Děsivá noc / Diskuze

Discussion in 'Archiv - Diskuze k akcím' started by BlackDragon, Aug 23, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    já tupec>:( zapomněla na děsicku a ráno si tam dala dlouhodobky!!!!! No mě snad trefí:cry: tak jsem šla hezky koupit SH, protože moje obr mi ho dá až večer a za necelé 3 hoďky budu moci začít, já jsem teda trdlo:oops:
     
    skalara.v likes this.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja sice dal spravnou kytku, ale zase jsem si neudelal kytici na zkraceni doby, chjo... no a nic novyho nevidim, takze v pohode muzu delat zasoby na priste, ne?
     
    skalara.v and k.vitek like this.
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Tassadar11 - díky za připomenutí, za hoďku sklízím ranní zasazení, tak nesmím na kytku zapomenout ;)
    strašidelnou :p
     
    k.vitek likes this.
  4. anastasyRK

    anastasyRK Zelenáč fóra

    u mňa desivka ešte nezačala / neviete prečo?
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj anastasyRK, desivá noc začala o 15:00h., ak si bola prihlásená pred začatím, tak si musíš hru reštartovať, aby sa ti v časomiere ukázala.
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Já zatím ještě na hlavní pěstuji do velikonoční akce, za chvíli sklízím a stále se rozmýšlím, jestli do děsivky jít . Sice potřebuji nějaké úkoly dodělat, ale nevím, nevím..už tak mám obavu, jak souběh dvou akcí bude probíhat, protože s nástupem děsivky se v mém pekařství,jen v 5. stupni, dějí divné věci...
    [​IMG]
    Ikona piškotového těsta změnila podobu a což až zasázím divotvorné rostliny xDxD, aby na mě z farmy nevykoukl bubák.
     
    k.vitek likes this.
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :D Tak jsem usnula s maloškem po O... takže jdu k setí Děsivek až teď. 8) Jó, a na odkliknutí větve jsem nezapomněla, ale na snědení Strašidelné kytice jo :p Už ani nemůžu říct, že mám mlíko na mozku, když už 10 měsíců nekojím...
     
  8. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Ách jo, stonek jsem odklikla a na marmošku zapomněla. :( Potřebuju dodělat strašidelnýho psa, běžím to napravit.
     
    pajaable and skalara.v like this.
  9. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    ach jo zase je děsivá noc když je akce :sleepy:
    bylo by fajn udělat bud akci nebo děsivou noc na oboje nemám bohužel čas :(
     
    pajaable and skalara.v like this.
  10. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Na děsivku jsem čekala, ale že bude, když je akce se zajíčkama, to by mě nenapadlo, no dělám oboje, ale nestojí to za nic, kytičky pro zajíčky ted chybí.......poprvé mi nevadí, že trvá jen 24h:(:oops:
     
    k.vitek and pajaable like this.
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Děsivku nakonec jedu . Před sázením jsem koukala do úkolů v družstvu, udělat si kontrolu, co je třeba dodělat jako první. Zřejmě v poslední době došlo k nějaké grafické úpravě nejen na tržišti a v lištách, ale jak dopadl kostní keř, to je hrůza...rozmazaný flek.
    [​IMG]
    Já nevím proč se v grafice pořád někdo vrtá, vypadá to vše hrozně.
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem pěstoval jenom kostní keře do Braculy, který tam trčí už fakt hodně dlouho, ale stále to jaksi nejde s ním pokročit :D. Vidím to tak buď na zítřek, ale spíše na příští Děsivku :p. Jsem i rád, že není nic nového, protože je alespoň čas na to staré :).
     
    k.vitek, pajaable and skalara.v like this.
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak už taky děsim. Chybí mi na fazoli ještě čarodějná kuchyně a zajda Drákula. Kerberos si ještě může v klidu honit blešky na ostrově. Chybí hafo náhrobních kamenů a duchů. To nedám. Beru to jako takový hororový séroš :D. Ale příště bych to už měla dotáhnout, kruciš. Je fajn, že to šoupli na víkend, bo když jeden maká, tak toho moc nedá ;)
    Ale z toho, že to strkají do akce odvázaná taky moc nejsem :wuerg:
     
    k.vitek, pajaable and kometak96 like this.
  14. Mikina59

    Mikina59 Zelenáč fóra

    I já s tebou souhlasím,když je v pracovním termínu,tak farmář nemá čas na úkoly,neboť´je v práci.Ted´je víkend ,máme čas na farmaření děsivky.24hodin je málo ,ale jednou za čas by mohla RT udělat vyjímku.
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Mikina59 - ono to raz do roka býva predĺžené - je to zvyčajne na Všechsvatých - 1. novembra.Vtedy je aj mesto aj celá farma úúúplne desivá...o_O
     
    skalara.v, pajaable and Mikina59 like this.
  16. monča05

    monča05 Pisálek fóra

    Nechápu to,proč jedou dvě akce zaráz, kam se to jen ženem! Na děsivku kašlu,nemám náladu se honit.Tak si to užijte.:p
     
  17. relax1962

    relax1962 Pisálek fóra

    elbedna
    co to je strašidelný pes?
     
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Co se týče děsivky tak jsem jí nakonec taky vypustil ale splnil jsem pár úkolů v družstvu :)
     
    kometak96 and pajaable like this.
  19. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    ...a já vždycky zapomenu sklidím lilie a zasadím lilie :D
     
    pajaable likes this.
  20. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Předpokládám, že máš na mysli Kerberos - tříhlavý pes z Jackova obchodu
     
Thread Status:
Not open for further replies.