Letní kino / Diskuze

Discussion in 'Archiv - Diskuze k akcím' started by pajda361, Sep 6, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. samec

    samec Magnát fóra

    Co jsem tady pochválil RT,že se polepšili a poslali kino pro všechny--to bylo s tou vodou,tak od té doby,jako když utne-jen anketa,kterou stejně určitě nečtou--hlavně, že včera udělali ptákovinu s krtkama,která bránila plynulé hře--to jim jde dobře-na to si čas najdou,ale aby konečně fungovalo kino,které je tady už --ani nevím ,jak dlouho--ale rok už určitě,né-li déle--na to čas nemají,neb lépe řečeno--je jim to jedno;)
     
    carrin and Hajas like this.
  2. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Kino funguje, akorát nejsou sponzoři, kteří by platili BP za reklamu. Zadarmo BP Floreny nerozdává ...

    Takže až OSN, UNICEF nebo jiná podobná organizace pustí chlup na nějakou užitečnou věc, jako je reklama na vodu nebo třeba recyklace slupek od banánů, tak se filmy zase rozeběhnou ...
     
  3. samec

    samec Magnát fóra

    Kulasec04--to zní fajn, cos tu napsal--ale když běželo rámování aut, tak mne to nešlo ani jednou! A plno jiným hráčům také ne, jen jedněm a tím samým hráčům---to sponzoři sponzorovali pro několik hráčů ? A nemohlo by RT-jako už jednou to dělali-pustit svoje filmy, které nám nabízí v době údržby farmy? Všechno jde, když by chtěli--ale nemají o to vůbec zájem, také se tady dřív psalo o tom, že když nebudou reklamy, tak vymyslí hru, aby to nějak nahradili--ale kde nic -tu nic, proč by se snažili
     
    skalara.v and kaolín11 like this.
  4. SikovnyFarmar

    SikovnyFarmar Zelenáč fóra

    A to je věc, která mne taky trápila, když jsem hrával - hra včetně Kina je totiž pro různé hráče (ne)stejná :-(
    Dneska jsem si opět Kino tréninkově zkusil a v pohodě 2 x video = 2 x 15 Kino bodů (více krát nezkouším, aby mě zas někdo nepodezíral že jsem videa vykoukal).
    Kolegyně na stejném terminálu (po vyčištění prohlížeče atd.) na jiném (svém) herním účtu ani ťuk.
    Vyčistím, přihlásím se tam kde mi Kino šlo a ono furt jde.
    Cash For Action totéž - někdo má, někdo nemá... (Českých nabídek v CFA mám hodně, ale aktivně nehraju, takže nevyužívám.)
     
    carrin, pajaable and kaolín11 like this.
  5. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Opäť kino nejde :(
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Haló, haló, v kině právě teď anketa za 30 KB. Až mě to málem porazilo, po takové době.

    [​IMG]
     
  7. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj kolegové farmáři
    tak po dlouhé době jsem měl v kině filmeček. Sice jen anketa, ale těch 30 bodů je domaxD
    Jen tak dál, rád vám zase vyplním nějakou anketu. Mě s tím opravdu neotravujete;)
    Všem přeji krásné velikonoce.

    Fa90, Ba181, Pe5, Spa4, Kvě3, Mar2 AO
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějaká nová reklama na žvanec! 15 KB připsáno okamžitě!;)
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    To gratuluji....já nemáš a nemáš . xD

    P.S. kaolín11....ne,ne, ke mě nepřijde...já mám bacila a tím bych ho lapila. To on má strach z mojí virózy .xDxD
     
    Last edited: Apr 7, 2015
    carrin, evainfo and kaolín11 like this.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To bude asi něco novýho,třeba ti to teprve příjde do kina! Kdyžtak se potom ozvi,pošlu ti svého soukromého promítače!;)xD
     
    carrin, evainfo and pajaable like this.
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já mám promítače taky na dovolené a už hezky dlouho. :(
     
  12. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Co já vím, tak promítač u nás je nemocen. Asi je to tím aprílovým počasím..
    Před pár dny se tam ale na chvíli ukázal a anketu mi s radostí do rukou dal.
    Bohužel potom musel zase jít, prý že se zase ukáže - za pár dní.
     
  13. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    A nezaklikl jsi náhodou omylem volbu "nechci se více zúčastnit"? Bylo to napsané anglicky a pokud se to jednou zaškrtlo, už nebylo cesty zpět ...

    A co se vlastní filmové produkce RT týká, už jsem to psal výše: Zadarmo RT floreny obvykle nerozdává.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsme šli ráno z trhu do kina a "nové vedení" nám řeklo, že si máme dát chvilku ...se to řeší :) [​IMG] ....
    si sedněte a za chvilku začneme ... :p ... [​IMG] .... no jsme čekali a čekali a .... pokud jsme neumřeli .. čekáme dodnes xD xD
    jsem použila "čtyřlístek" .. ho nedávno dávali v televizi :) ... oblíbenci mých dětských let ... snad nebude zase kritika na obrázky :wuerg: ...
     
    Last edited: Apr 8, 2015
  15. samec

    samec Magnát fóra

    Co jsem mohl asi zaškrtnout!-Když tam byla a doposud je jen ta otřepaná věta--která je už trapná, jen se objeví na obrazovce---chce se mi blejt--velebnosti............:DxD--\\\\\\\pro Kulasec04\\\\\\
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kino nehraje a nehraje :(:(:(
     
    pajaable, Basted23 and evainfo like this.
  17. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ahojte, nehrá ani to moje - a už dlho nie. Ale ja som tomu prišla na kĺb!:mad: Keď idem u nás do kina, platím za vstupenku. A my to tu chceme obrátene. Nebojte, ak by sme za reklamy platili pár grajciarov, lepšie florenov, premietač by premietačku aj zavaril, tak by premietal.:wuerg:
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dneska anketa už ju plním snad po 5 neva kinobody dobrý
     
    carrin and pajaable like this.
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Houbinky, u mě nic a nic . Jestli ono kino nebo dokonce anketa v něm nebude za odměnu..xDxDxD

    [​IMG]

    xDxDxDxD
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Kino opět nejede:D v příštím životě chci být promítačem v kině, super šolich pořád samá dovolenáo_O
     
Thread Status:
Not open for further replies.