Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska krásnýjch 45KB:music:

    včera (pondělí) 30kb :mad:

    dnes 65kb super:)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
    blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Satelit hlásí v kině satelit a auta = 45 KB.;)
     
    petaM2001 a blondmary tohle ocenili.
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes pouze 30 KB;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: dnes zatím nic
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zrovna mi dali 15 kb za satelitní snímky. Pak vyhazov :(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes super 55 Kb ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Už chápu proč mi kino nehraje,je jasné že letní kino ,teď když se ochladilo hrát nebude-kdo by tam seděl v takové kose,že? :p:p
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sic se trošku ochladilo ale kino mě dává denně aspon 30 kb;)
     
    pašík69 tohle ocenil(a).
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) několikrát denně to zkouším ... někdy mi přidělí 3 - 4 "filmy", jindy jen 1 - 2, ale nevadí, florenek ke florenku pomaličku přibývá, o to míň dokupuju, ono stačí dotovat mlýn, kombajn, premium a občas SH či SK
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska zatím 3x15kb :music:

    no a dalších 1x15 + 1x5 + 1x3kb :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 18/9/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Zkouším přehrát filn v IE--nejde,Firefox mi též nejde.:cry:
    Google Chrome jsem musel odinstalovat( mám systém Wista ).;)
    Takže to vypadá,že dokud mi neklekne PC-film si asi nepřehraji;)
     
  12. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ach jo, když jsem se začala radovat, že mi po půlroce divné nečinnosti opět jde kino, tak po několika úspěšných dnech jsem zas tam, kde jsem byla zhruba minulého půl roku. Nejde o to, že by mi oznamovali, že nejsou reklamy, ale zůstane tam trčet donekonečna hláška "Čekej prosím".
    Prohlížečem to nebude, když mi to teď pár dní šlo (mám Chrome, Windows 7). Nedělala se teď někdy nějaká úprava? Tuším, že od včerejška to nefunguje.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, mám OS Win Vista a i počítač s XP a stále bez problémů hraju dál. Hra funguje, kino funguje. Opětovně sem otestovala, hlášek o aktualizaci si nevšímám, ale je jasné, že v těchto systémech není možná aktualizace prohlížeče. Nicméně si musím FP aktualizovat sama, nicméně funguje to i bez aktualizace.

    danda
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. Maja6262

    Maja6262 Pisálek fóra

    krásný večer,u mě kino funguje málokdy je prostě u mě k ničemu
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Všichni hurá do kina ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    kino super 3x15kb:p

    po pondělních 3x15 je tu středa a opět 3x15kb u mě spokojenost:music:
     
    Naposledy upraveno: 21/9/16
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    super, dnes 65 KB (satelity, auta i "krvinky")
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    U mě nic...žádný film není k dispozici. a mám to tak už hodně dlouho...není problém někde v nastavení?
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Mikešovo, pokud nemáš blokátor reklam jako například rozšíření v prohlížeči tzv. AdBlock, tak by žádný problém neměl nastat. Buď reklamy jsou nebo nejsou. Občas pomůže vyčištění prohlížeče a nové reklamy se objeví.
    Prima hru danda
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    šla bych, ale co tam?
     
    petaM2001 a karbar tohle ocenili.