Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    šebejdo a nejsou lepší floreny(140)?já nesyslím já měním 4400*20 je podle mě [​IMG] ještě chvílu a bude třeba výrobna na baha;):p
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dnes 80 KB, sice jednotvárně stále dokola video Macro, ale co už, za ty bodíky to stojí :)
     
    vilm4, danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    furt dokola makro ale KB to jistí tak šup šup do kina:p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    88 KB, Makro jede xD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sice furt dokola makro ale za 2 dny 8 florenů je 8 florenů tak šup a koukat do zblbnutíxD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    No makro jede,ale mě to ted asi 7 krát dalo po 2 bodíkách.Že by se unavilo ?-.-
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    to ti dalo jen zbytek z předchozí várky ... až uplyne tuším 24 h od prvního spuštění za 15 KB, tak cyklus začíná znovu
     
    vilm4, danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    petaM2001 napsal: šebejdo a nejsou lepší floreny(140)?já nesyslím já měním 4400*20 je podle mě..........atd

    Jasně, že máš pravdu. Určitě je ideální kinobody ihned vyměnit za floreny. Ale kdybych uměl sem vložit obrázek se svými nasyslenými kinobody, byla by to paráda, ostatní latifunďáci by na to čučeli :D. A věř mi, že bych hned potom kinobody za floreny vyměnil:p. Ale já na to příjdu, já sem ten skrýn jednou vložím;):D

    EDIT admina: obr ze smazaného příspěvku

    [​IMG]
    snad ti to udělá radost. :) danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/16
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no vidíš že to jde tak šup šup a měnit:)
     
    vilm4 a šebejda tohle ocenili.
  10. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    Dando, ten skrýn jsi tam nějak narval ty ?? Protože jinak vůbec netuším, jak jsem to udělal já.....???
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, já to mám s kinem podobně jako s vrtačkama :( Jednou mi pustili autíčka a pak mě vyčutli. Zkouším to, zkouším, ale marně o_O
    Tak ještě krvinky byly ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dnes 68 KB, musím toho využít, předpokládám, že pak zase bude mít promítač dlouhou dovolenou ... stojí to spoustu pokusů a taky restartů, ale nakonec to v poslední dny dalo na 20 Fl
     
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    O jakém Makru to píšete? Na můj server to ještě nedorazilo :D, ale kino jede, musím pochválit, v létě jsem v kině snad 5 neděl nedostala ani bod, ale poslední týdny denně nějaké body dává. U mě tedy jen "krvinky", satelit a auta, asi 1-2x nějaká reklama na mobil, ale mi je jedno co, hlavně když dává body. A to teď opravdu dává dost často. :)
     
    vilm4, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes 60 Kb ;)
     
    vilm4, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jen 15 :( Ani po restartu nic...
    Ó, tak ještě jedny autíčka za 15 :)
     
    Naposledy upraveno: 2/10/16
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm reklama na makro je asi v čoudu dnes jen krvinky a vehicle 30kb restart nepomáhá:p
     
    vilm4, rolland64 a skalara.v tohle ocenili.
  17. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    tak u mě kino 14 dní neměnné- čekej prosím.....:sleepy:
    já chci taky do kinaaa:cry:
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ano, vykostila sem ho z tvého smazaného příspěvku, kde se ti ho nepodařilo vložit. :) Viděla sem tvou bezradnost, tak sem podala pomocnou ruku.
    Prima den danda
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já měla 4Kb...zhlédla jsem film, napsalo mě to , že jsem získala 5KB...ale i po restartu mám stále 4KB... asi letní kino neumí počítat 5+4 není 4o_O:eek:
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    Dando, díky moc a omlouvám se, že jsem z tebe udělal kluka xD....jdu se pokusit sem vložit svůj první vlastnoruční obrázek, doufám, že se mi to konečně povede, abych mohl konečně ty kinobody utratito_O
    [​IMG]
    jujky, je to trošičku větší, ale je to tam....přátelé:D