Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Discussion in 'Diskuse o hře' started by pajda361, Sep 6, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    MajkaH123 jsem na tom stejně a to to zkouším třebas i 20x denně v různé časy
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem měla v kině minimum promítání od zahájení hry v dubnu, tehdy se dařilo tak 15kb každý třetí den. Potom koncem června nastala úplná odstávka a v kině stále svítilo "zkus to později", dokud jsem hru nespustila v dovolenkové zahraniční destinaci, tehdy najednou začalo kino promítat dokonce víc videí za den a od té doby se to dost zlepšilo. Jsou týdny, které jsou slabé, ale většinou se mi denně daří několikrát kino spustit, i když denní doby se hodně proměňují, kdy je promítač ochoten mě vpustit.
     
  3. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    já když mám jedno video denně jsem ráda, většinou tam mám čekej ... a to na pěkně dlouho, anebo žádné video není ... a to zkouším celkem často...
     
  4. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    včera ráno 65kb :Ddnes začala strombola a promítač má volno:oops:
     
    petaM2001 and dana9494 like this.
  5. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ráno nič, teraz zmena - autíčka - 15 KB:D
    MajkaH123, mazurec - mali ste tie dotazníky vyplniť, ale ako z toho von , neviem Vám poradiť :eek:
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    U mě dvakrát satelitní snímky. Pak mě vyhodili ;)
     
  7. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    teda u mě kino nejde už hodně dlouho :cry:
     
    babina51, Apachie1 and petaM2001 like this.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm zaujímavé 2x satelit a body nikde:oops:-až na 3 satelity mi to dalo 15 kb zloděj jeden>:(4 pokus 15 kb---tak se mu muším omluvit dal si načas asi káva a cigárko zatím 60 kb vydoluji 5 premiovej a fertik;)
     
    Last edited: Nov 5, 2016
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska zatím jenom 45kb snad se polepší
     
  10. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Nevím o jaký dotazník se jedná,nejsem si vědoma že bych někde něco nevyplnila
     
    petaM2001 and babina51 like this.
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    mazurec - to nebol priamo dotazník, ale súhlas so spracovaním a vek nad 18, bolo to treba odfajknúť, ale bolo to už dávno

    Na dnes mám asi vyčerpané - 4x15:)
     
    babina51 and petaM2001 like this.
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes 45 Kb ;)
     
    petaM2001, babina51 and dana9494 like this.
  13. MajkaH123

    MajkaH123 Aktivní autor

    dana9494-ano to je přesně to co jsem měla na mysli.A od té doby kino v podstatě nejde.
     
    petaM2001, dana9494 and babina51 like this.
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    MajkaH123 - bolo vtedy treba dať obidve fajočky, ale ako z toho von Ti neviem poradiť:oops:
     
    petaM2001 likes this.
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    dneska jsem zhlédla kino 2x, ale připsané kino body 0...tudíž je jedno, jestli kino jde, či ne.Ale třeba ještě dorazí...:wuerg:
    tak ted jsem ho zhlédla zase 2x...opět satelitní snímky...na konci poděkují, ale kinobody nedostanu
    oprava...ted přišli 2x..tudíž budu čekat na další..snad taky dorazí..zatím ale nedorazili
    tak po 25min. a po restartu hry dorazili:D
     
    Last edited: Nov 6, 2016
    MajkaH123, dana9494 and petaM2001 like this.
  16. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Mě kino vůbec nejede. Stále to hlásí ten ad-blocker a prostě nedá nic. Může někdo poradit, co s tím ad-blockerem udělat? Děkuji.
     
    var likes this.
  17. var

    var Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    tak přesně tohle mám taky a nic s tím nejde udělat :-(
     
    Last edited by moderator: Nov 7, 2016
    dasa1143 likes this.
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Verup, var - s tým neurobíte nič, len trpezlivosť a skúšať, ono to povolí, len to bude chvíľu trvať.
     
    petaM2001 likes this.
  19. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Tak dnes skoro po 2 měsících 3krát ol.hry a body žádné,ani po restartu,takže radost jen na chvíli a zas vše při starém:( Ale třeba budou lepší časy!:D
     
  20. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Verup, var - a máte ten ad-blocker nainstalovaný? Pokud ano, tak ho musíte vždycky aspoň pozastavit. Pokud nemáte, tak taky neporadím.
     
    petaM2001 and dana9494 like this.