Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Discussion in 'Diskuse o hře' started by pajda361, Sep 6, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska krásnýjch 45KB:music:

    včera (pondělí) 30kb :mad:

    dnes 65kb super:)
     
    Last edited: Sep 13, 2016
    blondmary and petaM2001 like this.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Satelit hlásí v kině satelit a auta = 45 KB.;)
     
    petaM2001 and blondmary like this.
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes pouze 30 KB;)
     
    petaM2001 likes this.
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: dnes zatím nic
     
    petaM2001 likes this.
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zrovna mi dali 15 kb za satelitní snímky. Pak vyhazov :(
     
    petaM2001 likes this.
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes super 55 Kb ;)
     
    petaM2001 likes this.
  7. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Už chápu proč mi kino nehraje,je jasné že letní kino ,teď když se ochladilo hrát nebude-kdo by tam seděl v takové kose,že? :p:p
     
    petaM2001 likes this.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sic se trošku ochladilo ale kino mě dává denně aspon 30 kb;)
     
    pašík69 likes this.
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) několikrát denně to zkouším ... někdy mi přidělí 3 - 4 "filmy", jindy jen 1 - 2, ale nevadí, florenek ke florenku pomaličku přibývá, o to míň dokupuju, ono stačí dotovat mlýn, kombajn, premium a občas SH či SK
     
    petaM2001 likes this.
  10. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska zatím 3x15kb :music:

    no a dalších 1x15 + 1x5 + 1x3kb :inlove:
     
    Last edited: Sep 18, 2016
    petaM2001 likes this.
  11. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Zkouším přehrát filn v IE--nejde,Firefox mi též nejde.:cry:
    Google Chrome jsem musel odinstalovat( mám systém Wista ).;)
    Takže to vypadá,že dokud mi neklekne PC-film si asi nepřehraji;)
     
  12. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ach jo, když jsem se začala radovat, že mi po půlroce divné nečinnosti opět jde kino, tak po několika úspěšných dnech jsem zas tam, kde jsem byla zhruba minulého půl roku. Nejde o to, že by mi oznamovali, že nejsou reklamy, ale zůstane tam trčet donekonečna hláška "Čekej prosím".
    Prohlížečem to nebude, když mi to teď pár dní šlo (mám Chrome, Windows 7). Nedělala se teď někdy nějaká úprava? Tuším, že od včerejška to nefunguje.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, mám OS Win Vista a i počítač s XP a stále bez problémů hraju dál. Hra funguje, kino funguje. Opětovně sem otestovala, hlášek o aktualizaci si nevšímám, ale je jasné, že v těchto systémech není možná aktualizace prohlížeče. Nicméně si musím FP aktualizovat sama, nicméně funguje to i bez aktualizace.

    danda
     
    petaM2001 likes this.
  14. Maja6262

    Maja6262 Pisálek fóra

    krásný večer,u mě kino funguje málokdy je prostě u mě k ničemu
     
    petaM2001 likes this.
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Všichni hurá do kina ;)
     
    petaM2001 likes this.
  16. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    kino super 3x15kb:p

    po pondělních 3x15 je tu středa a opět 3x15kb u mě spokojenost:music:
     
    Last edited: Sep 21, 2016
    petaM2001 likes this.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    super, dnes 65 KB (satelity, auta i "krvinky")
     
    petaM2001 likes this.
  18. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    U mě nic...žádný film není k dispozici. a mám to tak už hodně dlouho...není problém někde v nastavení?
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Mikešovo, pokud nemáš blokátor reklam jako například rozšíření v prohlížeči tzv. AdBlock, tak by žádný problém neměl nastat. Buď reklamy jsou nebo nejsou. Občas pomůže vyčištění prohlížeče a nové reklamy se objeví.
    Prima hru danda
     
    petaM2001 likes this.
  20. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    šla bych, ale co tam?
     
    petaM2001 and karbar like this.