Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak včera nic, dneska Makro za za 80 KB xD
     
  2. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska se kino zbláznilo a MAKRO znám nazpaměť :wuerg:: 4x15, 2x5, 1x3, 6x2 a 3x1 sečteno a podtrženo 88kb :inlove::inlove:
     
    babina51 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Ahojte farmári :) Kde to treba zaškrtnúť , že súhlasím s ( neviem čo tam je xD) aby som mohla pozerať aj ja kino :) Nájde sa dobrá duša , ktorá mi pomôže? Ďakujeem
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Poki1409,
    to, že ti nejde kino může mít několik příčin. Ta anketa na zaškrtnutí věku se tu objevila již dříve a komentáře k ní jsou někde v diskuzi. Další možností je, že máš blokované reklamy a s tímto problémem bych ti radila obrátit se na technické dotazy, protože ti neumím poradit.
     
    petaM2001 a Poki1409 tohle ocenili.
  5. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    nezmarka.cz veľmi pekne ďakujem za odpoveď . Nemám blokované reklamy .Teraz som išla skúsiť ísť do kina a pozerám čo to? Satelitné snímky-budovy a 15 kb som dostala .Som štastná xD ale anketa sa mi neukázala na zaškrtnutie žiadna a napriek tomu mi to rovno pustilo tie budovy xD
     
  6. Sona

    Sona Zelenáč fóra

    dobrý den,můžete mi poradit v kíně se mi zobrazí:čekejte prosím a ta tabulka je tam i třeba 2 hodiny,žádné video se nespustí.
    Děkuji Sona
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    makro jedexDxDxDxD
     
    dana9494, rolland64 a babina51 tohle ocenili.
  8. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    jo ale dneska jenom 70kb
     
    Naposledy upraveno: 10/10/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    makro skutečně jede - dnes (před chvílí) jsem klikala trpělivě a opakovaně a dalo mi to 88 KB, to je asi poprvé, co jsem dokázala vybrat maximum ;)
     
    petaM2001, dana9494 a rolland64 tohle ocenili.
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes kino promítá od rána do večera;)
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    makro jede znova tak mám chvíli co dělat xDxDxDxD

    ps řeknu vám je to fuška vykoukat 88 kb;)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/16
    karbar, rolland64 a dana9494 tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD jede, taky koukám na videa
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    Děkuji :)Teď to po dlouhé době zase funguje i bez pročištění...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. dasa1143

    dasa1143 Imperátor fóra

    U mě promítač dnes stávkuje, dal mi dopoledne 30kb a šel domů. Jestli mu taky není zima jako mě:p;)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  15. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska je to super zatím 0kb
     
    petaM2001, karbar a dana9494 tohle ocenili.
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    V Plzni se taky stávkuje :(:(:(
     
    dana9494, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    njn zlaté časy makra asi skončili dnes jen zatím 15kb ale ještě tam parkrát zabrousím :oops:

    ps brousím od včera a jen 15 kb:(
     
    Naposledy upraveno: 14/10/16
    dana9494 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je to rozbitý xD Odklikávám stále pokračovat, než se to zasekne a nejde to dál. Tak je po KB
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    promítač si dělá co chce, zřejmě nemá stanovenou pracovní dobu - předevčírem 2x15 KB, včera večer mi doplnil dalších 2x15 a 1x5 a dnes zatím nic
     
    dana9494 a karbar tohle ocenili.
  20. karbar

    karbar Baron fóra

    U mně včera jednou za 15 a dnes také a vyhodily mě ven.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.