Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem dnes z kina vytáhla 68 bodíků, to už se mi nestalo ani nepamatuji :)
     
    rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Plzeň dnes nepromítá :(
     
    pajaable, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Žďár nad Sázavou taky mimo mísu ani F5 nepomáhá:music:
     
    dana9494, terkacheerka a skalara.v tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    U nás je to ňáký rozbitý o_O Vždycky mě vyhoděj :(
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    u nás začali promítat až teď - zatím 3x15 KB za "krvinky"
     
  6. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    U nás asi furt čekej,prosím a nic:(
     
    petaM2001, pajaable a terkacheerka tohle ocenili.
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) v kině mám novinku - video "Makro - den soukromého podnikání" ... dnes už 3x15 KB
     
    petaM2001, pajaable a terkacheerka tohle ocenili.
  8. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Ahojky chcem sa opýtať . Kde to treba zaškrtnúť, že súhlasím s podmienkami či čo xDxD lebo mne sa nič neukazuje :cry:a ja chcem kinoo xDxD
     
    petaM2001 a terkacheerka tohle ocenili.
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Taky mám novinku v kině 5 KB ;)
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  10. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Tak jako v jiných městech u nás v Ostravě kino nejede už pěkně dlouho :(asi je to jen pro některé lidi ,což není zrovna fér :wuerg:
     
    petaM2001 a terkacheerka tohle ocenili.
  11. .macca.

    .macca. Dozorce fóra

    zrovna tak jako není fér že někomu padají vrtačky a někomu ne já zrovna nemám ani jednu ale zato mě kino funguje každý den perfektně kdyby to tak šlo pořád mívám každý den 60-65 kb.
     
    petaM2001 a terkacheerka tohle ocenili.
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak po dlouhé době 70 bodíku :-D.
     
    petaM2001 a Poki1409 tohle ocenili.
  13. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Kino mi dnes jde a mám 65 k. bodů. Za což jsem moc ráda, protože mi dlouho nešlo. Tera.
     
    petaM2001, pajaable a Poki1409 tohle ocenili.
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG] za 15 KB a pak třikrát auta za 45KB.
     
    petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  15. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Docela by mě také zajímalo, proč někomu kino funguje a někomu téměř vůbec. Kino mi funguje jen občas i přes to, že se do hry přihlásím tak 5x za den a pokaždé kino vyzkouším ( i několikrát ) tak pokud mám štěstí, získám tak kolem 250 KB za měsíc ( někdy víc, ale byly i měsíce kdy kino nefungovalo vůbec ). 2x jsem ale letos byla na návštěvě v Itálii a tam jsem neměla problém získat denně 70KB. A bylo by to i víc (max je asi 88 KB) kdybych měla čas a chuť sbírat to po 2 a později po 1 bodu. A co vím tak je to tam běžné. Ráda bych ale nějakou jinou odpověď než vyčisti si počítač nebo přeinstaluj si prohlížeč. V tom to asi nebude. Hru hraji v Itálii totiž na stejném noťasu jako doma.
    Jesli to tedy nebude v tom, co už tu někdo psal. Vkládáme do hry málo reálných peněz a tak floreny zdarma nebudou. A nebo tak jako je to u všeho. Češi si za vše zaplatí. I za to, co jinde je zadara.
     
    andulina13 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak , tím, že někdo do hry vkládá reál, to asi nebude. Mám kino málokdy a přitom
    RT celkem slušně sponzoruji. Na floreny z kina nespoléhám , to bych se asi načekala
    nebo spíše nedočkala....jsem platící hráč a získala jsem z kina tento měsíc jen 120KB.
    Některý měsíc nezískám vůbec nic .
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    kino dnes jen 45kb :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    pajaable: Ono to asi bude míněno jinak - ne jednotliví hráči, ale jako herní komunita v čs.lokaci nejsme pro reklamy zajímaví. Možná je nás málo, možná (všichni dohromady) málo utrácíme. Na důvodu celkem nesejde, z obchodního hlediska je to ovšem pochopitelné.
     
    petaM2001 a -frida1976- tohle ocenili.
  19. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Pomôže mi niekto kde to treba zaškrtnúť aby som vedela pozrieť kino? :)
     
  20. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    jujky já sem prostě ten obrázek neuložím. Chtěl jsem všechny trošičku dožrat tím, jak syslím kinobody. Už dva dny se pokouším sem nacpat skrýn a jsem totálně vedle. Nepomáhá mi nápověda, jsem mimo i když mi radí hráči. Nejdivněnjší na tom je, že jsem sem kdysi bez problémů pár obrázků dal a nyní ani ...slušně houbeles....Nemáte někdo nápad či radu, jak můj skrýn sem dát. a to jenom, abych Vás všechny dožral svými cca. 2800 nepoužitými kinobody xD.
     
    vilm4, danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.