Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    U mně Jirásek. Ovšem pozor, taktika se mění. Temno - občas, když chvíli počkáte, naskočí Vodafone. - Nebo taky ne, zůstane spisovatel.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. atomo

    atomo Rádoby autor

    Nemal by uz konecne niekto oznamit niekomu ze sa nieco deje,resp.nic nedeje?Niekomu sa tie videa aspon menia,ale ja mam vytrvalo uz niekolko dni len ciernu dieru.Hm,teraz mi napada-ze ono je to nejaky test vytrvalosti?ak sa na to budem pozerat niekolko desiatok minut,urcite nabehnu aj body.xD
     
    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  3. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    Temno....Černočerná tma....->lidičky nekoukejte na to!!! Určitě tím porušujete autorská práva k těmto filmům!!!! OSA a jim podobní si to určitě pohlídají a skásnou vás o fůru korunek:wuerg::oops:. Fakt bacha na toxD:D
     
  4. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Tak ja nemám len čiernočiernu tmu, mám aj bonus v podobe bielej kocky a dvoch obdlžnikov. Asi treba vypočítať ich obvod alebo objem víťaz si môže za odmenu pozrieť o pol roka jedno video.
     
    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda, sousede, to jsem netušila, že jsi filmový herec ....že ses nepochlubil xD, můžu poprosit o autogram? xDxD

    [​IMG]
     
  6. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    U mě to samé. Včera večer jsem ještě měla kliku, to jsem jednou obtahovala obrysy u autíček, jinak černo.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, BP o tom ví moc dobře, co s tím udělá nebo neudělá nebo může nebo nemůže udělat je jejich interní záležitost.
    danda
     
    charlie.b46 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    tak jsem si řekla, že zkusim testnout kdo víc vydrží - jestli já a nebo černej obdélník. No nebudu vám lhát...prohrála sem xDa proto jsem nejspíš nedostala ani KB :p
     
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Já mám v kině stále zafajfkováno zeleně, že mi je víc jak osmnáct a nejde to odkliknout, dokonce ani v jiným prohlížeči, málem jsem se při instalováni Firefoxu nedostala na hru a Google zrovna tak, takže radši nechodím do kina:cry::oops::p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes má kino zavřeno asi inventura :(
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, zcela určitě vím, že to funguje, jenže tam jsou dvě otázky ne jedna a pokud nejsou zatržené obě, tak to nejde přeskákat.

    danda
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    auta po dlouhé době 3xza15KB;)(ale nevím jak vám to nabíhá u mě je to cca 20 sec):sleepy:
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) hlásím 2x autíčka, ale nabíhá to dost pomalu
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  14. karbar

    karbar Baron fóra

    Ráno mi kino promítlo dvě videa a dosud se mi nepřičetli body,asi je to rozbité.
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám zaškrtnutý obě a když zkouším odkliknout odpověď, je tam kolečko a nejde to:oops:
     
  16. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. Kino v poslední době spíš nejede než jede. Internet explorer -- dotazník nejde zaškrtnout jinou reklamu mi nenabízí. Google chrome -- černo s obdélníky takže taky nic. Další prohlížeče nebudu stahovat kvůli kinu. Vždy to šlo v IE v pohodě. Hlavně že při odhlášení ze hry je reklam plno. Hezký den.
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám už 10 dní v kině buď nic, nebo nenačtený černý čtverec, který netuším, ke kterému videu patří. Nepodařilo se mi spustit v žádném mém prohlížeči, běžně pro hru používám GChrome, se kterým jediným některá videa v kině spustím, zkoušela jsem Firefox, My internet browser, i neoblíbený IExplorer (neoblíbený mnou, protože má s mým PC neustále nějaký neprůchozí konflikt), toto video zcela odolává a marně čekám, kdy bude v kině za cokoliv vystřídáno. Smůla. -.-
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  18. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Vás asi naštvu, mně dneska kino jede úplně bezchybě :music:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jsem to tu psala a napíši znovu: Pokud někomu nejde zaškrtnout či už dlouho neviděl video, stačí přeinstalovat prohlížeč, který používáte nejvíce. Já to udělala u GCH a od té doby nemám žádné problémy ani na farmě a že jich bylo. Kino mi šlo jen v Opeře a nebavilo mne přecházet, tak jsem přeinstalovala
    ;)
     
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, musím s tebou Evoku souhlasit, že už sem taky nejednou musela kompletně přeinstalovat chrome. Bohužel všechny online hry mají po čase velmi negativní dopad na prohlížeč a neskutečným způsobem ho rozdrbou. IE nepoužívám vůbec, protože se sype, tomu nepoumůžou už ani svatý a můj počítač ho prostě nemá rád a mozilla funguje zhruba stejně dobře jako chrome (od své první instalace zatím nevyžadovala žádnou údržbu). Pokud nejde zaškrtávat, tak to vypadá na selhávání flashplayeru, minimálně bych aspoň předtím zkusila vyčistit flash player přes url link http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager09.html
    stačí kliknout na odstranit vše a potvrdit a znova zkusit kino. Když to nepomůže, tak přeinstalovat prohlížeč. Aspoň se vám bude lépe hrát.
    danda


    PS: a nemám žádný vytůněný stroj, ale 12 let starý notebook!