Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    petaM2001 - som na tom lepšie :D mám tam navyše ešte jeden malý obdĺžniček :D:cry:. Aspoň za to, že si z nás strieľajú, mali by dať KB :mad:
     
    petaM2001 a charlie.b46 tohle ocenili.
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím danda9494, chvilku zaklikej a máš tam hned něco nového, pokud už to ostatní nevysosnuli. Takže bych raději chvátla a doufala, že ne.
    Soudkyně Brambora zřejmě talárem zatarasila celou obrazovku, z té se body nesypou.

    danda
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hlásim jednou Jiráska (1. díl) a jednou autíčka za 15 kb :music:

    A, tak už jsem skoukla i druhý díl :D Nevíte, kolik dílů natočili ? Já jen jestli tam mám ještě chodit ;)
    Edit: tak jsem ještě zašla a zase autíčka a pak 3. díl Jiráska. Snad to netočej jak Růžovku, bo to bych si měla koupit permici xD
     
    Naposledy upraveno: 11/8/16
    petaM2001 a charlie.b46 tohle ocenili.
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: tak já včera 1x novinku - testovali moji inteligenci, zda rozeznám jednodomek, dvojdomek a řadový dům a pak už jen černo - opakovaně, opakovaně, opakovaně ... a teď už ani to černo a ani nápis přijď později ...
     
    kometak96, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  5. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    takže u mne 1x kanoistika(video), 1x autíčka a pak Jirásek
     
    kometak96 a petaM2001 tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    předfilm: 2xolympiáda, hlavní film: Jirásek, teď 2x auta, pak repríza Jirásek
     
    kometak96, petaM2001 a myskacarodejka tohle ocenili.
  7. atomo

    atomo Rádoby autor

    uz druhy alebo treti den mam len cernotu ciernu.fakt s tym nejde nic urobit?
     
    petaM2001, zelenamys a charlie.b46 tohle ocenili.
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já viděla další dva díly temna a musím konstatovat, že nic moc :( Je to takové nemastné, neslané, výprava taky nic moc, chtělo by to nějak oživit. Začíná mi to silně připomínat jeden séroš z 90. let, kde když člověk neviděl 20 dílů, tak taky o nic nepřišel :D
    [​IMG] Jako písek v přesýpacích hodinách ubíhají dny našich životů... xD
     
  9. lindaxa

    lindaxa Pisálek fóra

    Dnes jednou sport, jednou auta a teď už jenom 3x temno, ale hezky to poprosí: "Čekej prosím..."
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Včera 1x sport a dnes to sice naskočí, ale nejde nic vidět jen černo s dvěma světlými obdélníky.
     
    kometak96 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes jen černo :(:(:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky jen tma - asi nejde elektrika xD
     
    bill a petaM2001 tohle ocenili.
  13. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak mám také pořád jen temno a temno už asi třetí den. Moc mě to nebaví. Ocenila bych aspoň ten bílý proužek uprostřed, aby to nebylo tak monotónní. Nebo třeba kytičky nebo puntíky nebo cokoliv. xDA ani opětovné klikání nepomáhá. Vždycky párkrát temno, potom není žádné video k dispozici a pak zase temno. Asi jim došly nápady na videa. Kdyby byla ta tma aspoň zelená jako já, to by se na to hned lépe koukalo.;)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myško, já ten bílý proužek mám a zábavnější to není :cry:;) Ale zelená tma by se mi taky líbila.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Promítají auta, zaškrtávání ,-)
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jak u koho - u nás dávají stále jen tmu :cry:
     
    bill, dana9494 a čarodějka007 tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    já mám v kině toto
    [​IMG]

    ....pokud jsem to pochopila správně, jde o reklamu, že máme chodit na forum - ale nějak se to moc nepovedlo xD

    EDIT: asi jsem to nepochopila správně, protože mi to nedalo ani jeden bod ...:cry:
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Černá s bílými obdélníky ´= černobílý film. Neměli bychom dostávat patnáct bodů?
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  19. bill

    bill Pilný autor

    ahojte kino pojde ked RT vymyslia ako ho pustat za floreny aby z nas cicali peniaze peknu hru
     
    atriadk a janajanova tohle ocenili.
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes 2x video ;)