Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Discussion in 'Archiv - Ostatní' started by astrid888, Aug 26, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Ahojte všetci :)
    Susedôčka moja ;o))) Keby sa dalo, tak by som veru aj vyrábala :D

    Podpis a pre Esterku :

    (pridávam aj jednoduchý avatar)

    [​IMG]


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Esterka23

    Esterka23 Zelenáč fóra

    Dobrý den astrid, moc děkuji , jsou naprosto úžasné podpis:inlove::inlove::inlove:
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Hvězda fóra

    Astridko,prostě nádhera pro Esterku:)
     
  4. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Přeji všem hezký letní podvečer...

    tedy Astrid, ty podpisy s létajícími motýlky jsou naprosto úžasné, já vím, že je to nepěkné, ale chtěla bych se zeptat zda by nějaký ten motýlek nemohl létat i v mém letním podpisu;). pokud by to šlo tak děkuji moooooooc;). Natali



    Edit: milá Astridko, moc a moc ti děkuji za krásné motýlky i za rychlost s jakou jsi mi je do podpisu doplnila. Jsi hrozně šikovná a já nevycházím z úžasu co všechno dokážeš. Mám tě za to ráda, moc a moc;)
     
  5. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Krásny deň prajem všetkým :)
    Natalinka, nemáš za čo, to bola maličkosť ..aj ja ďakujem a tiež Ťa mám moc rada, veď to vieš ;o)
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásný večer v tomto milém vláknu, podpísek pro Esterku je nádherný a já bych si byla taky vybrala ten s létajícím motýlkem. Dovádiví motýlci v podpisu Natali1465 nám právem připomínají, že se nacházíme v pravém letním čase! Jsi Astridko, velká šikulka!!! Krásný letní čas všem!;););)
     
  7. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný deň všetkým.

    Podpis s myškami pre Francyptc:


    [​IMG] ........[​IMG]
    [​IMG]

    Pre JMJH- Hani :

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 4, 2016
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Kouzelné myšky a k tomu lahodný sýr... to jsi Astridko, lépe nemohla vystihnout. Krásný den Tobě i všem přátelům našeho milého vlákna!!!;););)
     
  9. francyptc

    francyptc Pisálek fóra



    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    děkuju mnohokrát!!!
    Perfektní podpis. [​IMG]
    Jsi úžasná !!!! [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. ANALU79

    ANALU79 Pisálek fóra

    lahodne krásne!

    [​IMG]

    Krásna práca Astrid

    Vďaka za darček pre francyptc


    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  11. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    ahoj astrid, mohla by si mi taky udelat nejaky podpis?jecelkem jedno jak bude vypadat,at tam budou zvirata z farmeramy a at to nejsou holcici barvy... prezdivka mangotan

    predem dik
     
  12. babioli

    babioli Stará škola

    Ahoj astridko, dlouho jsem tady nebyla a tolik krásných podpisů tu díky tobě přibylo. Ola:)
     
  13. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný večer všetkým.
    Ďakujem všetkým za krásne príspevky.
    Branchy pokúsim sa.

    Podpis a avatar pre Danielaa25


    [​IMG] .....[​IMG] .....[​IMG] .....[​IMG]

    [​IMG]

    Danielka, nemáš za čo ;o)
     
    Last edited: Jul 7, 2016
  14. Danielaa25

    Danielaa25 Stará škola

    Ahojky....
    jééééééééééé ty jsou suprový, moccmoc děkuji ...jsou úžasný , udělalas mi ohromnou radost :D.

    Děkuji Ti Astrid:inlove:
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Astridko, ten s tím létajícím motýlem, absolutní luxus :inlove::)

    Teď jsem si všimla toho růžovýho , no to nemá chybu...
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Žabí podpísek je kouzelný a do letního času se pěkně hodí!!! Jsi šikulka Astridko, děláš nám všem velikou radost a to nejenom majitelům podpisů , ale i nám, kteří si sem chodí laskat oči!!! ;););)
     
  17. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný deň všetkým.

    Podpis pre Ria30

    [​IMG]
    a podpis a avatar pre Branchy- mangotan

    [​IMG] .............................[​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

  19. lubin1234

    lubin1234 Stará škola

    Ahojky Astrid.
    Chtěl bych Tě požádat, jestli by jsi mi udělala podpis a avatar s pejskama, co jsou na farmě. :)


    PS: A je jen na tvém výběru, jestli tam dáš obyčejný nebo vyšlechtěný.
    Samozřejmě si počkám. ;) :)
    Krásný den.
     
    Last edited: Jul 9, 2016
  20. -pinokio03-

    -pinokio03- Rádoby autor

    milá Astrid tak jsem prolistoval všechny tvé podpisy a musím smeknout nad tvým uměním a nápady
    prostě uchvátné. Už se těším na svůj podpis.
     
Thread Status:
Not open for further replies.