma:D
     
    Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    taky sem dneska zabral 65 kb;)
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) též mi promítač něco pustil, ale odflákl to - samé "krvinky"
     
    dana9494, blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  16. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    která "KREVNÍ BANKA" asi sponzoruje našeho promítače ? 4x15,1x5kb super jen tak dál
     
    Naposledy upraveno: 24/10/16
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dnes je ku mne kino štedré - už mám 3x15 KB za satelity, tak nech nesklame!

    Edit - potešili autíčka - za 15.

    Edit - toto tu nebolo možno už 2 mesiace - 4x15 + 1x5 KB, úspech. Len tak ďalej, nech nám kino premieta!
     
    Naposledy upraveno: 24/10/16
    petaM2001 a rolland64 tohle ocenili.
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Urá, urá ...také mám jednou něco. Právě 2x satelit a 2x autíčka ... a pak nashle příště .
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, tak ten můj promítač nafasoval jen krvinky, ale zase mi za ně dal 65 KB
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Chtěla bych mít vašeho promítače, bo ten můj je úplně vycucanej. Zbyly na mě už jen krvinky za 15 :(
     
    dana9494, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.